Róże i bajkowy świat ogrodów 2015

Awatar użytkownika
beatris
200p
200p
Posty: 434
Od: 16 mar 2008, o 15:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Berlin / Międzylesie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2015

Post »

Daysy jak mozna sie nudzic przy takich widokach, wieki na to czekamy i teraz tylko czas znalesc na ogladanie i wpisy.
"Wer mit seinem Garten schon zufrieden ist, hat ihn nicht verdient!" Dr. Karl Foerster
Ten kto ze swojego ogrodu zadowolony jest, ten go nie zasluzyl .
Róże w Bergfelde
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2015

Post »

Jej !
Nie mam pojęcia co napisać ! Tylko podziwiam ;:167 ;:167 ;:167
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2015

Post »

ASK_anulla pisze:Może pod nieobecność Gospodyni zdążę nadrobić zaległości. Wprawdzie zaglądam na bieżąco, jednak tak piękne kwiatki zasługują na poświęcenie im większej uwagi.
Rhapsody powróciła na pierwsze miejsce. Ta moja rabatka aż się prosi o mocne uderzenie fioletu, a rozmiary tej róży przemawiają mocno na jej korzyść. Mam tylko nadzieję, że nie odkryję jakiegoś przewodu podziemnego w tym miejscu. Moi przodkowie kierowali się niezwykłym kodeksem budowlanym.
Nawet nie wiecie jak za Wami tęskniłam, ale chwile rozłąki już za mną. Zwiedziłam Wasze ogrody, nacieszyłam się cudownymi widokami i juz mi lepiej. O wiele lepiej. Jeśli do kogoś nie trafiłam, to nadrobię wszystkie wizyty w najbliższym czasie, obiecuję.
Tyle mam Wam do pokazania, że nie wiem od czego zacząć ;:224
Zacznę więc od odpowiedzi moim przemiłym gościom ;:196 , którzy znaleźli kluczyk i rozgościli się w ogrodzie
tara pisze:Skarbie nudzić się nie będziemy, bo przecież mamy tyle do dreptania i deptania po Twoim ogródku czyli do zobaczyska ;:196
Dzięki Taro, mam nadzieję, że nie zawiodłaś się widokami spacerując po ogrodzie :D Mam nadzieję, że zauważyłaś pieknie w tym roku kwitnącą Etiude

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Śliczną Lustige

Obrazek Obrazek Obrazek

I oczywiście "białą rabatę" moja ulubioną ;:167

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
Dyskrecja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1514
Od: 22 lis 2010, o 20:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sudety

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2015

Post »

daysy, biała rabata jak różane białe pole, i kwiatów i pąków mnóstwo, prześliczne.
Pozdrawiam, Henia
"Różanka w Sudetach"
Część 3 (Aktualna), część 2, część 1.
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2015

Post »

ASK_anulla pisze:Może pod nieobecność Gospodyni zdążę nadrobić zaległości. Wprawdzie zaglądam na bieżąco, jednak tak piękne kwiatki zasługują na poświęcenie im większej uwagi.
Rhapsody powróciła na pierwsze miejsce. Ta moja rabatka aż się prosi o mocne uderzenie fioletu, a rozmiary tej róży przemawiają mocno na jej korzyść. Mam tylko nadzieję, że nie odkryję jakiegoś przewodu podziemnego w tym miejscu. Moi przodkowie kierowali się niezwykłym kodeksem budowlanym.
Aniu teraz trudno nadrabiać zaległości :D , tyle się przecież dzieje w naszych ogrodach ;:108 . Nadrabiać będziemy jesienią i zimą. Czas tak szybko biegnie, różyczki szybciutko przekwitają, lepiej chwytać każdą chwilę na gorąco. Na pewno wybrałaś najlepsze miejsce dla Rhapsody, tylko ostrożnie kop ;:306

Obrazek

A to już inny fiolecik Hippolyte, która im starsze ma kwiaty, tym bardziej staje się

Obrazekfioletowa

Obrazek
,
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2015

Post »

Przepraszam ;:196 , ale na pozostałe posty odpowiem jutro, bo dzisiaj zamiast najpierw odpowiedzieć, poszłam na kominki :oops: .
Jest już bardzo późno, więc na pożegnanie w ramach przeprosin

My Girl

Obrazek Obrazek Obrazek

Do :wit jutra
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2015

Post »

Daysy, właśnie siedzę, czytam Twój wątek i oglądam zdjęcia My Girl ;:167 I wiesz, że obok mnie w wazonie stoi sobie jej pierwszy kwiat, który nie dość, że wyjątkowo piękny, to jeszcze rozsiewa wokół siebie cudny zapach.
A musiałam ją ściąć, bo kwiat wielki i łodyżka się zgięła pod jego ciężarem. Szkoda mi było jej ciąć, ale musiałam, bo nic by z tego nie było. Powiedz, czy jej tak trudno utrzymać kwiaty? Czy jest szansa, że z czasem trochę wzmocni swoje pędy? Nie ukrywam, że jest wyjątkowo śliczna i kupiłam ją dzięki Tobie ;:108
Awatar użytkownika
patkaza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 22 cze 2010, o 23:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2015

Post »

;:oj cudności...ależ musi u ciebie pachnieć!
Rhapsody in Blue ile ma wiosen?
Opowieść o moim miejscu...cdnn
"Opowieści są jak ludzie z upływem czasu stają się coraz lepsze"pozdrawiam Aga
Awatar użytkownika
Pedrowa
200p
200p
Posty: 225
Od: 20 wrz 2013, o 12:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN (D)

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2015

Post »

Daysy, biała rabata cudna - morze kwiatów ;:170. Uwielbiam, gdy róże kwitną całymi łanami ;:167.
A gdy te róże są białe, to już w ogóle marzenie :D.
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2015

Post »

Cudowności ;:167

A moja Hipolyte ciągle różowa, za różowa jak na moje potrzeby...mam nadzieję że przejdzie w fiolecik. Swoją masz w pełnym słońcu czy w cieniu?
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2015

Post »

Witajcie, dzień rozpoczął się nam cudnie, słoneczko świeci i jest nadzieja na pogodny dzień.
Po ostatnich deszczach różyczki troszkę zmaltretowane, ale nie narzekam ponieważ przesadziłam zamienione różyczki miejscami i te kilka dni pochmurnej i deszczowej pogody były zbawieniem dla nich. Teraz już wszystkie różyczki są na swoim miejscu i mają się dobrze a ja odetchnęłam z ulgą ;:224

Alexio dzięki ;:196

Pierwszy kwiatek Cream Abundance dla Ciebie

Obrazek

Jadziu już był najwyższy czas coś z nim zrobić, bo czas jaki potrzebował na załadowanie czegokolwiek wprowadzał mnie w stan wrzenia :evil: Miło usłyszeć takie słowa od Ciebie, bo przecież Twoje różyczki są nadzwyczaj piękne ;:108

Dla Ciebie mam cudowną My Girl, jakże ogromne kwiaty posiada ta dziewczyna.


Obrazek

Tosiu Witam Cię serdecznie, chętnie bym do Ciebie zajrzała, niestety Twój link nie działa :( , muszę Cie poszukać inaczej. Jak tylko się troszkę ogarnę spróbuję ponownie ;:196

Cudowna Pricessa Alexandra of Kent dla Ciebie

Obrazek
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2015

Post »

Beatko to prawda, że sezon różany u nas zbyt krótko trwa, ale jak to niektórzy mówią "taki mamy klimat" :D
Czasu zawsze brakuje, tak różanie się wszędzie zrobiło, że nie wiadomo gdzie wejść najpierw. Przyznam się, że często wchodzę, oglądam i o mało oczu nie gubię na tak nieziemskie widoki.
Wszędzie wypadałoby wpisać wielkie WOW, bo jak inaczej komentować takie nieziemskie widoki

Beatko co powiesz na piękną Mrs John Laing

Obrazek

Mati mnie też często słow brakuje widząć Wasze śliczności, więc doskonale Cię rozumiem, ale dzięki, że jesteś i się odezwałeś ;:196
Czytałam u Ciebie, że przymierzasz się do kupna Jubilee Celebration, więc dla Ciebie właśnie ona, warta grzechu, oj warta

Jej wysokość Jubille Celebration

Obrazek Obrazek

Kolor ma nieziemski ;:oj
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Róże i bajkowy świat ogrodów 2015

Post »

I znowu pooszło wszystko :twisted: :twisted:

Agnieszko moja Rhapsody sadzona albo w 2012 lub 2013 roku, ale muszę dokładnie sprawdzić. Niech Cię nie zmyli jej pokrój u mnie, ona raczej należy do szczupłych i wysokich panienek, miejsca zbyt wiele nie zajmuje. Mam w ogrodzie 4 szt, sadzone po 2.

Obrazek
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”