Tolinka i róże

Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Tolinka i róże

Post »

Tolinko Ty chyba w innym kraju mieszkach :D , 80 km nas tylko dzieli a u mnie regularna zima, wszystko białe. Dzisiaj do pracy wybrałam się w czułenkach, jak wracałam miałam pełne śniegu ;:oj . Dobrze, że to tylko kawałek od bramy do domu ;:173 .
Patyczki wsadzone ;:180 ;:196 . Zakupy ;:215 . Ja też będę musiała zmienić miejsce swojemu Kapitanowi, bo to niezłych rozmiarów facet
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże

Post »

No a było tak pięknie ;:145 dzisiaj przywitał mnie taki oto obrazek


Obrazek


przepraszam Was kochani ,odpowiem jutro ,bo dziś dopiero wróciłam i jestem padnięta dobrej nocki :wit
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9812
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Tolinka i róże

Post »

Wszystko ma swój czas! Jesień jest i basta! Ja to nawet się cieszę, ze jest ciemno, jak wracam do domu, bo nie muszę na to patrzeć! ;:306 Czekam na pogodny weekend, żeby sprzątnąć moje królewny. Ale róże stoją na posterunku i raczą dać plamy koloru :wink:
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Tolinka i róże

Post »

Tolinko, jaka szkoda :( Jeszcze chwilę wcześniej czarowałaś nas różyczkami a dzisiaj wszystko przykryte śniegiem :(
Moja rodzinka co dzień twierdzi, że zwariowałam z ilością zamówionych róż ;:303 . Jeżeli jednak piszesz, że zamówiłaś niewiele, to nie mam czym się martwić ;:306 Jestem jak najzupełniej zdrowa na umyśle ;:88 Zamówiłam równie niewiele :;230 , tylko 14 ;:65 Muszę się poprawić :heja
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Tolinka i róże

Post »

Tolinko - jak Ci zazdroszczę miejsca na nowe różyczki! Zamówiłaś piękne! U mnie cieniutko - raptem cztery nowe sztuki. Resztę porozsadzałam, bo chyba rosły zbyt blisko siebie. Myślę, że plamistość była przyczyną m.in. tego, że nie miały odpowiednio dużo miejsca.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Tolinka i róże

Post »

Ewuniu moje rosną prawie jedna obok drugiej i żadna nie miała w tym roku plamistości tylko trochę siadał mączniak i to tylko na paru różach.Tolinko widzę ,ze do Ciebie również dotarła zima ,ale dzisiaj już było sucho
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże

Post »

Kochane moje zdjęcia sprzed chwili ;:65

Dalia w donicy
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek


zdjęcia na szybko,ale chciałam Wam pokazać ,że śnieg stopniał ,a róże dały sobie radę i nie zmarzły :tan nawet dalie w donicach jeszcze się trzymają ;:333 Może to jeszcze nie koniec ;:oj
Trzyma się też trzykrotka ,a ta jest dla mnie takim wyznacznikiem kiedy już czas posprzątać i zasiąść przy kominku z herbatką .

Miłka no właśnie jesień,może jeszcze da nam nacieszyć się choć różami ;:218

Iwonko jesteś zdrowa na umyśle...potwierdzam ;:108 to tylko miłość,a wiesz chyba jak wygląda stan zakochania ;:306

Ewunia ;:168 miejsca to ja mam jeszcze sporo gdybym się uparła ;:306 ale mierzę już siły na zamiary ,sama siebie dyscyplinuję i pukam w głowę ;:124 bo wiesz ,to nie sztuka obsadzić ale trzeba też o to dbać,a to kosztuje równie sporo pracy ,a może i więcej.Podobnie jak Jadzia uważam że plamistość to nie wina odległości ;:185 U mnie nie rosną zbyt gęsto a plamistość szaleje.

Jadziu dotarła ale tylko podlała mi ogród :lol: mam nadzieję że to się jeszcze odbije i że jeszcze jakieś kwiaty będą ;:65
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Tolinka i róże

Post »

Szczęściara z Ciebie ;:138 , że Twoje ślicznotki nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Może jeszcze jakiś czas pozwolą się cieszyć swoja urodą? Pokazuj nam każdy zachowany kwiatek, niech cieszy nasze oczy :D
Byłam dzisiaj na działce i już niestety wszystko zwarzone mrozem :( A jednak mam i powód do radości :tan Dzisiaj moje dorosłe dziecko zakończyło pracę nad moją różanką. W sobotę jadę ryć ;:134 dołki pod moje królewny ;:138
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Tolinka i róże

Post »

Tolinko, czy tę różę kupowałaś może w A wiosną?

Obrazek

Mam identyczną kupioną jako angielska różowa. Jak duża urosła u Ciebie? Bo pędy jak widać przewieszają się w podobny sposób. Pozwolę sobie wkleić swoją. Potem ja usuniesz żeby Ci nie zaśmiecała wątku.

Obrazek

Prawda, że są bardzo podobne? Jeśli jeszcze Twoja ma mało kolców to mogą być te same róże ;:108
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże

Post »

Dorotko ja ją kupiłam latem 2012r w donicy jako Pirouette ,rzeczywiście wygląda na to że to ta sama róża ;:oj u mnie urosła na ok.160cm jak zobaczyłam u Majki jej Mamma Mia to jakbym zobaczyła swoją,może Majeczka zajrzy to nam powie czy to ona czy nie ;:218
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Tolinka i róże

Post »

Tolinka pisze: Majeczko jak myślisz czy to może być Mamma Mia ?Na tym zdjęciu z wczoraj wyszła w pomarańczu ale na prawdę jest różowa i tylko trąca brzoskwinią

Obrazek

to jej zdjęcie z wiosny

Obrazek
:wit Tolinko moim zdaniem to jest Mamma Mia Poulsena ;:333
Na drugim zdjęciu z wiosny ma bardzo charakterystyczne kwiaty idealnie pasujące do tych na zdjęciach z Rozsen-Direct i moich również.
Jej kolor w dużym słonku jest lekko wypłowiały i jaśniejszy. Kwiaty utrzymują się długo, tak jak podaje Poulsen.
Na pierwszym zdjęciu, które jest pewnie z jesieni... kwiaty są nieco innego koloru, ale to jak sądzę zasługa między innymi
jesiennych nawozów. Moje mają tak samo ;:108
Ciesz się masz śliczną różę :D
Widzę, że też poszalałaś z zamówieniami.... ja też tak lubię ... niech się dużo dzieje ... to bardzo cieszy ;:168
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże

Post »

Majeczko ;:196 ;:168 bardzo ci dziękuje za identyfikację i powiem ci że bardzo się cieszę ,że tą różę mam :tan :heja

Iwonko no to czeka cię sporo pracy,ale jaka satysfakcja jest po ;:173 a jaka radość jak to wszystko zaczyna się najpierw zielenić,a później kwitnąć ;:215A co tam za ślicznotki masz zamiar posadzić?

Dorotko to już potwierdzone moja NN a Twoja marketowa angielska ,to ta sama piękna Mamma Mia!!! ;:138
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Tolinka i róże

Post »

Wow, ależ cudna ta Mamma Mia, duża z niej panna :?:
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”