Różane impresje

Zablokowany
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Różane impresje

Post »

Człowiek się miota, bo możliwości wyboru nagle nam się rozrosły :D Nie jesteśmy ograniczeni jedynie do swojego sklepu za rogiem. Przy odrobinie zainteresowania poznajemy rośliny, o których nam się wcześniej nie śniło. A potem trzeba decydować-nikt nie posiada ogrodu, w którym zmieszczą się wszystkie rośliny, które mu się podobają :D
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
dodad
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5860
Od: 21 cze 2009, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska Gorlice

Re: Różane impresje

Post »

Cornelie sobie własnie zamówiłam, wiosna przyjedzie. Z piżmówek zamówiłam też Buff Beauty. Urzekły mnie te róże ;:167
Ogród - moje miejsce na ziemi
Zapraszam serdecznie - moje linki
Pozdrawiam, Dorota
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Różane impresje

Post »

Z Cornelii jestem bardzo zadowolona choć nie kwitła tak jak sobie wyobrażałam ani nie czułam tego jej słynnego zapachu. Najfajniejsze w niej są te kiście kwiatuszków. ;:167
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16021
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Różane impresje

Post »

Justynko, święta prawda, co mówisz: że twój ogród byłby inny, gdyby był tylko twój.
Ileż to trzeba negocjacji przeprowadzić na przykład z M, aby stanęło na twoim. Ja do tej pory muszę tolerować wisienkę, do której mój małżonek ma jakiś irracjonalny sentyment. A ona co roku ma na wiosnę kwiatki, a potem ani grama owoców. I tak sobie sterczy osiem lat akurat w miejscu, które by mi się bardzo przydało na coś innego. Taki los... A że obie mamy niewielkie ogródki, to przecież każdy centymetr jest cenny...
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Różane impresje

Post »

To ja muszę mojego eMa ozłocić, bo moge robić absolutnie wszystko na co mam ochotę ;:138
Ale zna się tak, że dziś stwierdził, że z moich odmianowych fiołków będzie ładna rabata :;230
Awatar użytkownika
justi177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3224
Od: 22 wrz 2011, o 17:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze, 6a/6b

Re: Różane impresje

Post »

Hej dziewczyny - Wandziu, Aniu,
Tak patrząc realnie na sprawę, to moi panowie stoją na straży i portfela i zapewne praktyczności użytkowania. Tej wersji się trzymam.


Bardzo dziękuję Wam Kochani za poświęcony mi czas i pomoc w kwestii różanej, słuchanie dylematów i cierpliwe znoszenie wstawek offtopikowych ;:173

I ponieważ wątek osiągnął już odpowiednią długość, planuję teraz zakończyć różany sezon 2012.
Do zobaczenia w kolejnej odsłonie, która - mam nadzieję ruszy wraz z różyczkami wiosną.

Moderatora poproszę o zamknięcie tego wątku.
Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”