Róże Georginii (Alicji)

Zablokowany
Soczewka
1000p
1000p
Posty: 2982
Od: 9 mar 2010, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Róże Georginii (Alicji)

Post »

Aszka pisze:Alladin Palace - tu http://kierzek.pl/
Ja już dwa razy ostatnio byłam w Poznaniu i nawet wzięłam namiary na szkółkę tylko ciągle miałam jakieś ale :roll: .Tą różę oglądałam na jego stronie jeszcze zanim otworzył sklep internetowy.Ale zobaczyłam ją u Moni i chęć był silniejsza.I już się uspokoiłam bo ją kupiłam.I jutro ma być u mnie ;:108

:(
Ja kupiłam Alladinka u siebie w szkółce po 15 zł
Cudna róża
Pozdrawiam Monika
Zapraszam do mojego ogrodu
Soczewka
1000p
1000p
Posty: 2982
Od: 9 mar 2010, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Róże Georginii (Alicji)

Post »

tralaluszy pisze:
Orszulka pisze:
Georginia pisze:Gosiu za taka cenę to nawet najbardziej napalona różomaniaczka jej nie kupi.
Myślę podobnie jak Aszka,znajdą się chętni. Nawet na tym forum widziałam chętnych do kupienia róży u Austina za 160 w przeliczeniu na złotówki (bez kosztów przesyłki). A czytałam takie wątki,gdzie róże,które można kupić w Polsce były sprowadzane z Anglii za mniej więcej 100zł każda.
Więc punkt widzenia zależy od... zasobów kieszeni :wink:
No, jedna taka zapłaciła 26 euro za Uetersener Klosterrose w berlińskim ogrodniczym... :oops:

W szkółce której ostatnio kupowałam swoje róże właścicielka "robi" niektóre róże Tantue i Kordes Ma podpisaną umowę z inna szkółką która ma wykupioną licencję i na wiosnę wszystkie róże wysyłają do Niemiec. Tam są etykietowne i sprzedawane po cenie z katalogów czyli od 9 euro w górę. Jest duże prawdopodobieństwo, że niejedna róża kupiona w Niemczech przez forumki pochodzi tak na prawdę z Polski. ;:224
Pozdrawiam Monika
Zapraszam do mojego ogrodu
Awatar użytkownika
Aszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4040
Od: 16 wrz 2008, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pólnocna wielkopolska.Strefa 6B

Re: Róże Georginii (Alicji)

Post »

Moniko,ja niestety w naszych sklepach nie trafiłam na nią i niestety muszę tak kupować.Ale już mam jest w domu i jest naprawdę cudna ;:108
Alu,na dzień dzisiejszy nic nie wiadomo.Betoniarka nie przyjedzie bo ma...większe zlecenia ;:223
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6068
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Róże Georginii (Alicji)

Post »

Monisiu to Ty trzymaj rękę na pulsie a najlepiej to trochę się zaprzyjaźnić z tą Panią.Ja też bym chciała takie tanie i poszukiwane róże.Teraz kiedy będzie miała. ? Alladinkiem też bym nie pogardziła.

Olu może nie trzeba będzie jednak wykopywać,gdzieś boczkiem niech przejedzie.
Soczewka
1000p
1000p
Posty: 2982
Od: 9 mar 2010, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Róże Georginii (Alicji)

Post »

Alladinki jeszcze są to masz załatwione. :tan
A nowe róże będą dopiero wiosną i też nie może powiedzieć jakie, bo ona sprzedaje tylko to co nie wyjechało do Niemiec. A może byś mnie odwiedziła ?
Pozdrawiam Monika
Zapraszam do mojego ogrodu
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6068
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Róże Georginii (Alicji)

Post »

Monisiu cieszę się że będę miała taką piękną różę.Może dam radę,Rafał też mówi że pojedzie ze mną do Ciebie.Wstąpimy do Castoramy po siatkę,zawiozę Ci hosty,i co jeszcze chcesz.A zabiorę różyczkę.
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6068
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Róże Georginii (Alicji)

Post »

Zamykam część I mojego wątku o różach.Dalsza część gadu-gadu o różach znajduje się tutaj http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=41&t=45450
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”