Róże i inne kwiatki u Adki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adka321
100p
100p
Posty: 108
Od: 10 wrz 2018, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Witajcie kochani po długiej przerwie. Planów na ten rok miałam sporo ,ale z wiadomej sytuacji niektóre poległy.Sezonu jeszcze jako takiego nie zaczęłam.Królowe jeszcze nie przycięte, czekam na kwitnącą forsycje. Różyczki posadzone jesienią z górnej listy pięknie wypuściły listeczki. Przegląd na rabatach zrobiony .Sadzonki od Małgosi -Clem powolutku już wschodzą. Zatem czas zacząć następny sezon.Życzę wszystkim zaglądającym i piszącym dużo zdrowia.Wspierajmy się kochani w tym trudnym dla nas czasie ;:4

Dorotko już nie mogę się doczekać jak będą kwitły, ale to nie tylko ja. Każda z nas czeka na kwiatki :tan

Jadziu sporo zaprosiłam ,ale marzą mi się jeszcze. Trawnika mam sporo, wiec miejsca jeszcze pod dostatkiem ;:124

Małgosiu Dziękuję ,jak to wszystko zakwitnie razem z bylinami od Ciebie będzie szał ;:138

Kaniu lubię geometryczne rabaty ,a w nich miszmasz różano bylinowy ;:108

iga Ostrózki uwielbiam ,z własnych nasion wysiałam następne i ładnie powschodziły.. będą posadzone na nową rabatę. Nowe róże z jesieni juz pokazują listki, wszystkie się przyjęły.

ewelkacha88 tuje danica mam tez na innej rabacie i moje tak szybko nie rosną ;:185 , może to jakaś inna odmiana. W razie cos będą ostro cięte ;:108 Właśnie się zastanawiam nad wiosennym zakupem, aż dziw że jeszcze niczego nie zamówiłam .Za dużo chciejstw ;:124

Efkakam zapraszam . Na pewno będą zdjęcia jak tylko królowe pokażą swoje piękno ;:138

daysy Oj będzie się działo mam nadzieję,uwielbiam pachnące roże .
Awatar użytkownika
Efkakam
200p
200p
Posty: 308
Od: 24 lut 2018, o 21:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. lubelskie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

U mnie róże wypuszczają już liście, a tu za kilka dni przymrozki mają być :?
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Też bym chciała mieć sporo trawnika a raczej miejsca na zachciewajki niestety muszę obejść się smakiem. Będę podziwiać je u Was
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Adka, fajnie, że się odezwałaś ;:196
Jakiej jakości były sadzonki Austinek? The Prince mnie najbardziej interesuje... Mój coś zaczyna się uwsteczniać, a był taki dorodny. Od dwóch lat jest coraz mocniej cięty, i coraz słabiej kwitnie ;:222 Mam wrażenie, że to nie jest najlepsza odmiana.
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Witaj Dorotko czytam ,ze tniesz , ja też ciachnęłam połowę , najniżej Niemki i Meillanda , Austinki różnie , i więcej i mniej , te słabsze to nisko ,zaraz zrobiłam oprysk. Dziś dojechał nawóz , więc jak będzie ciepło to myślę w przyszłym tygodniu skończyć, i będę nawozić.Jeszcze nie mam wszystkich róż , czekam od K. róże od Austina już wsadzone , sadzonki super , będzie co oglądać w lecie , oby tylko te smutne dni minęły i było dobrze, pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
irpam
500p
500p
Posty: 541
Od: 10 lip 2017, o 17:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opole

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Witaj Adrianno po zimowej przerwie. Pytałaś mnie jesienią o Falstaffa i The Prince. Wstawiłam u siebie odpowiedź, jak chcesz to zobacz.
Widziałam też że zamówiłaś Benjamina Brittena. Będziesz z niej zadowolona.
U mnie dzisiaj rano było biało, a w zeszłym tygodniu prawie lato. Róże przycięte ( już w lutym), forsycje u nas już kwitną w najlepsze.
Teraz trzeba przeczekać te kilka zimnych dni i wiosna wreszcie.
Pozdrawiam i miłych prac ogrodowych
Pozdrawiam i zapraszam, Irena
Ogród i róże Ireny
Awatar użytkownika
adka321
100p
100p
Posty: 108
Od: 10 wrz 2018, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Witajcie, miałam ciąć róze ,ale trochę się zimno zrobiło i z rana przymrozki.Słoneczko jednak świeci kwitną u mnie żagwiny ,fiołki niedługo startują żonkile.Ta wiosna jakoś mniej mnie cieszy ,przez to wszystko.Do tego męża mam za granicą w pracy.Zjedzie dopiero jak to wszystko wróci do normy,ale kiedy to będzie to nie wiadomo ;:174 .Zdecydowaliśmy ,że na razie zostanie i nie będzie narażał siebie, nas i inne osoby spotkane po drodze.

Efkakam u mnie też różyczki maja ładne przyrosty ,ale myślę że nic im nie będzie.

Jadziu no tak zachciewajki będą dopóki jest miejsce.Trawnik z roku na rok coraz gorszy u mnie ,przez tą suszę .Ale też nie dbam jakoś szczególnie o niego .W golfa nie gram więc aż tak bardzo mi na nim nie zależy ;:224 .Za to rabatki są moim oczkiem w głowie.

dorotko sadzonki wyglądały na zdrowe ,ale ja jakoś się specjalnie nie znam na jakości.Wypuściły juz ładnie .Zobaczymy jak będzie u mnie się sprawował.

Inka nie ma problemu , Dorotka juz pewnie przeczytała :wit

irpam fajnie ,poczytam u Ciebie.Mnie ta wiosna jakoś w tym roku przytłacza, nie należę do osób co się użalaja nad sobą ,ale tym razem jakoś ciężko.

Pozdrawiam Was serdecznie :wit
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Rozumiem co przeżywasz.. taki trudny czas mamy.Ale trzeba myśleć pozytywnie.
Zdrowia i siły ci życzę ;:196
Awatar użytkownika
Efkakam
200p
200p
Posty: 308
Od: 24 lut 2018, o 21:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. lubelskie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Trzeba się trzymać, bo nic innego nie pozostało. U mnie ogród to chociaż powód, żeby na dwór wyjść i połazić trochę na świeżym powietrzu bez narażania siebie, albo innych.
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Aduś no niestety tegoroczna wiosna zdominowana została troskami o zdrowie naszych najbliższych i nas samych :( Mam nadzieję, że już niedługo em będzie mógł bezpiecznie wrócić do domu ;:333 Zdrówka życzę ;:108
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Oby ta zaraza jak najszybciej odeszła w niebyt, bo jak długo można tak żyć w strachu o zdrowie swoje i naszych najbliższych . Adrianno ja nie mam wcale trawnika i nad tym nie boleję, ale gdybym miała to długo by nie pozostał nietknięty :;230 ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
adka321
100p
100p
Posty: 108
Od: 10 wrz 2018, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Witajcie ostatnio odwiedził mój ogród taki miły gość.Przysiadł sobie na rabacie przy tarasie,a ja z cichacza mu zrobiłam zdjęcie ;:138

Obrazek


Aniu anabuko1
cały czas myślę pozytywnie ,trzymam się jakoś ,mam jeszcze 13 latka w domu i muszę też być dla niego wsparciem.Mąż daleko.. więc czasami muszę być i ojcem i matką ,że tak napiszę..Dobrze, że mamy teraz viedeo-relacje wiec chociaż można się widzieć i słyszeć i to jest do przeżycia.Najważniejsze to zdrowie ,a resztę jakoś przetrwamy.

Efkakam Oj tak ogród to zbawienie dla ciała i duszy.Zawsze coś jest do porobienia, a nawet tylko wyjść i zobaczyć co budzi się do życia .Wszytko pięknie się zieleni.

Gosiu clem Dziękuję i również życzę zdrowia bo przecież to najważniejsze ;:168

Jadziu niech idzie precz.. wszyscy sobie tego życzymy .

Dużo zdrówka dla WAS kochani i tych zaglądających i piszących ;:162
Awatar użytkownika
adka321
100p
100p
Posty: 108
Od: 10 wrz 2018, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Kochani życzę Wam zdrowych ,pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych ,aby przetrwać ten trudny czas z nadzieją na lepsze jutro.A to na pewno kiedyś nadejdzie ;:162
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje róże !”