Róże i inne kwiatki u Adki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Oby ta zaraza jak najszybciej odeszła w niebyt, bo jak długo można tak żyć w strachu o zdrowie swoje i naszych najbliższych . Adrianno ja nie mam wcale trawnika i nad tym nie boleję, ale gdybym miała to długo by nie pozostał nietknięty :;230 ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
adka321
100p
100p
Posty: 108
Od: 10 wrz 2018, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Witajcie ostatnio odwiedził mój ogród taki miły gość.Przysiadł sobie na rabacie przy tarasie,a ja z cichacza mu zrobiłam zdjęcie ;:138

Obrazek


Aniu anabuko1
cały czas myślę pozytywnie ,trzymam się jakoś ,mam jeszcze 13 latka w domu i muszę też być dla niego wsparciem.Mąż daleko.. więc czasami muszę być i ojcem i matką ,że tak napiszę..Dobrze, że mamy teraz viedeo-relacje wiec chociaż można się widzieć i słyszeć i to jest do przeżycia.Najważniejsze to zdrowie ,a resztę jakoś przetrwamy.

Efkakam Oj tak ogród to zbawienie dla ciała i duszy.Zawsze coś jest do porobienia, a nawet tylko wyjść i zobaczyć co budzi się do życia .Wszytko pięknie się zieleni.

Gosiu clem Dziękuję i również życzę zdrowia bo przecież to najważniejsze ;:168

Jadziu niech idzie precz.. wszyscy sobie tego życzymy .

Dużo zdrówka dla WAS kochani i tych zaglądających i piszących ;:162
Awatar użytkownika
adka321
100p
100p
Posty: 108
Od: 10 wrz 2018, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Kochani życzę Wam zdrowych ,pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych ,aby przetrwać ten trudny czas z nadzieją na lepsze jutro.A to na pewno kiedyś nadejdzie ;:162
Awatar użytkownika
irpam
500p
500p
Posty: 541
Od: 10 lip 2017, o 17:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opole

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Adrianno musimy czekać, tak jak Jadzia napisała, aż zaraza przeminie, miejmy nadzieję, że będziemy zdrowi. Dobrze,że mamy ogrody, gdzie można wyjść , popracować i odstresować się.
Gościa miałaś fajnego w ogrodzie.
Pozdrawiam i życzę zdrowia dla całej rodzinki. :wit
Pozdrawiam i zapraszam, Irena
Ogród i róże Ireny
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Ado, piękny bażant Cię odwiedził ;:108 , u mnie często chodzą po sadzie, latem i jesienią korzystają ze spadów. Koguty są kolorowe ale kurki natura, jak to zwykle bywa, obdarzyła mniej kolorowym upierzeniem.
Wszyscy czekamy na wiosnę i koniec pandemii, szczęśliwi co mają kawałek ogrodu i nie muszą przebywać cały czas w domu.
Tak naprawdę nie bardzo odczuwam wszystkie ograniczenia, w ogrodzie mogę bez obawy szaleć do woli.
Życzę dużo zdrówka i pogody ducha ;:196 .
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

No przepiękny gość ;:108 Widuję je u nas, ale do mojego ogrodu to jeszcze nigdy nie wstąpił żaden.
Awatar użytkownika
Efkakam
200p
200p
Posty: 308
Od: 24 lut 2018, o 21:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. lubelskie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Co tam nowego słychać u Ciebie w ogrodzie? :D
Awatar użytkownika
adka321
100p
100p
Posty: 108
Od: 10 wrz 2018, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Witajcie . Dawno mnie nie było,a ogród buchnął kolorami. Roślinki dostały deszczu. Pierwsza róza która u mnie zakwitła to darcey
bussell ,lecz wiatr i deszcz powalił dwa pierwsze kwiatki na ziemie i wylądowała w wazonie .Jej zapach powala . Reszta królowych na razie w pączkach .
Rabata rózano bylinowa bardzo się rozrosła. Chyba będzie trzeba znów ukrócić trawnika :;230 .Bzyczków masa ,aż miło popatrzeć i posłuchać . Nie wiem jak u Was kochani ,ale u mnie plaga mszyc. Walczę na razie gnojówką z pokrzyw i zbieram ręcznie ,ale ze średnim rezultatem ;:219 .


zapodam trochę zdjęć


Obrazek

Obrazek

darcey bussell w wazonie

Obrazek


Obrazek


rabata z drugiej strony



Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

No kupiłam też nasiona czarnuszki i bezpiecznie sobie czekają w pojemniku do przyszłego roku :;230 .Bogato ukwiecona ta rabatka ,a czy Adrianno masz tam też posadzony Czarny bez???? na samym przodzie czy w tyle rabaty .Szkoda że kwiaty Darcy musiały wylądować w wazonie zamiast zdobić rabatkę https://images91.fotosik.pl/379/ab2958efefcbb79cmed.jpg
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
adka321
100p
100p
Posty: 108
Od: 10 wrz 2018, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Witaj Jadziu .Czarnuszka mi się wysiała , w tym samym miejscu miałam ją w tamtym roku.Czarny bez posadzony jest w tyle rabaty na rogu .W tamtym sezonie licho rósł przez tamtejszą suszę, ale teraz się pomału odradza ;:108
Dziś kolejne różyczki się rozwinęły .Jadziu darcy ucieszyła mnie kolejnymi kwiatkami :tan .
I inne nowinki szykują się do rozkwitu..nie mogę się doczekać ;:138




gertrude jekyll
Obrazek
rhapsody in blue
Obrazek
william shakespeare
Obrazek
ancient mariner
Obrazek
minerva
Obrazek
heidi klum
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1744
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Witaj Adrianno
Ładne te twoje różyczki, szczególnie podobają mi się Darcey Bussell, Heidi Klum, Wiliam Shakespeare.
Takie kolorki to moje klimaty. Choć inne odmiany też masz piękne.
Podziwiam orliki, w kępie ładnie się prezentują. Goździki niczego sobie, pamiętam je u cioci w ogródku.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Witaj :wit . Ładnie prezentuje się Twoja rabata różano - bylinowa a moja jest tak gęsta, że rośliny nawzajem sobie przeszkadzają i muszę zrobić tam porządek ;:222 . Połowę roślin muszę przesadzić bo innego wyjścia nie ma ;:222 . Twoje różyczki pięknie rozpoczęły spektakl i na pewno pokażą jeszcze więcej ;:215 . Również mam kilka nowinek i z niecierpliwością czekam na kwiaty ;:65 . Nie ma to jak ten czas wyczekiwania ;:224 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże i inne kwiatki u Adki

Post »

Moja Heidi też powoli zaczyna otwierać kwiat jak na razie zapowiada się ładny dzień ,a jak będzie to się przekonam .Ładny spektakl zaczęły Twoje panny ;:333 .Udanego dnia
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje róże !”