Powrót na główną stronę Forum.

Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.
Opryskiwacz
* Rejestracja    * Pomoc   * Wyszukiwarka    * Zaloguj 

Strefa czasowa: UTC + 1

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
kania
 Tytuł: Re: Kolczaste serce Jagny II
PostNapisane: 3 wrz 2019, o 19:12 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

0 szt.
Jagno, mnie omijają deszcze. Sucho, suchutko mamy :( .
Chippendale faktycznie mocno Ci się rozrósł. U mnie też lubi poszaleć, zarówno wzwyż jak i na szerokość. Lady of Shalott taka wielka! Nie wiedziałam, że ta róża potrafi osiągnąć takie rozmiary. Boscobel widać, że jest na dobrej drodze żeby dogonić koleżanki.
Eifelzauber ma kolor jaki u róż lubię najbardziej. Piękna jest. Pashmina w towarzystwie krwawnika (?) tworzy gotowy bukiet na rabacie. Wyjątkowo dobrane towarzystwo.
Miło się ogląda tak ładne krzewy. Na pewno dają Ci wiele radości, nawet teraz późnym latem.

daysy
PostNapisane: 19 wrz 2019, o 10:28 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

0 szt.
U mnie troszkę popadało, chyba mocno dmuchałaś w moją stronę :wink: , niestety zrobiło się też bardzo zimno, rano na termometrze miałam 4 stopnie, to jak późna jesień brrr.
Przestałam już przywiązywać wielką wagę do opisów róż, one potrafią być bardzo kapryśne, czasem wystarczy zmiana miejsca a czasem można chuchać, dmuchać i nic nie pomaga. W jednym ogrodzie są piękne w innym marudzą, taka uroda królowej kwiatów ;:224
Moje dwa krzaczki Alexandry zamiast rosnąć, z roku na rok są coraz mniejsze, tak też mam z Jubilee, znajdę im inną miejscówkę, ale jak się nie ogarną, to pożegnam je bez żalu. Ot, po prostu nie jest im dobrze w moim ogrodzie.
Twoja Alexandra jest przepiękna ;:63 .
Jagna możesz mi podpowiedzieć, gdzie szukać żurawki Glitter, patrzyłam po kilku szkółkach, ale jakoś na nią nie trafiłam. W tym roku dam sobie spokój, ale w przyszłym chętnie bym ją kupiła.

Zobacz profil Wyślij e-mail      

Margo2
PostNapisane: 23 wrz 2019, o 20:30 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Ja też jestem type sowy. I coraz bardziej męczy mnie poranne wstawanie. Jak ja wytrzymam jeszcze te 10 lat do emerytury?
Też uwielbiam Pashminę, tylko moja w tym roku zastrajkowała i teraz nie kwitnie. Dziwne, bo co roku kwitła drugi raz niezawodnie.

dorotka350
PostNapisane: 2 paź 2019, o 09:48 
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.

1 szt.
Jagna, wreszcie i do nas dotarły opady i chociaż późno, to może rośliny w lepszej kondycji wejdą w zimowy sen. Póki co, moje nie mają zamiaru spać, a już taki Abraham Darby, czy Lady of Shalott wyglądają jak w szczycie sezonu ;:oj Za Lady of Shalott będę Ci zawsze wdzięczna ;:196
Przyglądam się Twojej Princess Alexandra of Kent i wyjść z podziwu nie mogę ;:215 Tworzy cudny, niezwykle zgrabny krzaczek. U mnie obie rosną jak pokraki. Pędy w różne strony, nie pomaga żadne formowanie. Z tego co czytam, to w wielu ogrodach jest podobnie. Tym bardziej cieszę się, że pokochałaś tę odmianę i teraz wcale mnie to nie dziwi. Cudne, ogromne kwiaty - to jest poza dyskusją. Kolor niby różowy, a jednak trudno jednoznacznie określić tę barwę, bo tych odcieni na niej jest wiele (jak to u Austinek). I jeszcze tak chętnie kwitnie ;:167 No, nie można jej nie kochać ;:167
PS. Możesz zdradzić gdzie kupiłaś żurawkę Glitter? Chętnie bym kupiła kilka sztuk, bo rzeczywiście wyglądają zjawiskowo ;:224

irpam
PostNapisane: 7 paź 2019, o 08:19 
200p
200p

1 szt.
Mam nadzieję, że odpoczęłaś i nabrałaś wigoru. U nas dzisiaj pierwszy przymrozek i to aż -3.
Wykopałam moją Princess Aleksandrę of Kent i na razie wsadziłam do donicy. Nic w korzeniach nie znalazłam, ale wiosną pójdzie w inne miejsce.
Chyba u Ciebie wreszcie popadało i nawodniło ogród. Piękne zdjęcia Pashminy. Moja dopiero bobasek, ale kilka kwiatków w tym roku miała. Są śliczne.
pozdrawiam :wit

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 131 ]  Idź do strony nr...        1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa: UTC + 1

|    Kto przegląda ten dział ?

Przeglądają dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości