Powrót na główną stronę Forum.

Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.
Opryskiwacz
* Rejestracja    * Pomoc   * Wyszukiwarka    * Zaloguj 

Strefa czasowa: UTC + 1

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1 ... 46, 47, 48, 49, 50
Autor Wiadomość
daysy
 Tytuł: Re: Różyczki u Ewki cz. IV
PostNapisane: 21 lis 2019, o 09:17 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

0 szt.
No cóż, ja z kolei nie mam Królowej Elżbiety,mogę więc tylko zagłosować na Szwedkę. U mnie rosną dwie panny, obie pięknie się rozkrzewiły, kwiat mają zachwycający, chociaż w stosunku do krzewu mógłby być większy. Nie ma jednak co grymasić,w/g moich obserwacji należy do jednych ze zdrowszych róż w ogrodzie. Z całą pewnością zasługuje na tytuł Królowej, dostojna o kwiatach w cudnym delikatnym różu a czasem z refleksami delikatnej brzoskwini o kształcie przypominającym nenufary, po prostu piękna.
A zestawienie koloru kwiatu z pięknym, rzadko spotykanym odcieniem zieleni jest po prostu genialne, ale to tylko moje subiektywne obserwacje.

Zobacz profil Wyślij e-mail      

karolacha
PostNapisane: 14 gru 2019, o 13:39 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

0 szt.
Piekna jest twoja krolowa Elzbieta. Tez ja mam, aletwoja piekniejsza. ;:196 :wit

ewka36jj
PostNapisane: 3 sty 2020, o 10:45 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Dziewczyny -dziękuję za Wasze opinie,które dowodzą, że jednemu podoba się teściowa a drugiemu synowa i nasze opinie są zawsze subiektywne. Dodam,że zdecydowanie wolę opierać się na Waszych subiektywnych opiniach niż rzekomo obiektywnych opisach w wielu szkółkach :;230

147. Rene de Violetes - pojawił się pewnien problem, bowiem kiedy pokazałam kiedyś tę różę na jednym z portali społecznościowych zwrócono mi uwagę, że to nie jest Rene, mimo że wydaje mi się, że kupowałam ją pod taką własnie nazwą. Może więc ktoś tu będzie umiał poddać się weryfikacji? Ma mocny zapach, a kwiaty ok. 10 cm. Myślę, że wielkością są porównywalne do Leonarda ( może troszkę mniejsze). Jej wysokość to 1,5 m a szerokość 1m. Szybko łapie plamistość. Pewnie drugi raz bym jej nie kupiła, ale tak naprawdę nie mam się do czego przyczepić, choć porównując obfitość kwitnienia jej i rosnącego obok Rosarium U, czy właśnie Leonardo, to Rene wychodzi znacznie bardziej niekorzystnie, co nie oznacza, że kwitnie słabo.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

inka52
PostNapisane: 5 sty 2020, o 17:43 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Witaj Ewuniu , wszystkiego najlepszego w Nowym Roku wiesz ja mam Rene de Violetes , dość długo nie zwracałam na nią uwagi , ale szukając zdjęcia moja wydawała mi się ,że ma kwiaty bardziej płaskie, ale zerknij na różę La Reine Victoria , ma kwiaty bardziej pełne i okrągłe jest piękna powtarza kwitnienie i pachnie. pozdrawiam :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 690 ]  Idź do strony nr...        1 ... 46, 47, 48, 49, 50

Strefa czasowa: UTC + 1

|    Kto przegląda ten dział ?

Przeglądają dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości