Moje róże

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3197
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Moje róże

Post »

Piękne kwitnienia i jakie zdrowe krzewy! Jak obficie zakwitła Fresia! :shock: ;:138 Miałam kiedyś 3 krzewy tej odmiany ale z roku na rok radziły sobie coraz gorzej i w końcu po którejś zimie całkiem wypadły. Jeszcze teraz pamiętam jak pięknie pachniały.
Mam dwie róże z tych, które przedstawiłeś - LO i QE. Obie bardzo lubię ale niestety nie mieszkam w okolicy Szczecina więc zabezpieczam QE. Ta róża dostaje kopiec ale nie osłaniam pędów, bo i tak na wiosnę jest dość nisko cięta.
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
drozd
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4181
Od: 13 lut 2009, o 21:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Moje róże

Post »

Ładnie u Ciebie. Zadbane w każdym calu. Podoba mi się r. Fresja, choć nie przepadam za żółtym kolorem ale ona ładną ma koronę.
Pozdrawiamy. Krystyna i Janusz
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1011
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje róże

Post »

kania pisze:Piękne kwitnienia i jakie zdrowe krzewy! Jak obficie zakwitła Fresia! :shock: ;:138 Miałam kiedyś 3 krzewy tej odmiany ale z roku na rok radziły sobie coraz gorzej i w końcu po którejś zimie całkiem wypadły. Jeszcze teraz pamiętam jak pięknie pachniały.
Mam dwie róże z tych, które przedstawiłeś - LO i QE. Obie bardzo lubię ale niestety nie mieszkam w okolicy Szczecina więc zabezpieczam QE. Ta róża dostaje kopiec ale nie osłaniam pędów, bo i tak na wiosnę jest dość nisko cięta.
Witam i pozdrawiam. Uwielbiam Fresię, to prawda pachnie cudownie.
drozd pisze:Ładnie u Ciebie. Zadbane w każdym calu. Podoba mi się r. Fresja, choć nie przepadam za żółtym kolorem ale ona ładną ma koronę.
Dziękuję i pozdrawiam.
Część róż już nie kwitnie, część ma pojedyncze kwiaty. Ale Fresja znów w pełni kwitnienia. ;:138

Obrazek
Awatar użytkownika
ewaidc1198
200p
200p
Posty: 487
Od: 21 cze 2006, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Moje róże

Post »

Witaj Ed ! Rewanżuję się wizytą u Ciebie. Pięknie, schludnie i uroczo. Róże zawsze nadają ogrodom królewskiego blasku. Są przecież królowymi kwiatów. Też mam u siebie LO i Fresie krzaczaste. Obie uwielbiam za zapach. LO przerobiona z cukrem do słoiczków wspaniale sprawdza się do ,, tłustoczwartkowych" pączków i jako dodatek do szarlotek, polecam. Moja LO wyrosła już prawie równo z altanką jest silna i potężnie rośnie. Ładnie u Ciebie i z chęcią będę podglądać :)
Na działce! - PEŁNY ODLOT
Opowieści z mchu i paproci
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1011
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje róże

Post »

Ślicznie dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
niesobia 1
500p
500p
Posty: 616
Od: 21 kwie 2016, o 20:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje róże

Post »

Napisałeś że mam rękę do kwiatów.To prawda ale nie do wszystkich.Twoich róż mogę Ci tylko pozazdrościć.U mnie są tak marne że zastanawiam się czy je zupełnie nie zlikwidować.
A przecież ziemię mam super/w tym miejscu istniało prawie 90 lat gospodarstwo ogrodnicze/
Jeszcze gorzej jest z drzewami morelowymi.Sadzonki wytrzymują góra 2 lata i schną.
Trzeba się ciszyć z tego co dobrze rośnie.
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Moje róże

Post »

Różyczki masz super, Twoja Louis Odier niesamowicie zapączkowana, mogę tylko pomarzyć o takiej.
Pomysł z rabatą na taczce ;:215
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moje róże

Post »

Witaj wpadłam do Ciebie i zaniemówiłam bo ja bardzo kocham róże, a Twoje są cudowne. Będę często wpadała ;:196 Pozdrawiam
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moje róże

Post »

Witaj wpadłam do Ciebie i zaniemówiłam bo ja bardzo kocham róże, a Twoje są cudowne. Będę często wpadała ;:196 Pozdrawiam
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1011
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje róże

Post »

daysy pisze:Różyczki masz super, Twoja Louis Odier niesamowicie zapączkowana, mogę tylko pomarzyć o takiej.
Pomysł z rabatą na taczce ;:215
Dzięki, daj swojej papu i wody i też taka będzie. ;:138
Alicja125 pisze:Witaj wpadłam do Ciebie i zaniemówiłam bo ja bardzo kocham róże, a Twoje są cudowne. Będę często wpadała ;:196 Pozdrawiam
Bardzo miło mi czytać takie komentarze. dziękuję.
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Moje róże

Post »

witaj jestem z rewizytą, róże piękne uwielbiam te pienne ale nie mam do nich ręki, miałam 5 szt po 3 latach były marne i wykopałam
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1011
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje róże

Post »

e-genia pisze:witaj jestem z rewizytą, róże piękne uwielbiam te pienne ale nie mam do nich ręki, miałam 5 szt po 3 latach były marne i wykopałam
Dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moje róże

Post »

Witaj chciałam się Ciebie zapytać co robisz z różami owijasz je czy tylko kopczykujesz ? Ja w zeszłym roku owijałam i kopczykowałam, ale mówią że jak są listki to się nie owija dopiero jak opadną u mnie jeszcze dość że są listki to nawet pąki róże mają. Doradź mi co robić. :) Pozdrawiam
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje róże !”