Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Zablokowany
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Post »

ja też zbieram szczękę. Wcale się nie dziwię, że wolisz oglądac majowe zdjęcia niż patrzeć na obecny ogród.
Ja nigdy nie będe miała takich krzaków.
Piesio ma taki pyszczek, że wszystko można mu wybaczyć ;:167
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Post »

Dorotko, pomyślności i zdrowia przede wszystkim w 2019 roku :)
Wpadłam na chwilę na forum i pomyślałam, że po drodze zajrzę do Ciebie. A tu jak zwykle same piękności, aż trudno uwierzyć, że to majowe widoki. Tak ciepły był ten rok.
Nie wiedzieć czemu, ale dopiero teraz dostrzegłam (na ostatniej fotce) piękne metalowe serce wyłaniające się spośród róż. Gdzie kupiłaś to cudo?
A jak powolne plany na nadchodzący sezon, snujesz już coś?
Morda boska, widać po nim, że to rozrabiaka :D Wygłaszcz w moim imieniu (uspokoił się teraz?).
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Post »

Dorotko, wspaniałe masz róże!!! Przepiękne, dorodne, zdrowe, rozkrzewione. Katalogi mogą zazdrościć takich zdjęć. Ładnie komponujesz kolory na rabacie i róże nie są dla siebie konkurencją a podbijają wzajemnie swoją urodę. Zima jak do tej pory sprzyja naszym różom. Oby tak zostało do końca zimy a wiosna niech będzie stabilna i bez "zimnej Zośki". Tego życzę Tobie i sobie i nam wszystkim :D .
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Post »

Dorotko, powiedź Kochana, czy w tym roku okrywałaś róże? Ja swoich jeszcze nie okryłam i zastanawiam się bardzo, czy to robić, czy darować sobie ...
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Post »

Dorotko :wit

Jaką mi radość sprawiłaś tymi pięknymi zdjęciami! ;:167 ;:196 Za oknem śnieżyca, temperatura na minusie, a w Twoim wątku tak letnio i pięknie :)
Jestem pełna podziwu dla Twojego pięknego ogrodu, widać, że kochasz róże, a one Ci się tym odwdzięczają, bo przepięknie Ci kwitną. Krzaki piękne, zgrabne i tyle kwiatów! ;:oj Mam cichą nadzieję, że mój ogród też kiedyś będzie tak pięknie wyglądał jak Twój :oops:

Widzę w ogóle, że jesteś z mazowieckiego, ja też, martwię się trochę, bo nie okryłam, tzn. nie okopczykowałam w tym roku swoich róż :( Tzn, kilka sztuk tylko, bo na więcej mi czasu nie starczyło. Albo ja byłam chora, albo dzieci i nie miałam kiedy jechac na działkę i to zrobić - no, ale zdrowie najwazniejsze. Martwię się, bo wczoraj było w nocy -12, nie wiem jak róże to zniosą i czy przypadkiem nie będe miała pustek w ogrodzie na wiosnę :( Mam nadzieję, że nie, ale zobaczymy.

Pozdrawiam Cię serdecznie :wit
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Post »

Witaj Dorotko :wit . Oj dałaś po oczach tym majem ;:138 . Boskie kolory i ta soczysta zieleń, uwielbiam ;:138 . Miejmy nadzieję, że ten zbliżający się wielkimi krokami sezon będzie łaskawszy dla Twoich róż ;:108 . Niestety na pogodę nie mamy wpływu a ona jak wiadomo jest bardzo niesprawiedliwa ;:222 . Sporo śniegu na narty Ci życzę i udanego urlopu ;:196 :wit .
Awatar użytkownika
Minnie
200p
200p
Posty: 273
Od: 11 kwie 2016, o 15:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Post »

Witaj, Dorotko :wit

Dałaś po oczach tymi różami, nie ma co! Prawdziwa różana królowa z Ciebie, jak to już ktoś przede mną napisał. Twoje okazy prezentują się niesamowicie, oniemiałam z zachwytu i kilkakrotnie przewijałam ostatnią stronę z góry na dół ;:oj

Nadrobiłam u Ciebie sporą część sezonu i przykro mi czytać, że przędziorek narozrabiał i u Ciebie, dobrze, że róże mimo wszystko przeżyły. U mnie róże nie odniosły prawie żadnego uszczerbku, poza Laurent Cabrol. Ledwo przeżyła i nie wiem, co z niej będzie... jestem w rozpaczy, bo to jedna z moich ulubienic, a teraz nigdzie nie można jej kupić.
Niestety, ma coś takiego w sobie, że uwielbia ją wszelkie robactwo.

Jak Ci się sprawowała The Poet's Wife? Widzę, że na zdjęciach u Ciebie dość solidnie się prezentuje, u mnie to na razie mizerotka.

Piesio absolutnie przecudowny, niech będzie dla swojej Pani pociechą i jak na pupila prawdziwej ogrodniczki przystało, odnosi się do roślin z należytym szacunkiem :D Trzymam kciuki, żeby w tym sezonie nieco już wydoroślał i zmądrzał, bo ciężko mi trochę czytać, jakie poczynił szkody w tym różanym raju
Pozdrawiam serdecznie, Ania
Bylinowo-różany ogród u Minnie
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Post »

Piękne róże, cieszą szczególnie zimową porą choć trochę przybliżając lato. ;:138
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Post »

Kupie pewnie Abrahama, ale spróbuję polegać na jakiejś wysyłkowej szkółce, niestety osobiście, to nie mam gdzie jechać, a marketom podziękowałam i raczej nie będę tam kupować.
Teraz to ja muszę szukać miejsca dla mojego Crosusa!!!! ;:oj
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Post »

Dorotko w Nowym Roku życzę duuuuużo zdrowia i sił do pracy w ogrodzie.
Życzę także safysfakcji przede wszystkim finansowej w zyciu zawodowym, żeby trochę pieniążków na roślinki zostało!!!

Przyjemnie oglądać majowe kwitnienia kiedy biały puch za oknem. Taki ogród to marzenie.
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Post »

Dorotko , wszystkiego co najlepsze w tym zaczynającym się roku , żeby ogród miał już mniej dołków i górek a psina nie spuszczała oka ze swojej Pani . ;:167 Piękny majowy ogród ;:196
Awatar użytkownika
adka321
100p
100p
Posty: 108
Od: 10 wrz 2018, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Post »

Witaj Dorotko .Mam prośbę .Zamówiłam kilkanaście roz angielskich i nie tylko .Mam zamiar je posadzić w ten sposób .Wyższe z tyłu ,niższe z przodu.Miedzy nimi i przed będą jakies niebiesko -fioletowe byliny. To bedzie dosyc duza rabata. Jeśli posiadasz Dorotko te odmiany to czy mogę Cie prosic byś napisała jak one rosną wysoko,żebym mogla jej sensownie posadzic .Oto odmiany.

Ghita Renaissance
Darcey Bussell ) .
William Shakespeare 2000
Princess Alexandra of Kent
Heritage
Spirit of Freedom
Olivia Rose
Mme Isaac Pereire
Gertrude Jekyll
Boscobel
Schone Maid
Old Port (Mackati)
Soul
Lady of Megginch
Gentle Hermione
Artemis
Maid Marion
A Shropshire Lad
peace
ashley
marc shagall
rhapsody in blue
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Post »

Witaj Dorotko.

Na Twoje róże można patrzeć godzinami. Na zdjęciu, jest jeden krzak róży Crokus Rose ? Też ją mam, ale jest jeszcze młoda, dopiero się korzeniła. Abraha też mam i chyba muszę go przesadzić, bo podobnież niezły z niego krzaczor potrafi wyrosnąć. Patrząc na Eglantyne serce mi rośnie. Też posadziłam ją w tamtym roku. Będę czekała na nią z niecierpliwością.
Oj, piękne Twoje róże Dorotko i takie dokarmione. Widać, że je kochasz i dbasz o nie.
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”