Pola Nadziei Żonkilowe pola

Cieszmy się tym, co mamy...
ODPOWIEDZ
IWONA2305
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 16 wrz 2013, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Pola Nadziei Żonkilowe pola

Post »

Witam, działkowiczów .
Pracuję w Caritas Radom i organizuję akcję ?Pola Nadziei?, jest akcja dla ludzi nieuleczalnie chorych, podlegających naszemu Hospicjum Domowemu. Ideą programu jest pozyskanie funduszy na specjalistyczny sprzęt dla domowego hospicjum jak również edukacja i uwrażliwienie społeczeństwa na los nieuleczalnie chorych.

W październiku zostaną posadzone cebulki żonkili by na wiosnę wyrosły z nich piękne kwiaty ,dzięki którym podczas kwest będą zbierane fundusze na szczytny cel.
Jeżeli możecie się Państwo podzielić cebulkami żółtych żonkili to będziemy bardzo wdzięczni .
Pozdrawiam Iwona Stępniewska
Caritas Radom
Awatar użytkownika
badzia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1919
Od: 1 lip 2011, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Pola Nadziei Żonkilowe pola

Post »

Iwonko, dopiero dzisiaj odkryłam ten wątek i zrobiło mi się bardzo przykro z powodu braku odzewu na Twój apel. W najbliższym sezonie zasilę żółtymi narcyzami Pola Nadziei. Zerknij na pw.
IWONA2305
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 16 wrz 2013, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Pola Nadziei Żonkilowe pola

Post »

Witam,
konkretnie chodzi o Domowe Hospicjum Caritas .Za zebrane podczas kwest pieniądze chcielibyśmy kupić sprzęt do wypożyczalni którą prowadzimy.Brakuje nam łóżek i dlatego cichaczem liczę że może uda mi się chociaż na jedno łóżko pozyskać środki.
Kwesty będą odbywać się przed kościołami i być może w sklepach ,wszystko zależy od tego ile będę miała żonkili ,którymi obdarujemy darczyńców. Mam nadzieję że w tym roku uda mi się wsadzić jeszcze więcej cebulek :lol:
pozdrawiam
Awatar użytkownika
badzia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1919
Od: 1 lip 2011, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Pola Nadziei Żonkilowe pola

Post »

Dziękuję, na pewno zauważę tę akcję.
IWONA2305
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 16 wrz 2013, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Żonkilowe Pola Nadziei

Post »

Kochani działkowicze,jeżeli możecie podzielić się cebulkami żonkili tych Żółtych będę bardzo wdzięczna.Akcja Pola Nadziei którą prowadzę w Caritas Diecezji Radomskiej przyniosła super efekty.Udało nam się zebrać ponad 10 tyś.dzięki temu będę mogla zakupić sprzęt do naszej wypożyczalni.
Pomóżcie proszę , na jesieni wznawiamy akcję ale potrzebujemy jeszcze więcej żonkili.
Iwona Caritas Radom
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogrody Serc Naszych - [ OSN ]”