Wykaszarka,jaką wybrać ?

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
AmaPoland
200p
200p
Posty: 441
Od: 8 paź 2013, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wykaszarka husqvarna czy stihl co wybrać ?

Post »

MrPomO pisze:A może taka schwarzbau tt-bc520 ? :)
No niestety nie da rady bo MrPomO chce nią pracować 5h dziennie nie wymienić po 5h wymieniać sprzęt :D
miachlbyk
100p
100p
Posty: 186
Od: 7 lis 2015, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wykaszarka husqvarna czy stihl co wybrać ?

Post »

jak miałbym wybierać między tymi dwoma firmami też wybrałbym Stihla zamiast Husqvarny,jednak Husqvarna to teraz taki niszowy produkt,awaryjny i problemowy,to taka moja subiektywna opinia
leszeg
200p
200p
Posty: 399
Od: 5 cze 2013, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Wykaszarka,jaką wybrać ?

Post »

Dużo zdrowia dla wszystkich co potrafią pracować 5h kosami spalinowymi ;:333 Ja po drugiej godzinie bym odpadł zanim silnik by sie zdąrzył zatrzeć w moim NACu :-)
MrPomO
200p
200p
Posty: 251
Od: 20 paź 2013, o 17:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wykaszarka husqvarna czy stihl co wybrać ?

Post »

SurmaK pisze:Witam, to jaką w końcu kupiłeś?
Niestety jeszcze nie kupiłem :( dalej nie mogę się zdecydować :/ jak tak dalej pojdzie to zarosne w trawie.
miachlbyk
100p
100p
Posty: 186
Od: 7 lis 2015, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wykaszarka,jaką wybrać ?

Post »

To jak zwykle nie są proste wybory tym bardziej że na rynku jest tego sporo,ważne aby wybrać rozsądnie i nie zaliczyć wtopy,nie wydać za dużo i kupić maszynę która będzie bezawaryjna i miała odpowiednią wydajność
Awatar użytkownika
dota.m
50p
50p
Posty: 53
Od: 22 cze 2009, o 22:17
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Wykaszarka,jaką wybrać ?

Post »

Zdecydowałeś się już?
Dorota
Awatar użytkownika
radekcezar
100p
100p
Posty: 125
Od: 28 mar 2014, o 23:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Okolice Leżajska

Re: Wykaszarka,jaką wybrać ?

Post »

Ja w tym roku kupiłem sobie sprzęt ;:209 Miałem już w ręku Husqvarnę, ale że ten sam sprzedawca ma również Maruyamę to się skusiłem. Powiedział że teraz wszystkie firmy z okolicy od zieleni przechodzą właśnie na ten sprzęt. Co prawda w porównaniu do Husqvarny wygląda paskudnie, ale bezawaryjność lepsza niż Husqvarna i całej reszty Już nie pamiętam modelu, ale na dzień dzisiejszy ta najsilniejsza 2,8 czy 2,9 km. Oj to już kosi nie zastanawia się i ten pracujący silnik po prostu muzyka. Uruchamianie na gorący silniku jednym palcem.
Jak ktoś trafi szóstkę w Totka, to niech mi kupi Hondę CBF 1000, lub w ostateczności CBF 600 S :)
Ten sprzęt śni mi się po nocach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”