Altanka/domek - remont ,rozbudowa

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
ODPOWIEDZ
kukiz87
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 18 lip 2023, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Stary zniszczony domek na działce , co robić ?

Post »

Witam serdecznie , mam pytanie które mnie gnębi od dłuższego czasu bo nie wiem co robić. Odziedziczyłem działkę po rodzicach na ogrodach ROD, działka na której spędzałem całe dzieciństwo w okresach letnich lata temu. Działka ładna podoba mi się , dbam jak mogę , pare drzewek owocowych , altanka , grill i domek. No właśnie domek... Domek ma ponad 25 lat , początkowo to był podłużny barak , jednak z czasem został przerobiony przez mojego tatę , o werandę i malutkie poddasze ze spadzistym dachem. Domek jest mocno zaniedbany , przez choroby rodziców nic tam się nie robiło , nic tam się nie działo. Chce się wziąć za to konkretnie , by móc w okresie wakacyjnym jeździć tam ze swoimi dziećmi i spędzać wakacje. Wrzucam zdjęcia domku.



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Teraz jak widzicie to graciarnia , na co nie mam miejsca w domu wywożę na działkę. Domek od frontu miał gołębnik. I z tyłu Mały gołębnik i komórką. Z tyłu te budowle już się rozlatują , więc będę musiał to rozebrać niebawem.

Powiedzcie mi co z tym zrobić ? czy to rozebrać ? i w miejscu tego domku stawiać nowy ? , jeżeli tak to czy ktoś się orientuje ile może kosztować rozebranie takie domku i wywóz ?

Czy ratować to i remontować ten domek ? Dodam że finanse odrgywają ważna rolę.
seebbek
100p
100p
Posty: 138
Od: 26 wrz 2020, o 22:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Stary zniszczony domek na działce , co robić ?

Post »

Na zdjęciu nie wiele widać, wszystko zależy w jakim stanie jest podstawą,szkielet tego co masz jeśli jest solidna na pewno taniej wyjdzie cię odświeżenie tego co masz, nawet we własnym zakresie przecież to tylko domek letniskowy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”