Jaka szlifierka?

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
grapes
200p
200p
Posty: 270
Od: 26 cze 2012, o 13:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 6a

Re: Jaka szlifierka?

Post »

Używałem kiedyś płynu do usuwania farby olejnej (lamperii). Zrobiły się tylko purchle w niektórych miejscach a lamperia prawie w całości została. Podobno do tego typu rzeczy (usuwanie farby) dobre są opalarki czy nawet płomień z palnika ale tu chodzi o drewno więc raczej ja bym nie ryzykował.

Co do szlifierki kątowej polecam markę hitachi np model G 12SR3. Mała, poręczna i mocna i przede wszystkim tańsza od np Makity a jakościowo podobna.

to taki porada od amatora :)
Awatar użytkownika
Miododajna
50p
50p
Posty: 94
Od: 17 sie 2016, o 11:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jaka szlifierka?

Post »

Teraz w Lidlu jest chwalona tu szlifierka Parkside. Moc nie duża około 600 W ma ktoś z Was taką? Padła nam Graphite po 2 latach intensywnej pracy i szukamy nowej.
zadzior5
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 26 paź 2017, o 12:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Jaka szlifierka?

Post »

Rarownik i fox, jeszcze odnośnie szlifierki, nie zgadzam się, do zdarcia farby ok, każda się nada, ale nie każda szlifierka kątowa jest równie wytrzymała, to jest przede wszystkim l,a ja dużo używam elektronarzędzi. I własnie myślę nad szlifierką, zastanawiam się między Boschem a Makitą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”