Sposoby na muchy, jakie?

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
Awatar użytkownika
bishop
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5191
Od: 4 cze 2008, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ze wsi/prawie środek Polski
Kontakt:

Re: Elektryczna łapka na muchy

Post »

Fajna zabawka (mówię o tej ręcznej), tylko ma jedną wadę - jest z twardego plastiku, więc można się nią zamachnąć jedynie na otwartej przestrzeni. Bo chyba nie chcesz zdzielić telewizora z forehand'a? :wink:
Pozdrawiam - Krzysiek
Mój czasopożeracz
Poiu
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 5 lip 2011, o 18:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Elektryczna łapka na muchy

Post »

Ja rowniez posiadam taka rakiete. Moim zdaniem jest bardzo skuteczna-zabija odrazu. Poza tym zdechle owady opadaja na ziemie i bardzo latwo je sprzatnac w przeciwienstwie do rozgniatania insektow powodujac nieestetyczne slady :)
Awatar użytkownika
dzwiedziu
50p
50p
Posty: 57
Od: 27 sie 2009, o 14:56
Lokalizacja: Żukowo

Re: Elektryczna łapka na muchy

Post »

Kiedyś taką kupiłem. Fajnie się muchy smażyło tym ^.^ Ale jak to bishop powiedział,jest z twardego plastiku i nie wszędzie można taką uderzyć :(
kost
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 24 cze 2009, o 10:51

Re: Elektryczna łapka na muchy

Post »

Ja kupiłem w Rossmannie na baterie ale były tylko przez tydzień. Działa rewelacyjnie tylko przy intensywnym użytkowaniu baterie wystarczają na tydzień :)
Najlepiej kupić model ładowany z gniazdka.

I tu moje pytanie: W jakim sklepie można znaleźć taką łapkę ładowaną z gniazdka? Nie chcę kupować w internecie.
Renia_kr
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 17 cze 2016, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Sposoby na muchy, jakie?

Post »

Ja znalazłam w zeszłym roku skuteczne pułapki na muchy (firmy koppert), jedyny minus to to że trochę śmierdzą, ale zawiesiłam je w rogu ogrodu i u się sprawdziły ;:333
wogrodzie
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 22 maja 2018, o 13:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Sposoby na muchy, jakie?

Post »

ja szukałam oprysku, bo pomimo że miejsce na kosze mam zabudowane to zbiera mi się tam spora ilość much przy tych pojemnikach. Mąż zrobił oprysk takim środkiem reset strong i na ten moment much jest o wiele, wiele mniej
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”