Powrót na główną stronę Forum.

Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.
Opryskiwacz
* Rejestracja    * Pomoc   * Wyszukiwarka    * Zaloguj 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Wiadomość
limonkaa
 Tytuł: Re: Dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 31 sty 2014, o 08:24 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Każdy chce mieć swój kawałek podłogi , mieszkanie czy dom. Ja również jestem za domem , najmniejszy ale nie słyszysz sąsiadów , co chcesz to robisz , nikomu nie przeszkadzasz ....na pewno wiele jest osób które są na etapie budowu lub skłdania dokumentów o pozwolenia , więc czemu nie wątek jak nabardziej potrzebny :D

mirzan
PostNapisane: 19 kwi 2015, o 23:33 
---

0 szt.
Połowa kwietnia minęła, kalafiorki grzeją,cieplutko,w mieszkaniu,piwnicy,korytarzu.
Woda gorąca, klatkę sprzątają, nawet na dach nie trzeba włazić, aby liście z rynny sprzątnąć.

asprokol
PostNapisane: 26 kwi 2017, o 16:04 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Miałem trzy mieszkania a teraz tylko dwa i dom - różnica jest taka jak między trzema seicento a najnowszym mercedesem.
Kiedy mieszkałem w bloku wydawało mi się że żyję w luksusie. Nagrzeją posprzątają a ja jak panisko ;:306
Była okazja kupiłem drugie bo to lokata kapitału a później trzecie. Kiedy wybudowałem dom i zacząłem organizować jego otoczenie poznałem różnicę.
Pewnie jak braknie sił wrócę do trzech pokoików aby mieszkać jak panisko ale na razie wolę być parobkiem rolnym.

klinek
PostNapisane: 13 mar 2019, o 16:05 
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony

0 szt.
Według mnie lepszym rozwiązaniem jest dom :D Chociaż jeżeli ktoś jest sam, to lepiej raczej żyć w mieszkaniu (dobre rozwiązanie dla starszych osób). W ten sposób mamy chociaż minimalny kontakt z ludźmi. Najlepsze w domu jest jednak to, że możemy mieć taki ogród jaki nam się podoba!

Zobacz profil Wyślij e-mail      

halina522
PostNapisane: 14 mar 2019, o 19:22 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Podpinam się pod ostatnie wypowiedzi.Póki będę miała siłę grzebać w ziemi i kosić duży ogród wolę mieszkać w domu,ale starość rewiduje pewne poczynania.Nawet działka do wyjścia z blokowego mieszkania to nie to.

Szczurbobik
PostNapisane: 16 mar 2019, o 00:59 
500p
500p

0 szt.
Od roku mieszkam w domu i mam swój kawałek ziemi pod lasem. Wcześniej mieszkałam w mieszkaniu w bloku. Mogę po tym czasie powiedzieć, że za żadne skarby nie wróciłabym do mieszkania. Jedyna "niedogodność" to odległość do sklepu, bo do takiego lepiej zaopatrzonego mam 7,5 km :wink: Poza tym same plusy: czyste powietrze, cisza, spokój, bliskość przyrody. Oczywiście samochód a minimum rower to rzecz obowiązkowa.
Co innego sąsiedzi. Ludzie starsi, niezmotoryzowani, po latach spędzonych na wsi, chcą wrócić do komfortu mieszkania w mieście.
Innymi słowy; mieszkanie czy dom - na co się kto czuje i na co ma siły, ot co.

Zobacz profil Wyślij e-mail      

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 258 ]  Idź do strony nr...        1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

|    Kto przegląda ten dział ?

Przeglądają dział: maciej83vip, Piotr96 i 41 gości