Dom czy mieszkanie?

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
ODPOWIEDZ
klinek
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 6
Od: 17 mar 2015, o 08:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dom czy mieszkanie?

Post »

Według mnie lepszym rozwiązaniem jest dom :D Chociaż jeżeli ktoś jest sam, to lepiej raczej żyć w mieszkaniu (dobre rozwiązanie dla starszych osób). W ten sposób mamy chociaż minimalny kontakt z ludźmi. Najlepsze w domu jest jednak to, że możemy mieć taki ogród jaki nam się podoba!
halina522
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1037
Od: 18 lis 2009, o 20:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Dom czy mieszkanie?

Post »

Podpinam się pod ostatnie wypowiedzi.Póki będę miała siłę grzebać w ziemi i kosić duży ogród wolę mieszkać w domu,ale starość rewiduje pewne poczynania.Nawet działka do wyjścia z blokowego mieszkania to nie to.
Halina
Awatar użytkownika
Szczurbobik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2133
Od: 17 lut 2016, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Dom czy mieszkanie?

Post »

Od roku mieszkam w domu i mam swój kawałek ziemi pod lasem. Wcześniej mieszkałam w mieszkaniu w bloku. Mogę po tym czasie powiedzieć, że za żadne skarby nie wróciłabym do mieszkania. Jedyna "niedogodność" to odległość do sklepu, bo do takiego lepiej zaopatrzonego mam 7,5 km :wink: Poza tym same plusy: czyste powietrze, cisza, spokój, bliskość przyrody. Oczywiście samochód a minimum rower to rzecz obowiązkowa.
Co innego sąsiedzi. Ludzie starsi, niezmotoryzowani, po latach spędzonych na wsi, chcą wrócić do komfortu mieszkania w mieście.
Innymi słowy; mieszkanie czy dom - na co się kto czuje i na co ma siły, ot co.
Pozdrawiam Lucyna
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”