rododendron w ziemi uniwersalnej np. z biedronki

Różaneczniki (rhododendrony), azalie, wrzosy i inne kwaśnolubne
Awatar użytkownika
asprokol
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1892
Od: 1 cze 2012, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południowa wielkopolska

Re: rododendron w ziemi uniwersalnej np. z biedronki

Post »

nie wiem czy się obrazić ;:306

Nie mam w ogrodzie kogucika kurki nawet kaczuszki tylko jeże włóczą się po ogrodzie ................. więc może się zjeżę ;:306

Sposób przekazywania : "mój ulubiony profesor powtarzał zapominacie wszystko co jest mdłe i podane byle jak - pamiętacie to co wami wstrząśnie i jest tak ostre że wyciśnie łzy"
Słowo cham i kmiot wywodzi się z tego samego miejsca, tak arystokratki w perukach z młoteczkiem w ręce ( do zabijania wszy ) nazywały tych co pracują w ziemi.

Cham pachniał gnojem i mówił prostacko "jaśnie pani meenda z łeba spadnyła"
Myślałem że to forum o ogrodach a dział o rododendronach i azaliach a nie o nauce dyplomacji i budyniowatym sposobie bycia.
Jak będę chciał rad jak jeść beza to się zwrócę do Kwaśniewskiej bo dla mnie liczą się profesjonalistki. Twoja ocena że jestem chamem jest z pewnością tak prawdziwa jak doktorat który daje ci prawo oceniać innych. Ty kulturalna właścicielka kurki i kogucika pachnąca najwyżej kurzakiem tej jaśniepani byś powiedziała " tyle życia ma pani w głowie że aż się nie mieści"

Kogucik przydomowy siedzi sobie nad oczkiem wodnym oddycha i pije piwo zamiast melisy i myśli dlaczego chama tak zawsze ciągnie do ziemi ;:306
Mój jest ten kawałek podłogi,
Nie mówcie mi więc, co mam robić!
Moja wizytówka - zapraszam
Awatar użytkownika
Aquaforta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1105
Od: 26 cze 2012, o 16:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Re: rododendron w ziemi uniwersalnej np. z biedronki

Post »

baobab100 nie martw się, zostanie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
asprokol
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1892
Od: 1 cze 2012, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południowa wielkopolska

Re: rododendron w ziemi uniwersalnej np. z biedronki

Post »

ten widok więcej mówi do mnie ......................
Obrazek

koło bajora kilkanaście rododendronów wsadzone na przekór tym którzy uważają że podlewanie ze stawów to murowana recepta na choroby - BZDURA

To był temat: rododendron w ziemi uniwersalnej np. z biedronki.

Uważam, że wszystko już na ten temat zostało powiedziane i każdy zainteresowany sam zadecyduje w co posadzić swoje rośliny.

Podane zostały różne podłoża, również takie, które funkcjonują w arboretum w Wojsławicach,
a także u naszego forumowego kolegi Zygmora, który jest tu niewątpliwym autorytetem w uprawie wrzosowatych,
a także u asprokola.

Jeśli moderator tego Działu uzna, że dyskusję należy kontynuować, to wątek odblokuje.
Ja wątek zablokowałam, bo poziom przekazywanej wiedzy spadł do poziomu gruntu.
Moderator - jokaer.

Mój jest ten kawałek podłogi,
Nie mówcie mi więc, co mam robić!
Moja wizytówka - zapraszam
Zablokowany

Wróć do „Rhododendrony i azalie”