Rhododendrony Eweliny cz.I

Różaneczniki (rhododendrony), azalie, wrzosy i inne kwaśnolubne
Zablokowany
grigori24
---
Posty: 1613
Od: 18 paź 2007, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Ewelino dziękuje za obszerną i wyczerpującą odpowiedz. Dzięki Tobie prawie już wiem wszystko.pozwól ze jeżeli mi sie coś przypomni to sie zgłoszę o poradę.Wielkie dzięki . ;:12
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Rododendrony śpią... Wątek ...śpi. Może, żeby obudzić ewentualnych zainteresowanych, kilka kolorowych zdjęć :

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
Awatar użytkownika
Dynka
500p
500p
Posty: 520
Od: 4 sty 2008, o 22:14
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

Są piekne , kocham rodedondrony i azalie , moja dzialeczka jest taka podlesna z naturalnymi sosnami w tle wiec pewnie mam szanse na piekne egzemplarze w przyszlosci teraz sa malutkie , od wczoraj pod sniegiem na szczescie. Obsadzilam kilkoma odmianamiwejscie do domu od frontu. Mam nadzieje tej wiosny na jakies pierwsze kwiatki, jak beda to sie pochwale. :?:
Nie zawsze to co jest lżejsze jest przyjemniejsze!
Mój ogród...
Moje donice
Awatar użytkownika
WioLinKa
200p
200p
Posty: 225
Od: 26 kwie 2007, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Ja sobie też pooglądałam i o mało oczy mi nie :shock: Ja mam 1 krzaczek posadzony w zeszłym roku. Kwitł pięknie, żałuję że nie mam fotki :( Na zimę zrobiłam mu kopczyk z trocin i obłozyłam gałazkami świerkowym, ok.1/3 jego wysokości jest zabezpieczona a liście ma na wierzchu. Mama nadzieję, że nie przemarzł. Psadzony jest na tle iglaków (świerki, tuje).
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Dziś obejrzałam Rododendrony w ogrodzie. Sprawdziłam też pH ( jest około 5.)Są w dobrej kondycji, bez objawów chorobowych, z dużą ilością pąków kwiatowych :D Oj, będzie się w maju działo ! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
Zablokowany

Wróć do „Rhododendrony i azalie”