Pomidorki koktajlowe - 5 cz.

Warzywa w gruncie i pod osłonami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Faworyt
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3750
Od: 2 gru 2014, o 14:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Pomidorki koktajlowe - 5 cz.

Post »

Ewo Garden Peach miałem dwa lata temu w tunelu dwa krzaczki.Udał się wybornie,obwieszony na każdym gronie owocami. ;:333 W sumie zawiązał na każdej roślinie grubo ponad 30 owoców.W gruncie go nie sadziłem.
Serdecznie pozdrawiam.
MK
Żadną sztuką jest trwać i oczekiwać,lecz dawać nad miarę. Bruno/ Ew. wg. Św. Mateusza 25, (31-46).
Awatar użytkownika
Rzepka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2729
Od: 30 mar 2014, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pomidorki koktajlowe - 5 cz.

Post »

Ja miałam Garden Peach w donicy, Violet Jasper w gruncie, obydwa sprawiły się dobrze.
Zastanawiam się nad Megagronem w tunelu, on chyba zajmuje strasznie dużo miejsca, a tunel mam niewielki, dotychczas koktailówek w nim nie sadziłam.

Pozdrawiam Irena
aria
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4244
Od: 20 sty 2011, o 17:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Pomidorki koktajlowe - 5 cz.

Post »

Uprawiałam Megagrona w tunelu i gruncie. W tunelu sadziłam go przy wejściu, bo wielkie grona zajmują sporo miejsca. W gruncie równie dobrze się spisuje, nie ma żadnej różnicy.
Dylek
100p
100p
Posty: 121
Od: 4 mar 2017, o 03:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pomidorki koktajlowe - 5 cz.

Post »

Czereśniowy powędrował do kubeczków. Jak podrośnie podsypie ziemią. Po parudniowej obserwacji pomidorki nabierają wigoru.
Obrazek
dorotas24
200p
200p
Posty: 348
Od: 18 lut 2016, o 13:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Pomidorki koktajlowe - 5 cz.

Post »

Bardzo ładnie wyglądają pomidorki w jednakowych kubeczkach, podziwiam osoby które tak ładnie pikują swoje roślinki. U mnie są w byle jakich kubeczkach (ale tylko te małe pomidorki typu aztek) i w doniczkach (większe odmiany typu maskotka). Generalnie staram się je tylko raz pikować, więc daje większe pojemniczki.

Kolejna część jest tutaj :arrow: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 06&start=0
Pozdrawiam
Dorota
Zablokowany

Wróć do „Uprawy WARZYWNICZE”