Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

ODPOWIEDZ
RIWIANA
200p
200p
Posty: 276
Od: 2 lip 2015, o 15:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Edorka wlaśnie o to miejsce chodzi a tak serio to naprawde ciezko jest sie oprzeć jak sie ma bzika na tle tych piekności i za każdym razę słuchać tekstu mamo po co ci kolejna róża :D przeciez juz tyle masz.Danusiu Ale przypuszczam że dużo mniej jak u ciebie ;:162 a najlepszy jest jeszcze widok męża który zdąży obejsc cały market a ja przy jednym regale jak wrosnieta ;:306
Ewa
Floresita
200p
200p
Posty: 440
Od: 2 lis 2014, o 19:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

To moje wczorajsze nabytki: z OBI upragniona St Richard of Chichester, oraz woreczkowa z Tesco. Trochę dziwne, bo te woreczkowe również podpisane były odmianami, a na tej którą wzięłam pisało tylko - Two Color - i to właśnie mnie zaintrygowało.
Obrazek

Obrazek
RIWIANA
200p
200p
Posty: 276
Od: 2 lip 2015, o 15:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Floresita jaką cena tej doniczkowej ma ładny kolor i czytalam o niej pozytywne opinie.
Ewa
Awatar użytkownika
mandorla
200p
200p
Posty: 425
Od: 12 paź 2018, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Floresito, miałam tę Two Color w rękach i bardzo, bardzo długo nad nią dumałam... :wink: W końcu nie wzięłam, bo przecież nie obsadzę całego ogródka różami. Chyba :;230 . W każdym razie jestem ogromnie ciekawa, jak Ci zakwitnie, i czy po zobaczeniu jej zdjęć będę żałować strasznie, czy tylko trochę...
Pozdrawiam słonecznie, Ika
Floresita
200p
200p
Posty: 440
Od: 2 lis 2014, o 19:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

RIWIANO: Doniczkowa po 22,99zł. Od dawna chciałam ją mieć, co roku jest w OBI i nie wiem czemu tak długo odkładałam jej kupno. Ma olbrzymie, ok 14 cm bursztynowe kwiaty które trzymają się sztywno (nie zwieszają się tak jak austinki). MANDORIA: Spacerując w OBI specjalnie rozglądałam się za Rumbą której szukałaś. Zauważyłam rzecz ciekawą - była Petito oznaczona taką samą etykietą jaką miała w poprzednich latach Rumba. Może Rumba im nie schodziła i postanowili ją sprzedawać pod nową nazwą?
Obrazek
Awatar użytkownika
mandorla
200p
200p
Posty: 425
Od: 12 paź 2018, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Ładne rzeczy. Chyba sobie na razie daruję kartoniki... Muszę zobaczyć, ile mam jeszcze miejsca, i dobrze się zastanowić, które róże naprawdę i koniecznie muszę mieć. No i przekonać się, co tak naprawdę zakwitnie z tego, co już nakupiłam.
Chyba że jeszcze tylko Oranges and Lemons... ;:14
Pozdrawiam słonecznie, Ika
Floresita
200p
200p
Posty: 440
Od: 2 lis 2014, o 19:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

W ogóle w moim OBI róż jest zatrzęsienie - regały pełne, stoły aż uginają się od ilości tych woreczkowych! Ludzie przechodzili, ale nie zauważyłam żeby grzebali w różach. Pstryknęłam kilka zdjęć - wybaczcie że są umieszczone bokiem ale tak mi się umieszczają z telefonu.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

TWO COLOR- to znaczy róża dwukolorowa. Pomarańczowa wewnęrznie a matowa zewnętrznie. Pod ta nazwą mogą byc różne róze występujące w dwóch kolorac :lol: h.

Ja w OBi kupiłam 6 róż Guillot- szkoda,ze tak mocno zawoskowane- kiełki wychodzą to dadzą radę... Wolę dać 35zł za konkretną róże niż 6zł za nie wiadomo co...
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
RIWIANA
200p
200p
Posty: 276
Od: 2 lip 2015, o 15:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

NELA ty z f.......y już dostałaś przesyłkę ładne są sadzonki róż piennych.
Ewa
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Dostałam już róże- pienna jedna- Leonardo da Vinci. Dla mojej szwagierki- ja piennych nie chcę. Ładna sadzonka.
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
RIWIANA
200p
200p
Posty: 276
Od: 2 lip 2015, o 15:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Dzięki muszę uzbroić się w cierpliwość a od jutra różę w netto ciekawe jak u nich sprawdzają się odmiany nigdy nie kupowałam.
Ewa
Floresita
200p
200p
Posty: 440
Od: 2 lis 2014, o 19:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Ja wielokrotnie kupowałam w Netto i ... nigdy nic się nie zgadzało. Tam mają od lat stale te same kartoniki, ale nic nie zgadza się ani z rodzajem ani z kolorem na zasadzie - kupujesz żółtą a zakwita ci czerwona. Kilka razy kupowałam kartoniki oznaczone jako pnące - nigdy nie zakwitła żadna pnąca tylko niskie, rabatowe, w dodatku w całkiem innym kolorze niż deklarowany na opakowaniu. Mnie już Netto nie skusi.
RIWIANA
200p
200p
Posty: 276
Od: 2 lip 2015, o 15:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Jutro będę to zobaczę jak to wygląda Ale chociaź juź wiem źe nie ma się co podniecać :!:
Ewa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Róże”