Powrót na główną stronę Forum.

Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.
* Rejestracja    * Pomoc   * Wyszukiwarka    * Zaloguj 

Strefa czasowa: UTC + 1

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  
Autor Wiadomość
Zuzia111
 Tytuł: Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3
PostNapisane: 14 mar 2019, o 20:25 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
W mojej Biedronce w kartonikach ..Dame ole Coeur, Fulguranta, Citerion, Casanova, Sika, Chopin, Dream Orange, Arthur Bel, Queen of Bermuda. :D

Od wiosny do jesieni w moim raju

Zobacz profil Wyślij e-mail      

RIWIANA
PostNapisane: 14 mar 2019, o 21:05 
100p
100p

0 szt.
Floresita to zobaczmy co nam wyrośnie ja kupiłam tą różę w tesco zobacz na mój kartonik parę postów wyżej producent fruktoplan.

Floresita
PostNapisane: 14 mar 2019, o 21:41 
200p
200p

0 szt.
RIWIANKO: Twoją pomarańczową różę z Tesco widziałam, ale pomimo powiększania zdjęcia - nie byłam w stanie odczytać nazwy odmiany z kartonika. Ta moja z Biedronki chociaż karton jest inny to też jest z Fructoplantu. Zobaczymy w czerwcu co zakwitnie ;:306

Danka11
PostNapisane: 15 mar 2019, o 18:08 
200p
200p

1 szt.
Miałam już w tym roku nie kupować absolutnie żadnych róż, wpadłam dziś tylko na chwilę do Carrefoura i mam kolejne :oops: . Musiałam przecież porównać czy wyrosną takie same angielki jak z katoników w Auchan :;230
W dodatku tańsze - w cenie 5,99, grzech było nie kupić ;:108 . Niestety zawsze kupuję podwójnie, mam więc 6 ;:14 .
W gazetce jest więcej kolorów, ale w mojej były tylko różowe i całe szczęście.
Na ogół nie lubię czerwonych róż, ale w tym roku nawet takim nie mogę się oprzeć, mam więc następne 2 czerwone, opisane jako seria parfum, miał ktoś może coś z tej serii?

Obrazek

mandorla
PostNapisane: 15 mar 2019, o 19:12 
100p
100p

1 szt.
Dołączam do testujących Sikę ;:138 . Udało mi się wygrzebać całkiem ładną w Biedronce.
Koszmar, te róże wszędzie. Wcale nie miałam ich kupować. No, może jedną. A już jest pięć ;:223

RIWIANA
PostNapisane: 15 mar 2019, o 19:36 
100p
100p

0 szt.
Mandoria to witaj w klubie zobaczymy co nam wyrośnie z tej siki :D ja też już myślałam że mi fascynacja zakupem kartonikowej loteri przeszla Ale jak zobaczyłam w cerfurze regał to za nic nie moglam się oprzeć ;:14 i wyjść z pustym koszykiem.

RIWIANA
PostNapisane: 15 mar 2019, o 19:44 
100p
100p

0 szt.
Danusiu te angielki bez herbycydów też mam zobaczymy co to za nowinki.

Danka11
PostNapisane: 15 mar 2019, o 20:08 
200p
200p

1 szt.
Riwiana - jakie kolory Cię skusiłyś? A róże z serii Parfuma u Ciebie były? Ja najbardziej lubię róże pachnące, niestety tylko czerwone widziałam.

Angielki w Carrefourze to niekoniecznie nowinki, widziałam je już w tym albo poprzednim wątku o kartonikach, ale ja Carrefoura mam nie po drodze, więc angielek tego dostawcy jeszcze nie znam.

Dlob
PostNapisane: 15 mar 2019, o 20:19 
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...

0 szt.
Danka,Riwiana- z zeszłorocznej różowej angielki z Carrefoura wyrosła mi Eglantyne, jest zdjęcie na 5 stronie tego wątku.

RIWIANA
PostNapisane: 15 mar 2019, o 20:24 
100p
100p

0 szt.
Danusiu ja mam w kolorze łososiowym i biskupim Ale kartoniki troszkę inne były a pachnące były podpisane ja wzięłam 1 ambasador i Lincoln Ale było dużo kolorów i te pachnące miały grube pędy a angielki troszkę cięciejsze :wit po 7,99 mnie coś w tym roku na pomarańcz wzięło a jeszcze dwie edenki :;230 na pniu z f.......y przyjadą. Danusiu a miałaś te bez herbicydów a i jeszcze piekielnie mocno zawoskowane.

RIWIANA
PostNapisane: 15 mar 2019, o 20:31 
100p
100p

0 szt.
To są moje pierwsze angielki jakoś bardziej mi wielkokwiatowe pasujà no ale zobaczymy może skradna moje serce :D

Danka11
PostNapisane: 15 mar 2019, o 20:53 
200p
200p

1 szt.
Danielu, pamiętałam Twoją angielkę, bardzo ładna, dlatego kupiłam, z kartoników tej drugiej firmy taka chyba się nie trafiała.

Ewa, to pewnie trafiłaś na takie jak w Auchan, widziałam je w innej gazetce Carrefoura. Ja wpadłam do sklepu tylko na chwilę, przeleciałam przez kawałek głównej alejki, a tam takie jak na zdjęciu tylko stały. Możliwe, że gdzieś dalej był większy wybór, ale nie miałam czasu szukać.
Ja również lubię wielkokwiatowe i takie mam głównie posadzone w ogrodzie, ale angielki też są super - mają często piękne i pachnące kwiaty, na pewno wyjątkowo ładne Ci się trafią.

Ten nasz szał zakupowy chyba z pogodą jest związany - im gorsza tym bardziej za wiosną tęsknimy i kupujemy wbrew wszelkiemu rozsądkowi.
Nawet nie chcę liczyć ile już w tym roku kupiłam ;:14
Na rowie przed domem mam już juki i różne krzewy, w tym roku dołączą do nich chyba róże :;230 .

RIWIANA
PostNapisane: 15 mar 2019, o 20:59 
100p
100p

0 szt.
O właśnie Danusiu pochwal się ile ty masz tych róż łącznie z zakupami z tego roku bo w tym roku Ci chyba dość dużo przybyło a sadzisz do donic czy tylko przysypujesz ziemia te nowe nabytki.

Danka11
PostNapisane: 15 mar 2019, o 21:16 
200p
200p

1 szt.
Ewa, w ogrodzie mam kilkadziesiąt róż z dobrych szkółek, ale nie pamiętam dokładnie ile, musiałabym policzyć. Moi ulubieni hodowcy to Tantau, Kordes, Poulsen, Harkness, jak znajdę miejsce, to jeszcze kilka róż Lensa sobie zamówię (Dinky i Bouquet Parfait).

Kartoniki kupuję, bo już miejsca do sadzenia brak, a za taką cenę to mogę je traktować jak zamiennik pelargonii. Sadzę do donic, a jesienią komuś oddaję, bo w wieloletnią uprawę w donicach jakoś nie wierzę.

A kupiłam w tym roku chyba tyle: 10+26+8+2+4+6 (nawet nie chcę sumować). W 3 przypadkach trafiły mi się w dodatku 2 szt w 1 kartoniku ;:306
Dam kilka mamie, to trochę mniej mi zostanie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 228 ]  Idź do strony nr...        1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  

Strefa czasowa: UTC + 1

|    Kto przegląda ten dział ?

Przeglądają dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości