Rejestracja nowych odmian

Hosty
Awatar użytkownika
paco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2235
Od: 17 gru 2006, o 20:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świebodzice
Kontakt:

Re: Rejestracja nowych odmian

Post »

POLISH SPLASH jest rewelacyjna - gratulacje. :D

Jakiś czas temu proponowałem dwóm, trzem osobom posiadającym nowe mutacje, aby opisały swoje nowe hosty i przesłały mi takie opisy ze zdjęciami, wtedy założyłbym w Encyklopedii Host wyeksponowaną stronę poświęconą odmianom powstałym czy też odkrytym w Polsce.
W opisie podobnie jak w innych opisach umieszczonych w encyklopedii byłyby wszystkie dane dotyczące hosty jak i twórcy tej odmiany.
Byłaby to darmowa reklama dla właściciela czy twórcy nowej rośliny i dla samej rośliny, oglądana już przez dość pokaźne grono osób z wielu krajów (również sprzedawców jak i hodowców).
Odzew na taką propozycję był.................żaden, a szkoda. :?
Pozdrawiam, Andrzej
Nasz ogród,
Awatar użytkownika
PUMKA
500p
500p
Posty: 593
Od: 16 sty 2009, o 10:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Rejestracja nowych odmian

Post »

No i biję się w pierś...przepraszam :oops: :oops: :oops:
Jeśli pozwolisz zaraz nadrobię zaległości i wyślę co trzeba :wink:
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że do ostatnich "ruchów" w kierunku Polish Splash zmobilizował mnie widok ich tegorocznych " wiosennych" liści. Tak się zrobiło mi miło, że zabrałam się do pracy nad nią.

Andrzeju - wybaczysz ? ;:96
Awatar użytkownika
paco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2235
Od: 17 gru 2006, o 20:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świebodzice
Kontakt:

Re: Rejestracja nowych odmian

Post »

Aneto to nie był żaden "prztyczek" w Twoją stronę, (gdyż miałem obiecane opisy takich nowych odmian również z innych źródeł) - to była taka ogólna uwaga. :D
Przepraszam,że odebrałaś tego, aż tak osobiście - na prawdę nie było to moim zamysłem :shock: :oops:
Po prostu uważam, że jeśli ktoś trafi na polską stronę internetową o hostach, to logiczne byłoby, aby mógł tam znaleźć odmiany wyhodowane w Polsce. Poza tym jeśli strona będzie wyeksponowana (bo warto promować nasze odmiany) to na pewno wszyscy to zobaczą o zainteresują się tymi hostami. ;:162
Cieszę się natomiast, że masz chęć przesłać mi opis i zdjęcia, co sprawi sensowność założenia nowej strony o polskich hostach w encyklopedii.
Pozdrawiam, Andrzej
Nasz ogród,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hosty”