Polska wersja aukcji na Hosta Library.

Hosty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tombeat
200p
200p
Posty: 306
Od: 9 cze 2008, o 12:19
Lokalizacja: Puszcza Bydgoska

Polska wersja aukcji na Hosta Library.

Post »

Od dzisiaj na stronie Hosta Library www.hostalibrary.org mamy własną wersję aukcji !!! A jak, Polacy nie gęsi i swe aukcje mają. Dzięki uprzejmości Bob-a Axmear który ,jak większość hościarzy na świecie jest przyjacielski i otwarty na nowe, możemy mieć możliwość ciekawych zakupów.Póki co nie jest przetłumaczona (myślę że niebawem to się stanie) oraz jeszcze nie ma kwot wyrażanych w PLN.
Ale jest.Z doświadczenia mogę powiedzieć że aukcje na HL są łatwe w opanowaniu i nawigacji.Wystarczy się zarejestrować.
Awatar użytkownika
Tombeat
200p
200p
Posty: 306
Od: 9 cze 2008, o 12:19
Lokalizacja: Puszcza Bydgoska

Post »

Może się uda.Bob Axmear jest bliski tego aby przynajmniej większa część tej strony była w naszym ojczystym języku.Przesłałem mu materiały, zobaczymy czy się ugnie :) i przetłumaczy kod strony.
Jeśli nie to i tak dobrze, umieści adnotację ,że wszystkie ceny są w PLN oraz że przesyłki tylko na terenie Polski.Strona jest naprawdę prosta i zarówno rejestracja jak i dodawanie ofert jest łatwe.
Ważne ,że świat wie.Tu też rosną hosty.
muchazezlotym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1834
Od: 21 wrz 2008, o 13:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Rano się zarejestrowałam i do tej pory nie otrzymałam maila aktywacyjnego z hasłem :(
Awatar użytkownika
Tombeat
200p
200p
Posty: 306
Od: 9 cze 2008, o 12:19
Lokalizacja: Puszcza Bydgoska

Post »

Witam.To dziwne , przed chwilą spróbowałem nowej rejestracji , z innym mail-em niż ten którego używam na HL od roku i aktywacyjna informacja przyszła po 30 sek.
A czy ktoś zauważył ,że jest już coś po polsku ? :) Może bez naszych rodzimych znaków ,ale póki co wystarczy.Mam u siebie cały skrypt od Bob-a Axmear i w najbliższych dniach przetłumaczę poprawnie wszystkie elementy aukcji.
Będzie super.
muchazezlotym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1834
Od: 21 wrz 2008, o 13:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Właśnie spróbowałam się ponownie zarejestrować pod tym samym loginem co rano, ale nakrzyczeli na mnie, że ten login jest zajęty!
A maila z hasłem ani widu, ani słychu :cry:
Awatar użytkownika
Tombeat
200p
200p
Posty: 306
Od: 9 cze 2008, o 12:19
Lokalizacja: Puszcza Bydgoska

Post »

No to naprawdę dziwne. A inny nick? ale ten sam mail? Spróbuj.A może mail aktywacyjny poszedł jako spam do śmieci?
Czy ktoś jeszcze próbował się rejestrować?
muchazezlotym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1834
Od: 21 wrz 2008, o 13:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

W śmieciach też brak :( (dokładnie w nich pogrzebałam ;:113 )
Spróbowałam ponownie - nowy nick, stary adres mailowy i czekam;
na razie bez skutku ;:222
x_P-42
---
Posty: 3612
Od: 27 maja 2009, o 01:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Tombeat pisze:No to naprawdę dziwne. A inny nick? ale ten sam mail? Spróbuj.A może mail aktywacyjny poszedł jako spam do śmieci?
Czy ktoś jeszcze próbował się rejestrować?
Ja. Pomiędzy rejestracją a otrzymaniem kodu upłynęło tyle czasu,ze otworzyłam Interię i wyczyściłam 3 strony ze śmieci :)
Adres , z którego przychodzi kod jest mylący, spodziewałam się " hostalibrary", lub coś w tym stylu a tu "bobaxe"... gdybym nie czekała na tę wiadomość, wzięłabym ja za spam :(
sylwekw
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1195
Od: 18 kwie 2007, o 10:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gmina Nieporęt pod Warszawą
Kontakt:

Post »

Ja właśnie się spróbowałem zarejstrować .. ale pocztę będę mógł sprawdzić dopiero po południu w domu.
Awatar użytkownika
Tombeat
200p
200p
Posty: 306
Od: 9 cze 2008, o 12:19
Lokalizacja: Puszcza Bydgoska

Post »

Kończę już pomału pełne tłumaczenie wszystkich elementów aukcji.Mam cały skrypt dzięki uprzejmości Bob-a Axmear ,twórcy i administratora HL.
Myślę że to ułatwi wszystkim nawigację , a w przyszłości strona stanie się najlepszym źródłem pozyskiwania nowości i nie tylko.
x_P-42
---
Posty: 3612
Od: 27 maja 2009, o 01:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Bardzo się cieszymy.
I wracaj troszkę na forum, bo kupa host czeka na identyfikację a my sobie nie radzimy :;230 ( dodałam "śmieszka", ale to żałosne!)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hosty”