Aktorzy, problemy "za myślenie" i cenzura.

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Aktorzy, problemy "za myślenie" i cenzura.

Post »

"...TVN zabronił Pazurze wypowiadać się na tematy polityczne?


Produkcja TVN ?Aż po sufit? nie cieszy się specjalnym zainteresowaniem. Mimo tego stacja zamierza pracować nad drugim sezonem serialu. Jednak czarne chmury zawisły nad grającym główną rolę Cezarym Pazurą. Ale jak informuje ?Fakt? telewizja postanowiła dać mu szansę, pod warunkiem, że przestanie wypowiadać się na tematy polityczne.

Pazura sporadycznie na swoim profilu na Facebooku komentował polską scenę polityczną, a jego opinie bywały nieprzychylne politykom lansowanym przez mainstreamowe media.

Polityczny dreszczyk emocji Pazury: Pójdę zagłosować w referendum. Chcę by mój głos nie zyskał znowu twarzy Millera, Niesiołowskiego, czy innego Kamińskiego
Pazura życzy Kukizowi szczęścia i kpi z Biedronia: ?To chyba luka na poziomie wiedzy gimnazjalnej??
W jednym z jego ostatnich wpisów sprzeciwił się także legalizacji marihuany.
Pazura o postulatach legalizacji narkotyków: ?Kiedy słyszę ten celebrycki bełkot, nóż mi się w kieszeni otwiera?
Jednak teraz aktor, jeśli chce utrzymać rolę w serialu TVN, będzie musiał powstrzymać się od wszelkich kontrowersyjnych komentarzy.
Usłyszał, że stacja wierzy w niego i nie ma zamiaru go skreślać. Postawiono mu jednak warunek: zachowa pracę w serialu ?Aż po sufit?, ale musi ograniczyć swoje kontrowersyjne wypowiedzi dotyczące polityki czy narkotyków...."


http://wpolityce.pl/m/gwiazdy/271178-tv ... polityczne
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”