Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.

Czy jest to uczciwa metoda zdobywania poparcia?

Nie
15
71%
Tak.
6
29%
Nie mam zdania
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

mirzan pisze:Zwracałem uwagę,że, czym więcej obietnic, to większy kłamczuch i gorszy kandydat.

Czy gorszy był polemizował. Zgolenie wąsów przez 5 lat to naprawdę niewiele.
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Przypominam, że zgodnie z regulaminem nie dopuszcza się kłamstw publicznych i pomówień.
Za powtarzanie tego typu naruszeń regulaminu będzie natępnym razem "odpoczynek".
Skasowaliśmy posty z kłamstwami pomówieniami pod adresem Prezydenta elekta.

Kłamstwa i pomówienia już zdementowane:
http://niezalezna.pl/67769-platforma-ju ... drzej-duda

Kłamstwo ma krótkie nogi.
:idea:
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Tomek-Warszawa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3031
Od: 11 lut 2008, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Wywiad z Andrzejem Dudą którego nie mogła się doczekać Monika Olejnik

Portal niezalezna.pl opublikował cały wywiad Samuela Pereiry z prezydentem - elektem Andrzejem Dudą, którego tak mocno nie mogła się doczekać Monika Olejnik. Co chciała tam Olejnik znaleźć?
Przeczytajcie sami wywiad z "Gazety Polskiej"

Nowy prezydent, który zostanie zaprzysiężony 6 sierpnia, przedstawia w nim swoją wizję prezydentury. Pytany jest między innymi o media publiczne, ustawę o Trybunale Konstytucyjnym, jego przeżywanie wiary, relacje prezydent-rząd oraz o to jak zbuduje relacje z wyborcami, którzy go nie poparli. Przedstawia również popierane przez niego metody rozwoju Polski i komentuje powstanie nowej partii NowoczesnaPL, dorobek 25 lat transformacji. W wywiadzie dla "Gazety Polskiej" prezydent Duda pytany jest też o wizję swojej polityki historycznej, polityki zagranicznej w regionie, relacji z Niemcami, w tym o to jak przyjął depeszę od Angeli Merkel oraz o rozwój nauki, o współczesne ambicje ludzi młodych i to czy "Internet wygrał mu wybory".

Gdy otrzymał Pan oficjalny akt wyboru na prezydenta, zwrócił się Pan z prośbą do rządu i rządzącej w sejmie koalicji PO?PSL o wstrzymanie się z ?poważnymi zmianami ustrojowymi? w okresie przejściowym między odejściem prezydenta Bronisława Komorowskiego a oficjalnym objęciem przez Pana tego urzędu. Szef klubu PO Rafał Grupiński uznał pańską prośbę za ingerencję w prace sejmu. To zwiastun trudnych relacji na linii prezydent?rząd?

Jestem człowiekiem otwartym na dialog i stąd ta moja grzeczna prośba. Mandat prezydencki 24 maja przeszedł w moje ręce decyzją Narodu, Polaków. Obywatele oczekują ode mnie troski o ich interesy i prawa. Także w tym przejściowym okresie, gdy jestem prezydentem-elektem, mam taki obowiązek. Uważam, że obecnie nie jest wskazane, by podejmowane były jakieś radykalne zmiany o charakterze prawnoustrojowym. Żeby była jasność: absolutnie nie chodzi mi o bieżące prace parlamentu czy rządu. Chodzi o decyzje, które mogą ingerować zasadniczo w ustrojowe formy działania instytucji państwa ? jak np. pospieszne zmiany dotyczące Trybunału Konstytucyjnego. Trudno nie odnieść wrażenia, że działania w tej kwestii zostały dziwnie przyspieszone po przegranych przez PO i Bronisława Komorowskiego wyborach.

Premier Ewa Kopacz nazywa pański apel ?zaskakującym?. Liczył Pan, że można ładnie poprosić, powołać się na mandat prezydencki i rząd na taką prośbę przystanie?

Chciałbym, żeby została ona uszanowana. To też jest kwestia pewnej uczciwości w polityce. Gdybym zakładał, że będzie inaczej ? nie wychodziłbym z takim apelem.

27 maja koalicja rządząca uchwaliła nową ustawę o Trybunale Konstytucyjnym, zabezpieczającą większość w tej instytucji na wypadek przegranej w wyborach parlamentarnych. W skrócie: PO i PSL zagwarantowały sobie wybór całego składu TK jeszcze za tej kadencji, która kończy się na jesieni. Jak Pan ocenia ten ruch?

Sprawa tej ustawy jest ewidentna. Tak wygląda psucie państwa. W ten sposób Platforma z Trybunału czyni instytucję polityczną. Z instytucji, która powinna stać na straży konstytucji, w ostatniej chwili przed wyborami parlamentarnymi czyni się urząd polityczny. Niestety, trzeba być naiwnym jak dziecko, by nie zauważyć, że chodzi tutaj wyłącznie o zachowanie politycznych wpływów, nawet w sytuacji utraty władzy.

Pańska wizyta na Jasnej Górze dzień po wyborach wzbudziła u niektórych bardzo negatywne emocje. To była decyzja wynikająca z wiary? Czuje się Pan osobą religijną?

Nie tylko się czuję, ale jestem osobą religijną. W związku z tym było dla mnie naturalne, że pojadę do Częstochowy pomodlić się i podziękować Matce Najświętszej. Byłem tam w trakcie kampanii, modliłem się, dla mnie to też jest pewne zobowiązanie.

Prezydent na klęczkach przed obrazem Maryi ? niektórych to wystraszyło.

Przecież ja nikomu nie każę się modlić, nie mam najmniejszego zamiaru tego robić. Każdy ma do tego prawo, chciałbym jednak, by mnie też nie odbierano prawa do przeżywania mojej wiary.


Czy jest w ogóle możliwe łączenie polityki z głęboką wiarą? Ta pierwsza często wymaga kompromisów natury moralnej.

Szukanie dobrych rozwiązań w polityce nie musi oznaczać poświęcenia moralności. Klucz tkwi w znalezieniu porozumienia, nie zatracając, nie odwracając się od swoich wartości. Pierwszym krokiem jest rozmowa. Dialog to jest to, czego dziś najbardziej w polskiej polityce brakuje.

Może to trochę osobiste pytanie, ale dla wielu Polaków to ważny temat. Modli się Pan przed podjęciem ważnej decyzji politycznej?

Trudno mi sobie przypomnieć taką jedną, konkretną decyzję. Wiele razy modliłem się do Ducha Świętego o mądrość, o to, by pomógł mi podejmować mądre decyzje. Jako człowiek wierzący modlę się codziennie.

Wracając do kampanii, pański sztab wyborczy ostro krytykował działania Telewizji Publicznej, m.in. za brak pluralizmu i jednostronność. Czy to był jedynie problem zakończonej już kampanii, czy szerszy?

Media publiczne wymagają generalnej naprawy. Przede wszystkim jeśli media są publiczne, są w dużym stopniu finansowane przez społeczeństwo ? powinny być mediami obiektywnymi.

Niedługo będzie miał Pan wpływ na media publiczne w Polsce. W przyszłym roku kończy się kadencja wszystkich pięciu członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, z czego dwóch nowych powoła Pan. Co konkretnie wymaga naprawy w mediach publicznych?

Mogę powiedzieć dzisiaj na pewno, że chciałbym, aby telewizja wróciła na drogę działań misyjnych. Tego dzisiaj nie ma.

Jak jednak połączyć misyjność z komercyjnością, z przynoszeniem zysku?

To nie jest tak, że obecny system finansowania uniemożliwia realizowanie misji. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób się działa, jak się dysponuje środkami publicznymi.

Spójrzmy teraz na internet. To on wygrał Panu wybory?

Na pewno miał ogromne znaczenie. Zgodzę się tutaj z Pawłem Szefernakerem, szefem mojej kampanii internetowej, że rola internetu będzie wzrastać. Ilu ludzi dziś rezygnuje z tradycyjnej telewizji na rzecz mediów społecznościowych?

Przyznaję ? sam nie mam telewizora.

Dokładnie. Spójrzmy, jak wzrosło znaczenie internetu od 2010 r. Gdy pracowałem w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w większości nie mieliśmy internetu w komórkach. Dziś każdy może do niego sięgnąć w każdym właściwie momencie.

Cały wywiad http://www.fronda.pl/a/wywiad-z-andrzej ... 52401.html
Obrazek

Otwarcie drzwi i wyjście do ogrodu jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem każdego dnia.
Awatar użytkownika
Slawgos
500p
500p
Posty: 892
Od: 14 kwie 2010, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

A ja będę się upierał, że temat tego wątku idealnie pasuje właśnie do tego działu. ;:138 ;:138
Ubaw po pachy. :tan :tan :tan
Aha - i proszę nie kasować tego mojego postu, bo absolutnie na narusza regulaminu FO. :!: :!: :!:
A żeby jeszcze radośniej było, to pozwolę sobie za kolegą Wojtkiem też pod nosem ;:224 ;:224 .
Awatar użytkownika
annodomini
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1573
Od: 13 sty 2008, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Słupska

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Wg wzoru wątku:

Zagadki / humor / podróże / psychologia

Kto / śmiać się będzie / na końcu drogi / takiego społeczeństwa

Walczcie ze sobą rodacy...
Wypowiadam się na FO, gdy mam o czymś jakiekolwiek pojęcie,
gdy go nie mam, proszę innych o radę.
Pozdrawiam Skrytopodczytywacz Adam
Awatar użytkownika
darbo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1389
Od: 20 mar 2011, o 13:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Od 1989 roku, każdy polityk kłamał żeby zdobyć władzę. Nic się nie zmieniło i nie zmieni, dopóki nie będzie to karalne, tzw ,,oszustwo wyborcze,,
Do dzisiaj żaden by nie przetrwał. Zarówno ci z lewej jak i z prawej. Nie ma kary, są Rady Nadzorcze w razie przegranych wyborów. No, pozostają jeszcze transfery.
Nie rozumiem tej dyskusji. Poznacie następnego po jego owocach. Dotychczas były same zgniłki.
Wy się dalej zajadle kłócicie a oni przy jednym stole u Sowy, popijają wyszukane drinusie. Mają przy tym ubaw, jak to tłuszcze ekscytują się ich odchodami z działalności.
Proszę, trochę powagi moi drodzy. Nie idźcie im na rękę, zacznijcie w końcu wymagać. Ktokolwiek przy władzy by nie był.
A może zróbcie listę na co liczycie. Za cztery lata odkopiemy Pandore i zobaczymy. Z tej listy wyjdzie przynajmniej nauka.
Nie uczycie się na błędach, olewacie siebie i swoich bliskich.
Ja mam dobrą pamięć i w czasach wyborów chodzę w wysokich kaloszach. Wszędzie leje się woda, potem zostaje nam jedynie błoto.
Mnie osobiście przeraża tutaj zapalczywość. To politycy dzielą ludzi :!: Nie idźcie drogą rewanżyzmu i fanatyzmu.
Pozdrawiam
Dariusz
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Już tylko po tym forum widać jaka opcja jest jedynie słuszna, jedynie popierana.
Nie potrzeba hejterów i trolli.
A osoby które nie mają nic do napisania posiłkują się jedynie cytatami.

Polityka jest brudna i zakłamana, jeśli wierzycie w to co piszą, obiecują, deklarują to jesteście naiwni. Kłamali, kłamią i będą kłamać. Dla poklasku, dla głosów, dla statystyk.
JOW-y są nie na rękę partiom politycznym bo ujmują im władzy.
Nie podoba mi się że jeśli głosuję na X to i tak nie jest to ważne bo ma dalekie miejsce na liście. To nie jest lek na wszelkie zło ale kroczek w stronę odebrania władzy partiom a oddania jej nam.
Dlaczego prezydenta wybieramy osobowo a posłów nie ?
mirzan
---
Posty: 4279
Od: 23 maja 2005, o 06:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Za to głosując na Igreka,głosujesz na ,,spółdzielnię,, którą on reprezentuje. Jest przedstawicielem grupy
interesów,która to grupa wtopiła w niego kasę, i będąc wybrany, musi to grupie odpracować. Przepychać
pewne ustawy,zarządzenia,zależnie od szczebla władzy.Dawać znać, jaką stawkę daje konkurencja
w przetargu.W demokracji przejrzystość jak w wannie z borowiną. A ludzie z entuzjazmem kibicują za
ustawionym meczem.
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Nie głosowałam na Kukiza.
Ale JOW-y uważam że są dobrym pomysłem.
Awatar użytkownika
darbo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1389
Od: 20 mar 2011, o 13:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Tyle, że teraz też spółdzielnie narzucają na kogo głosować. Ba, jeszcze narzucają na jaką spółkę ten głos oddać. Gdzie tu zatem interes społeczeństwa ? Czego boją się spółki ? Kłamstwo całej grupy, przechodzi obok. Kłamstwo jednostki, łatwo zweryfikować.
Pozdrawiam
Dariusz
Ratownik1
100p
100p
Posty: 132
Od: 8 sty 2012, o 18:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolica Warszawy

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Dobra zmiana. ;:333
Awatar użytkownika
Maraga
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2584
Od: 5 lut 2011, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

A mnie interesuje jak wygląda dymisja jednego czy drugiego ministra?
Jaką odprawę dostanie i jakie stanowisko zajmie bo chyba nie pójdzie na zasiłek.
Ile to jeszcze do jesieni będzie zmarnowanych pieniędzy?
Bo przecież nie zostanie rząd do tego czasu bez "jaśnie panów ministrów" ?

Wygląda na to,że tegoroczne lato będzie gorące,przynajmniej w polityce!
Awatar użytkownika
darbo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1389
Od: 20 mar 2011, o 13:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Eeee tam, zaraz zostaną członkami ;:306 Rad Nadzorczych. Pieniążki natomiast wyjadą na emigrację.
Pozdrawiam
Dariusz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”