Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.

Czy jest to uczciwa metoda zdobywania poparcia?

Nie
15
71%
Tak.
6
29%
Nie mam zdania
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 21

Ratownik1
100p
100p
Posty: 132
Od: 8 sty 2012, o 18:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolica Warszawy

Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

"Jak Platforma Obywatelska chce wygrać jesienne wybory? Pięćdziesięciu opłacanych trolli internetowych ma krytykować w sieci PiS i prezydenta elekta Andrzeja Dudę. Miała to oznajmić sama premier Ewa Kopacz ? informuje ?Rzeczpospolita? na swojej stronie."

http://niezalezna.pl/67703-platforma-za ... denta-dude


http://wpolityce.pl/polityka/254875-rze ... byc-az-100




Za zgodą administracji zamieszczam w tej sekcji ankietę aby była dostępna dla wszystkich. W offtopic dla wielu niestety jest niedostępna.

Prośba o głos. Dla mnie jest to oburzające by za nasze wspólne pieniądze partia PO opłacała trolli, którzy ślepo będą siać nienawiść w interencie, do wybranego demokratycznie prezydenta (za zdaje się 50 groszy za wpis). ;:219
Dobra zmiana. ;:333
Awatar użytkownika
Rybka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1672
Od: 30 lip 2008, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Norwegia

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Kali ukraść krowę dobrze ale Kaliemu ukraść krowę niedobrze :;230
"Bo trzeba się śmiać, wariatkę grać, szczęśliwą być i z życia drwić"
pozdrawiam Beata
Awatar użytkownika
ewikk77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1084
Od: 8 sty 2010, o 21:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Nie bardzo wiadomo Beato do czego Twój wpis. Gdyby mówili prawdę, to jak najbardziej niech nagłaśniają nieprawidłowości, ale jeśli kłamią żeby kogoś oczernić, a wielokrotnie się u nich to zdarzało (zazwyczaj prawda albo nie wychodzi na jaw albo gdzieś "przebąknięta" na ostatniej stronie ) to już nie w porządku.
pozdrawiam Ewa
Awatar użytkownika
ekopom
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5084
Od: 3 cze 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kuj. pomorskie

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Dosadne są tam posty, może trochę bezpośrednie:
To nie trolle. To w chorym zamyśle pomysłodawców internetowe cyborgi zaprogramowane przez partię oszczerców. To siewcy nienawiści. I to w dodatku nienawiści kierowanej przeciwko Polakom. Nienawiści, której zatrutym owocem był mord polityczny w Łodzi w 2010 roku. Tacy hitlerowcy bis. Pomyliła im się III Rzeczpospolita z III Rzeszą.
Awatar użytkownika
Rybka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1672
Od: 30 lip 2008, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Norwegia

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

ewikk77 pisze:Nie bardzo wiadomo Beato do czego Twój wpis.
Do tego, że takie opłacanie hejterów było stosowane przez pis juz dawno :wink:
"Bo trzeba się śmiać, wariatkę grać, szczęśliwą być i z życia drwić"
pozdrawiam Beata
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21722
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Oczywiście Rybko piszesz nieprawdę. Jak dotąd hajterzy pojawiali się na polskich stronach w tematach dotyczących Ukrainy- Rosji.Tam komentarze osiągały liczbę rzędu nawet kilku tysięcy.
Oczerniasz komentatorów z ramienia PiS bo masz złą wolę. Bo to,że spotykamy dużo pozytywnych komentarzy na tematy propisowskie czy katolickie nie oznacza,że jest to opłacana metoda wylansowania jakiejś linii.
Jeśli jednak wiesz o czymś czego ja nie zauważyłam poproszę o linki do takich wpisów,chętnie poznam, ba nawet Cię przeproszę jeśli zajdzie taka potrzeba.
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
annodomini
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1573
Od: 13 sty 2008, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Słupska

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Trollowanie, hejtowanie, to mechanizmy używane przez każdą ze stron w okresach przedwyborczych. Robią to małe, duże partie, z lewej, prawej strony. W wyborach na Sołtysa wsi i na Prezydenta kraju. Jest internet i jest wpływanie na opinię społeczną, za jego pomocą. Czy jest godną metodą... Mało jest godnych metod, w kampaniach wyborczych. Może wcale ich nie ma.
Wypowiadam się na FO, gdy mam o czymś jakiekolwiek pojęcie,
gdy go nie mam, proszę innych o radę.
Pozdrawiam Skrytopodczytywacz Adam
Awatar użytkownika
Rybka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1672
Od: 30 lip 2008, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Norwegia

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Właściwie nie mam nic do dodania do tego co napisał Adam. Taka jest prawda...smutne to ale prawdziwe :?
"Bo trzeba się śmiać, wariatkę grać, szczęśliwą być i z życia drwić"
pozdrawiam Beata
Ratownik1
100p
100p
Posty: 132
Od: 8 sty 2012, o 18:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolica Warszawy

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Rybka pisze:
ewikk77 pisze:Nie bardzo wiadomo Beato do czego Twój wpis.
Do tego, że takie opłacanie hejterów było stosowane przez pis juz dawno :wink:
Kłamstwo Twoje powinno zostać ukarane. Wiesz, że kłamiesz aż się dymi. Jeśli nie, to podaj link do informacji o tym , że PiS zatrudnia trolli, płacąc im tak jak teraz PO.Jeśli nie znajdziesz, przeproś nas wszystkich za ordynarne kłamstwo i daruj sobie wciskanie nam tu kitu. Złodziej ma metodę - najgłośniej krzyczy to nie ja to on.Tym razem w to nikt nie uwierzy. :?


Na temat akcji trollingu płatnego link i kolejna wypowiedź - http://www.youtube.com/watch?v=0mNmyfAa48g&sns=em
Dobra zmiana. ;:333
Awatar użytkownika
Rybka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1672
Od: 30 lip 2008, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Norwegia

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Ratownik1 pisze:Wiesz, że kłamiesz aż się dymi. Jeśli nie, to podaj link do informacji o tym
Nie, niestety nie kłamię ;:185 W internecie jest takich informacji mnóstwo....ale czy to są wiarygodne informacje? Nie! W necie KAŻDY może napisać WSZYSTKO...taka sytuacja.
Mam tą informacje z pierwszej ręki....no cóż znajomych się sobie nie wybiera w przeciwieństwie do przyjaciół...




Zastanawiam się nad powodem założenia tego wątku. Czemu to miało służyć?? Wywołaniu następnej wojny?
Przecież odpowiedź na pytanie zadanie w ankiecie jest oczywista dla 99% ludzi....chociaż widzę, że i tutaj na forum hejterów nie brakuje bo jednak 3 osoby zagłosowały w ankiecie na tak :|


Z innej beczki. Czy można prosić o zablokowanie dostępu do sekcji humoru? Bo jakoś zamiast rozrywki można się tu nabawić ostrej nerwicy odpalając rano kompa i widząc takie polecenie i ostrzeżenie od administracji forum:
Daję Ci czas 24 godziny a więc do jutra 5.06. do godz.20.00
Sorki, ale FO to nie jest moja praca i nie mam obowiązku podbijać karty logując się żeby odebrać takie pw.


I żeby było jasne to trollowaniem się brzydzę
:!: :!: :!:
"Bo trzeba się śmiać, wariatkę grać, szczęśliwą być i z życia drwić"
pozdrawiam Beata
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21722
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Jasne Rybko.
Podobnie i ja trollowanie uważam,za przejaw niskiego polotu .
Oczywiste jest jednak,że "prawda bez pokrycia " jaką nam zaserwowałaś jest po prostu kłamstwem i jej celem jest wyzwolenie negatywnych odczuć i zła. ;:223

A tu już cytat:

Poglądy prawicowe zrobiły się popularne i zdominowały m.in. Twittera nie dlatego, że ktoś za nie płacił.
Po prostu, nie mając dostępu do machiny medialnej, którą do woli operować mógł rząd i jego politycy,
ogromne grono coraz bardziej wpływowych osób zogniskowało swoją działalność w jedynym medium, w którym nikt nie wyznaczał im czasu antenowego,
a każda informacja miała równe szanse na zdobycie uwagi.
Ignorancja i pycha PO w tej dziedzinie, nie jest do nadrobienia nawet, gdyby wynajęła ona tysiąc, sowicie opłacanych hejterów.


http://wiadomosci.onet.pl/tonacy-hejter ... lli/927nyn
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Ja tak w formie czysto techniczne chyba ? :lol:

Kali nie potrafić założyć ankieta polska jezyk trudna. Ale tak się zastanawiam czy ktoś Wam płaci admini za pociskanie pierdół pro-pisowskich ? Merytorycznych wypowiedzi jak na lekarstwo tylko kopiuj wklej . Taka tajna baza forum ogrodnicze info jako zlepek hejterów innej maści ?
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Opłacane trollowanie czy to godna metoda?

Post »

Ja nie Admin ale spoko też sobie wkleję, choć zarówno mi jak i Adminom nikt nie musi i nie płaci. ;:224

http://m.niezalezna.pl/67751-internet-s ... my-i-wideo

Bo my po prostu nie z tej gliny by brać Panie Dzieju. ;:209




Robert, mamy po prostu siedzieć cicho i patrzeć co robią inni chowając łebki w piasek? :wink:
Hm...kto jak kto, ale Ty zbyt cicho sam wysiedzieć nie umiesz, więc od innych nie wymagaj, ok? :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”