Znana aktorka Bożena Dykiel szczerze. Nie mogli jej zamknąć bo na żywo był program!

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
ODPOWIEDZ
Ratownik1
100p
100p
Posty: 132
Od: 8 sty 2012, o 18:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolica Warszawy

Znana aktorka Bożena Dykiel szczerze. Nie mogli jej zamknąć bo na żywo był program!

Post »

Warto przeboleć reklamy na początku, by potem jej posłuchać i popatrzeć na osłupiałe twarze prowadzących. Normalnie wycinają wszystko co ma nawet posmak takich słów ;:303 ha, ha ha... dobre!


http://vod.tvp.pl/audycje/rozrywka/swia ... cation=ufi

:;230 :;230

Piękna i mądra kobieta.
Dobra zmiana. ;:333
ania 25
50p
50p
Posty: 98
Od: 21 sty 2015, o 00:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Znana aktorka Bożena Dykiel szczerze. Nie mogli jej zamknąć bo na żywo był program!

Post »

Awatar użytkownika
krynka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1494
Od: 13 sty 2014, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice stolicy

Re: Znana aktorka Bożena Dykiel szczerze. Nie mogli jej zamknąć bo na żywo był program!

Post »

Nareszcie cos ciekawego w TV publicznej ;:306 ;:306 Miny gości w studio,kiedy mówi p. Dykiel- bezcenne :;230
Odważna kobieta,jednak mam wrażenie,że już jej nie zaproszą do programu,bo jest nieprzewidywalna ;:oj

Materiał przygotowany wcześniej ( sonda na ulicy) nie pokazuje ani jednej osoby krytycznie oceniającej prezydenturę BK :roll:
Jest aż tak dobrze czy celowa manipulacja? :roll:
Pozdrawiam serdecznie- Ela
Awatar użytkownika
Maraga
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2584
Od: 5 lut 2011, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Znana aktorka Bożena Dykiel szczerze. Nie mogli jej zamknąć bo na żywo był program!

Post »

Oczywiście,że manipulacja.Specjalnie nieraz oglądam naszą kochaną tv i jeszcze ani razu nie widziałam i nie słyszałam słów przeciwnych działalności rządu i p.prezydenta.Wszystko cacy,pod publiczkę.Ciągnie mnie od razu na wymioty tak wszystko polukrowane.Po co ludzi denerwować,jak już to pokazując osoby sympatyzujące z PiSem w celu ośmieszenia.
Przypominają mi się czasy pewnej,jedynej,słusznej partii.Jest podobnie,może nawet lepiej od poprzedniczki bo większe możliwości.
mirzan
---
Posty: 4279
Od: 23 maja 2005, o 06:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Znana aktorka Bożena Dykiel szczerze. Nie mogli jej zamknąć bo na żywo był program!

Post »

W czasach kiedy nikt nie chodził głodny,ani dzieci,ani starzy, tylko niektórzy niedopici,
nazywało się to propaganda sukcesu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”