Rechot historii w psychologicznym aspekcie szyderstw, w dzisiejszym świetle faktów. Dyskusja.

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Rechot historii w psychologicznym aspekcie szyderstw, w dzisiejszym świetle faktów. Dyskusja.

Post »

TEMAT: Rechot historii w psychologicznym aspekcie szyderstw, w dzisiejszym świetle faktów. Dyskusja.


Jak Państwo postrzegacie metamorfozę osobowości w momencie gdy fakty są w jaskrawej sprzeczności z głoszonymi wcześniej, jako jedyne słusznymi, podawanymi nam informacjami ?


Zapraszamy chętnych do dyskusji. ;:4


Temat 1
Felieton europosła nadany w RM o godz 7:50 dn 04 marca 2015
http://www.radiomaryja.pl/multimedia/sp ... yslec-670/
I niech mi ktoś powie że Radio to mąci w głowach. To frazes i oszczerstwo głoszone od dawna i bez pokrycia przez wystraszonych w panice, uciekających z okrętu. Dlatego mam taki link w stopce bo lubię znać prawdę a nie "połykać, jak świeże bułeczki" propagandę z mediów "opłacanych" by drążyły nam umysły w jednym kierunku. Dość drążenia. Idą lepsze czasy, wszystko się zmienia teraz szybko. :idea:

Temat2
I to mi się zaczyna podobać... :D Członkowie PO zaczynają popierać Andrzeja Dudę. Brawo! Zdarzają się jednak czasami obiektywni ludzie w Platformie, oby coraz częściej... ;:oj
http://niezalezna.pl/64759-wyznanie-czl ... -przekonal




PS. Interesuje mnie postrzeganie przez różne kręgi społeczne, od strony psychologicznej fazy zaskoczenia, budzenia się dążeń społecznych, metamorfozy osobowości, nadziei i rezygnacji, może mniej politycznej. Dlatego temat w sekcji "Relax, psychologia...."
Miłego dnia!
Admin.
mirzan
---
Posty: 4279
Od: 23 maja 2005, o 06:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Rechot historii w psychologicznym aspekcie szyderstw, w dzisiejszym świetle faktów. Dyskusja.

Post »

Autor o niektórych faktach zapomniał,między innymi,że Polacy byli już w Moskwie,jako okupanci,w Smoleńsku byli.Wojska Polskie zostały popędzone aż pod Warszawę z głębi Rosji,skąd się tam wzięły.
Piłsudski chciał stworzyć federację antykominternowską,z Litwą,Białorusią,Ukrainą. Tylko,ze te państwa
nie paliły się do takiego sojuszu. Ukrainie też już Polska pomagała,zbrojąc Petlurę.
Historia powtarza się i radośnie rechocze,bo każdy kto może,to ją zakłamuje.
Przypomniała mi się kiedyś piosenka z podstawówki,którą uczyliśmy się śpiewać -... za pasem broń,Czeremosz Huczy po skale.tam szum Prutu, Czeremoszu itd. Z ciekawości zajrzałem,gdzie to jest.
Ano południowy koniec Europy.Co myśmy tam do ..... robili? skoro to nie nasze?
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rechot historii w psychologicznym aspekcie szyderstw, w dzisiejszym świetle faktów. Dyskusja.

Post »

ale jednak zwrot w myśleniu betonu i twardogłowych już jest, jednak teraz mówią no tak , Rosja... , skąd więc było tyle kpin , szyderstwa i nienawiści do PiSu (żeby było jasne - ze strony PO ) tylko za to że chciała dojść prawdy.
http://wpolityce.pl/smolensk/235974-prz ... d-poczatku
:?:

Teraz się łajają i korzą, przyznając (czytaj wyżej link), twierdząc że jednak to nasz wschodni sąsiad nam to wszystko zgotował
Rodzi się więc następnie pytanie - to po kiego grzyba w ich łapska nasza wierchuszka to oddawała z taką radością i przekonaniem badania wraku i wszystko a potem zakazała otwierania trumien ? Kogo i kto chronił, po co ? Za dużo pytań... Wiem wielu już leży i wącha od spodu kwiatki ogródkowe, więc oświadczam ja jestem przy zdrowych zmysłach, poczytalny i na pewno nie chcę popełnić samobójstwa, jak ś.p. poprzednicy, którzy zadawać chcieli naszej wierchuszce za dużo pytań lub coś pragnęli powiedzieć. :arrow: https://www.youtube.com/watch?v=0mFfMnEyqNA To jest straszne ! jak mogli z nimi to uczynić... ;:202 ;:223 Niepojęte...
Wierzę, że krew tych 18-tu jak i 96-ciu nie pójdzie na marne i kiedyś wszystko wypłynie i wyjdzie na jaw. Oby jak najszybciej.
Miłego dnia!
Admin.
mirzan
---
Posty: 4279
Od: 23 maja 2005, o 06:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Rechot historii w psychologicznym aspekcie szyderstw, w dzisiejszym świetle faktów. Dyskusja.

Post »

Dobrze prawicie obywatelu. Debeściaki pokazali jak lądują, to Ruski powinien powiedzieć,zabieraj ten złom raz dwa, albo płać za parking.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”