Co się stanie z przedmiotem po 2 miesiącach w krzakach?

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
ODPOWIEDZ
FioletowaKrowa
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 1 mar 2015, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Co się stanie z przedmiotem po 2 miesiącach w krzakach?

Post »

Witam,

Mam bardzo, naprawdę bardzo nietypowe pytanie.
Otóż, potrzebuję informacji, co stanie się z pluszowym misiem, gdy poleży 2 miesiące na ziemi w krzakach :)
To nie żart, pytam serio. Pora roku: wiosna/lato. Obrośnie mchem? Będzie bardzo zniszczony? Nic się z nim nie stanie?



W razie potrzeby proszę przenieść do bardziej odpowiedniego działu.
Po przejściu do "sztuka kreatywnego relaksu" nie mogłam dodać nowego tematu.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
lelumpolelum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1187
Od: 28 maja 2008, o 20:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie cudności

Re: Co się stanie z przedmiotem po 2 miesiącach w krzakach?

Post »

Niewiele się stanie, tyle, że będzie ogólnie uświniony. W tamtym roku obserwowałam misia wywleczonego przez psa sąsiadów(latem), teraz od końca listopada jest drugi miś z tego samego źródła. Z tym akurat wkrótce coś się stanie, bo ktoś chciał go uratować i zawiesił na moim żywopłocie :wink:
FioletowaKrowa
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 1 mar 2015, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Co się stanie z przedmiotem po 2 miesiącach w krzakach?

Post »

Dziękuję za odpowiedź! :)


Edit:
Nie wiem, co się dzieje, ale nie mogę dodawać odpowiedzi pod swoich tematem.

Dziękuję również poniższym odpowiedziom, wystarczająco wyczerpującym. Bardzo mi pomogliście :)
jagusia111

Re: Co się stanie z przedmiotem po 2 miesiącach w krzakach?

Post »

Ha ha ciekawe pytanie :wink: . Dokładnie tak jak napisał mój przedmówca nic się nie stanie. Będzie brudny, wilgotny, niezbyt milo pachnący. W zależności od tego czym został wypchany i ilości wilgoci w otoczeniu jego środek może trochę spleśnieć. A poza tym może mu się przytrafić wiele nieprzyjemnych rzeczy np. może zostac wywleczony przez jakiegoś psa i rozerwany na strzępy ;:oj , może stać sięmieszkankiem dla jakichś drobnych żyjątek, może trafić na śmietnik wyrzucony przez kogoś kto go tam znajdzie, a może również zostać powieszony na żywopłocie w nadziei, że ktoś go adoptuje :D .
mlodzieniec
200p
200p
Posty: 358
Od: 23 maja 2013, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Co się stanie z przedmiotem po 2 miesiącach w krzakach?

Post »

Bociany go adoptują i będą dokarmiać żabami, i dziwić się, że nie chce jeść i w ogóle tak słabo rośnie. A serio: trochę spleśnieje, trochę zmoknie, straci kolor a na pewno zmieni, zapach też nie będzie miły.
mirzan
---
Posty: 4279
Od: 23 maja 2005, o 06:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Co się stanie z przedmiotem po 2 miesiącach w krzakach?

Post »

Pytanie nie byle jakie. Nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi.W każdym rejonie pogoda może być inna, a to ma wpływ na trwałość przedmiotów.W jednym ogrodzie,mogą od dołu wchodzić dżdżownice,
w innym,z góry ptaki mogą dziobać i jeszcze coś robić.
Aby precyzyjnie stwierdzić,co się będzie działo, weź ze sobą notes i długopis,połóż się w miejscu
misia i co kilka dni,notuj wrażenia, a później podziel się z nami,wynikiem obserwacji.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7588
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się stanie z przedmiotem po 2 miesiącach w krzakach?

Post »

I te odpowiedzi zasługują na statuetkę dobrego humoru. To jest to- zdrowy śmiech naszym skarbem. Gratuluję ;:333
:;230 Temat w sam raz na szkło kontaktowe ;:oj
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”