Polscy rolnicy wysyłają świńskie łby... w podziękowaniu :-)

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7588
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Polscy rolnicy wysyłają świńskie łby... w podziękowaniu :-)

Post »

Polscy rolnicy wysyłają rządzącym świńskie łby... w podziękowaniu

Rolnicy wysłali Ewie Kopacz i Markowi Sawickiego świńskie łby w podzięce za ?dbałość o Naród Polski?. ;:202

http://wpolityce.pl/gospodarka/226580-r ... obacz-film
film :wink: https://www.youtube.com/watch?feature=p ... gdSZvpP_do

Coraz ciekawiej, chyba powolutku miarka zaczyna się przebierać... :roll:
Czuję, że wrócą taczki do łask jak za Gierka , Panie jak za Gierka. Pożyjom, uwidim, jak mawiają nasi bracia ze wschodu. Ciekawe czasy, nie da się ukryć. Ale cieszy mnie jedno - że ludzie mogą swoje zdanie wyrażać i nie siedzą za to. Na razie a jak będzie dalej... kto wie...
Czasem to nie wiem czy się śmiać czy płakać - wtedy wybieram zawsze jedno... :wink: ----> :;230 ;:306
Miłego dnia!
Admin.
szarotka66
1000p
1000p
Posty: 6118
Od: 21 sie 2011, o 14:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gmina Nowe nad Wisłą

Re: Polscy rolnicy wysyłają świńskie łby... w podziękowaniu :-)

Post »

Też chciałabym się pośmiać, ale jak się jest po drugiej stronie "barykady" to do śmiechu nie jest. Chociaż w sumie to cóż innego pozostaje?
Wyznaję zasadę, że śmiech to zdrowie, a że jestem optymistką to wierzę, że będzie dobrze. ;:108
Mam nadzieję, że nasz rząd w końcu przejrzy na oczy i dostrzeże problem w postaci niestabilnej ceny żywca.
Spis moich wątków Parapetowe i lilie
Nadwyżki z domu i ogrodu
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. Julian Tuwim
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7588
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polscy rolnicy wysyłają świńskie łby... w podziękowaniu :-)

Post »

Szarotko, nikomu normalnemu do zdrowego śmiechu w rzeczywistości daleko. Cóż nam zostaje gdy spore grupy społeczne są bezbronne i często bez prawa głosu( tu ugryzę się w język bo szkoda mi zdrowia...) kto chce to widzi sam wszystko, choćby wchodząc na niezależne portale.

Zostaje tylko śmiech przez łzy. Na pewno rozpoznałaś typ mojego śmiechu bo staram się czasami coś pokazać co zmusza do.... myślenia i chwili zastanowienia... A tylko humorystycznie podchodząc do tematów "mniej boli".
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7588
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polscy rolnicy wysyłają świńskie łby... w podziękowaniu :-)

Post »

http://wpolityce.pl/polityka/226714-ble ... nych-grozb

Tu dopiero może być ciekawie :!: , jak zacznie sypać.... ludzi w aureolach ;:224
..o ile go nie wykończy wcześniej, grasujący w Polsce, zapewne dobrze płatny samobójca ;:306

Oj mogą tu się posypać przyspawane do koryt łby, mogą z hukiem i oby się szybko posypały bo ileż jeszcze można żyć jak w Orwellu .... warto przeczytać raz jeszcze genialną wizję "Folwark zwierzęcy".
Polecam bardzo, bardzo, nawet jako prezent gwiazdkowy, tą książkę naprawdę ponadczasową.
:idea:
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
annodomini
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1573
Od: 13 sty 2008, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Słupska

Re: Polscy rolnicy wysyłają świńskie łby... w podziękowaniu :-)

Post »

"Wszystkie zwierzęta są równe..." później, jak pamiętam, świnie dopisały: "ale niektóre są równiejsze" Czytaj - immunitety, "kilometrówki", butelka wina za 1.500,-
Wypowiadam się na FO, gdy mam o czymś jakiekolwiek pojęcie,
gdy go nie mam, proszę innych o radę.
Pozdrawiam Skrytopodczytywacz Adam
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7588
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polscy rolnicy wysyłają świńskie łby... w podziękowaniu :-)

Post »

No i monopole , na wszystko prawie co rada wyższych ustali. "Słabe zwierzęta" prawie nic nie mogą, nie mają praw i muszą pracować na zwierzęta uprzywilejowane jak pisał Orwell.

Z brzegu, przykład dyskryminacji i blokady praw choćby do przekazu informacji ( jak ważnych dla nas - "słabych zwierząt" ) - http://www.radiomaryja.pl/informacje/em ... zje-trwam/
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”