Powrót na główną stronę Forum.

Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.
* Rejestracja    * Pomoc   * Wyszukiwarka    * Zaloguj 
  

Strefa czasowa: UTC + 1Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Administrator
 Tytuł: Polecam wpolityce.pl
PostNapisane: 19 gru 2014, o 13:26 
Offline
---
Avatar użytkownika
Postów: 6484
Skąd: Warszawa

 więcej niż 1 szt.
Dziś polecam kolejny bardzo dobry portal informacyjny http://www.wpolityce.pl
Codziennie korzystam z tego niezależnego portalu i jest moim zdaniem, po prostu świetny. ;:333
Tak trzymajcie

Bardzo szybko przekonuje się do tego portalu wielka ilość ludzi myślących niezależnie i lawinowo wzrasta ilość stałych czytelników.
Dziś informują o zmianie układu informacji na bardziej intuicyjny i zdaje się dodali możliwość dodawania komentarzy pod artykułami, tak jak na Interii. Bardzo dobrze :D

http://wpolityce.pl/media/226521-portal ... -nawigacja

PS. Nie mam żadnych "koneksji z nimi" , po prostu dzielę się z Państwem tym, co moim zdaniem jest dobre i pozwala poznać to czego nie ujrzymy na mediach powiązanych z obecnym systemem. A niewątpliwie dobrze jest mieć swój niezależny punkt widzenia , czytając i wiedząc WIĘCEJ...
;:4

_________________
Mój ogród informacyjny i "rośliny bez retuszu" :wink:
Wpolityce.pl / TVP-Info / Niezalezna.pl .... - źródła prawdy i fakty 24h.
;:167


Góra   
  Zobacz profil      
 
damek1718
 Tytuł: Re: Polecam wpolityce.pl
PostNapisane: 16 sty 2015, o 15:30 
Offline
1000p
1000p
Avatar użytkownika
Postów: 1247
Skąd: Dęblin-lubelskie

 więcej niż 1 szt.
Niezależny portal ? jak dla kogo. Poprzez niezależne media rozumiem media, które nie opowiadają się po żadnej ze stron politycznej, organizacji itd. Wszedłem na proponowana stronę, poczytałem i wszystko jasne :) czy to portal dla ludzi niezależnie myślących? - nie sądzę. Ale to moja opinia. :) Powodzenia w uświadamianiu siebie. :)

_________________
Radość z kwiatów - to resztki raju w nas. Ogród z "historią"; Sprzedam rośliny pojemnikowe, na taras


Góra   
  Zobacz profil Wyślij e-mail      
 
Administrator
 Tytuł: Re: Polecam wpolityce.pl
PostNapisane: 30 sty 2015, o 23:12 
Offline
---
Avatar użytkownika
Postów: 6484
Skąd: Warszawa

 więcej niż 1 szt.
Gratuluję z serca ;:167 . Za rzetelelność i i odwagę w informowaniu społeczeństwa polskiego o wielu informacjach i faktach, często ukrywanych przez media służalcze, które przebierają "co nam podać a czego nie" a tu wszystko łatwo dostępne i bez cenzury. ;:108


"...Dziennikarze tygodnika "wSieci" i portalu wPolityce.pl nagrodzeni przez SDP!
Wśród wyróżnionych: Maja Narbutt, Marzena Nykiel, Marek Pyza oraz Grzegorz Kostrzewa-Zorbas


Obrazek


Doroczne nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wręczone. Pierwsza, Główna Nagroda Wolności Słowa trafiła w ręce Marii Dłużewskiej za film „Polacy”, poświęcony niezależnym naukowcom zaangażowanym w badanie katastrofy smoleńskiej. Wyróżnienie Honorowe w kategorii głównej - Wolności Słowa - otrzymała Marzena Nykiel, redaktor naczelna portalu wPolityce.pl za publikację w tygodniku wSieci pt. „Jedenaście pięter manipulacji”
Wyjątkowe wyróżnienie SDP - Złoty Laur, otrzymał Jan Polkowski, publicysta tygodnika „wSieci”. Laudację na jego cześć wygłosił Piotr Legutko. Wśród osób z wyróżnieniem znaleźli się także dziennikarze portalu wPolityce.pl oraz Tygodnika „wSieci”: Maja Narbutt Grzegorz Kostrzewa-Zorbas i Marek Pyza.**

Pierwszą nagrodę Wolności Słowa otrzymała Maria Dłużewska autorka filmu „Polacy”, który mogli Państwo zakupić wraz z tygodnikiem „wSieci”.

W tym roku jury przyznało również drugą Główną Nagrodę Wolności Słowa. Pierwsza z nich trafiła do Redakcji „Państwo w państwie” - Telewizja Polsat i Polsat News: Małgorzata Cecherz, Małgorzata Mikulska-Rembek, Anna Oblicka, Przemysław Talkowski, Grzegorz Gościniak, którzy są autorami reportażu „Krystian Broll. 8 lat niesłusznie zamknięty w szpitalu psychiatrycznym”. Dzięki Autorom programu udało się uratować człowieka. Występując w jego obronie, wystąpili przeciw nadużyciom władzy – sądowej i lekarskiej - i w obronie praw człowieka.
Drugą nagrodę otrzymała Anny Śmigulec z „Gazety Wyborczej” za publikację „Głupia sprawa”. - To wstrząsający reportaż opowiadający losy człowieka niewinnie skazanego na dwanaście lat więzienia. Autor z dużą wrażliwością opisał walkę bohatera o powrót do normalności. Publikacja o wybitnych walorach dziennikarskich - czytamy w uzasadnieniu jury.
Jedno z wyróżnień za Główną Nagrodę Wolności Słowa - za teksty w obronie demokracji otrzymała redaktor naczelna redakcji wPolityce.pl Marzena Nykiel za tekst „11 pięter manipulacji” w tygodniku „wSieci.”
Pozostałe wyróżnienia otrzymali: Ewa Szkurłat za reportaż Krakowianka Radio Kraków oraz Artur Dmochowski za tekst „Afera Grypowa” w Gazecie Polskiej.

Natomiast zwycięzcy i wyróżnieni w poszczególnych kategoriach prezentowali się następująco.
Nagroda Watergate przyznawana za dziennikarstwo śledcze.
Honorowe wyróżnienia otrzymali Marek Pyza za publikację „Efekt wybuchu”. oraz Grzegorz Kostrzewa-Zorbas za publikację „Miliony dolarów za II wojnę światową”.
Wśród wyróżnionych znalazł się Grzegorz Świątek „Tygodnik Solidarność” za tekst „Deal w Generalnej Dyrekcji.”
Główną nagrodę otrzymał Piotr Nisztor za „Aferę taśmową” w tygodniku „Wprost”.

**Nagroda im. Kazimierza Dziewanowskiego za publikację o problemach na świecie: *
Wyróżnienia otrzymali: Piotr Wieliński „Gazeta Wyborcza”, Igor Miecik „Gazeta Wyborcza”, Dariusz Rosiak „Program 1 Polskiego Radia”.
Nagrody główne otrzymali dziennikarze TVN Wojciech Szumowski i Michał Przedlacki za reportaż z Syrii oraz dziennikarz Radia Wnet Paweł Bobołowicz za reportaż z ataku Berkutu na Majdan.

Nagroda im. Macieja Łukasiewicza za relacje dotyczące współczesnej cywilizacji i kultury.
Wyróżnienia otrzymali: Jerzy Kalina - Telewizja Biełsat, Anna Śmigulec - „Gazeta Wyborcza”, Agnieszka Czarkowska „Polskie Radio Białystok”, Jadwiga Woźnikowska i Wojciech Skowroński „Radio Katowice”.
Przyznano także dwie nagrody główne: Elżbiecie Ruman z TVP oraz Dagmarze Drzazdze TVP Kultura, która odbierając nagrodę wspomniała o zmianach w Telewizji Polskiej, na skutek których dziennikarze przeszli do zatrudnienia w zewnętrznych firmach. Za to została nagrodzona gromkimi brawami.

Nagroda im. Janusza Kurtyki za publikacje o tematyce historycznej:
Wyróżnienie otrzymali: Piotr Gursztyn za książkę „Rzeź Woli”, Mariusz Kamiński za reportaż w Polskim Radiu Lublin, Daniel Karaś, Norbert Tkacz i Dawid Zeisky za publikację „Jak pijak grał w piłkę”, Aleksandra Rek za reportaż w TVP Info, Izabela Patek za reportaż w Radiu Zachód.
Natomiast nagrodę główną otrzymały: Katarzyna Michalak z Radia Lublin za reportaż „Światło na stepie” oraz Anna Rawska z Radia Koszalin za „Podborsko - Terra Incognito”.


Obrazek

Nagroda im. prof. Stefana Myczkowskiego z publikację dotyczące ochrony środowiska:
Honorowe wyróżnienia: Michał Fuja za reportaż w TVN programie „Uwaga”, Jakub Stachowiak za reportaż w TVN programie „Uwaga” oraz Aneta Gałaburda z Polskiego Radia Białystok.
Główną nagrodę otrzymał dziennikarz TVN, programu „Superwizjer” - Maciej Dopierała.

Nagroda im. Eugeniusza Kwiatkowskiego za dziennikarstwo ekonomiczne:
Honorowe wyróżnienia: Marcin Wójcik z „Gazety Wyborczej” oraz Mirosław Wlekły „Gazeta Wyborcza”.
Główną nagrodę otrzymał Stefan Truszczyński.

Nagroda im. Aleksandra Milskiego dla redakcji mediów lokalnych dla podejmowanie tematów ważnych dla społeczności:
Honorowe wyróżnienie otrzymali: pomorska Gazeta Opinii „Riwiera” oraz miesięcznik regionalny „Debata”.
Nagrodę główną otrzymał zespół rozgłośni regionalnej Radia Lublin - zespół reportażu.

Nagroda im. Stefana Żeromskiego za publikacje o tematyce społecznej:
Honorowe wyróżnienia: Łukasz Kowalski „Magazyn Ekspresu Reporterów” TVP2, Iren Świerczewska Tygodnik „Idziemy” i Marcin Wójcik „Gazeta Wyborcza”.
Wśród wyróżnionych znalazła się także Maja Narbutt za publikację „Krzyk dziecka”, którą mogliście Państwo przeczytać w tygodniku „wSieci”.
Główną nagrodę otrzymał Cezary Galek, dziennikarz”Radia Zachód”.

.
Hiena Roku: dla Piotra Stasińskiego oraz Wojciecha Czuchnowskiego za lekceważące wypowiedzi dotyczące zatrzymanych w Państwowej Komisji Wyborczej dziennikarzy, którzy pełnili tam swoje obowiązki.
Nagrodę im. Erazma Ciołka za fotografię:
Honorowe wyróżnienie: Jakub Szymczuk, autor zdjęć „Kijów, Majdan, Czarny Czwartek”.
Piotr Apolinarski autor cyklu fotografii „Bezpieczna przystań”.
W związku ze współpracą Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich oraz ukraińskiego odpowiednika zostały wręczone także nagrody dla ukraińskich dziennikarzy za ich reportaże.
Do tegorocznej edycji konkursu o Nagrody SDP zgłoszono 301 publikacji oraz 317 prac fotograficznych. Nagroda dla fotoreporterów - Nagroda im. Erazma Ciołka miała swoje odrębne zespoły jurorów, złożone z ekspertów fotografii prasowej, powołane przez Klub Fotografii Prasowej działający przy SDP oraz Zarząd Główny SDP...."Więcej / źródło - http://wpolityce.pl/m/media/231894-dzie ... ewa-zorbas

oraz - http://niezalezna.pl/63755-przyznano-na ... smy-prawdyAż chce się powiedzieć: wybieraj madrze, czym się karmisz i w co wierzysz. I to źródło informacji jest w mojej skromnej opinii, bardzo dobre o ile nie jednym z najrzetelniejszych w Polsce.
:idea:

_________________
Mój ogród informacyjny i "rośliny bez retuszu" :wink:
Wpolityce.pl / TVP-Info / Niezalezna.pl .... - źródła prawdy i fakty 24h.
;:167


Góra   
  Zobacz profil      
 
mirzan
 Tytuł: Re: Polecam wpolityce.pl
PostNapisane: 31 sty 2015, o 10:19 
Offline
---
Postów: 4310

 0 szt.
Tyle poważnych, ciekawych tematów na świecie,a takimi bzdurami mają się ludzie interesować?
http://kopalniawiedzy.pl/synapsa-kolce- ... raki,21687
http://www.paranormalium.pl/download/pd ... df_724.pdf
http://hoga.pl/wiedza/


Góra   
  Zobacz profil      
 
Administrator
 Tytuł: Re: Polecam wpolityce.pl
PostNapisane: 31 sty 2015, o 10:53 
Offline
---
Avatar użytkownika
Postów: 6484
Skąd: Warszawa

 więcej niż 1 szt.
Jednych interesuje białko, innych wolność Ojczyzny. Mnie akurat interesują wiadomości i wiedza, której wydaje mi się, że nigdy nie przeczytam na GW, onet czy TVN a która daje rozeznanie w tym co będzie dotyczyło naszych rodzin, dzieci i kolejnych pokoleń.

To jest dla mnie ważne i dlatego doceniam i składam najgłębszy szacunek Polakom , którzy narażają się podobnie jak Ci, których nie ma wśród nas już.... bo za dużo wiedzieli lub chcieli zdemaskować.
http://youtube.com/watch?v=HPiLPfPDyoI
Niech Bóg ma ich w opiece.
;:167

PS. Próżno szukać informacji o tej uroczystości i nagrodzonych za wolność słowa, na portalach i mediach, które są cenzurowane "powiązane z układem". I to jest nasza smutna rzeczywistość.
Wybor należy do Ciebie rodaku, czy "chcesz wiedzieć" czy wolisz karmić się papką i propagandą sukcesu kolesi i ich mediów. Ja mam od dawna swój ogródek informacyjny w stopce i nigdy nie poczułem się oszukany - a to chyba ważne...
:idea:

_________________
Mój ogród informacyjny i "rośliny bez retuszu" :wink:
Wpolityce.pl / TVP-Info / Niezalezna.pl .... - źródła prawdy i fakty 24h.
;:167


Góra   
  Zobacz profil      
 
mirzan
 Tytuł: Re: Polecam wpolityce.pl
PostNapisane: 15 mar 2015, o 10:46 
Offline
---
Postów: 4310

 0 szt.
http://krecikowaty.blogspot.com/2014/07 ... w=flipcard


Góra   
  Zobacz profil      
 
Administrator
 Tytuł: Re: Polecam wpolityce.pl
PostNapisane: 27 lis 2015, o 14:11 
Offline
---
Avatar użytkownika
Postów: 6484
Skąd: Warszawa

 więcej niż 1 szt.
wPolityce.pl najbardziej opiniotwórczym portalem internetowym w Polsce! Dziękujemy Czytelnikom!

Obrazek
fot. wPolityce.pl/wirtualnemedia.pl


http://wpolityce.pl/media/273275-wpolit ... zytelnikom

_________________
Mój ogród informacyjny i "rośliny bez retuszu" :wink:
Wpolityce.pl / TVP-Info / Niezalezna.pl .... - źródła prawdy i fakty 24h.
;:167


Góra   
  Zobacz profil      
 
robertP2
 Tytuł: Re: Polecam wpolityce.pl
PostNapisane: 27 lis 2015, o 19:40 
Offline
1000p
1000p
Avatar użytkownika
Postów: 4874

 0 szt.
Powiedzmy, że masz rację zależnie od punktu siedzenia przedstawia się tak punkt widzenia

_________________
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (…). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.


Góra   
  Zobacz profil      
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


    |    Kto przegląda ten dział ?

Przeglądają dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

..
Skocz do:  
www.marolex.pl    E-sklep Marolex
| Polityka cookies. |  Polityka prywatności. |  * Witryna używa cookies.    Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies i akceptację Regulaminu. *