Szkocka wyspa 'Isle of Skye' oraz zamek 'Dunvegan' i ogrody.

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Awatar użytkownika
AgaNet
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5200
Od: 26 sie 2010, o 11:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szkocja

Re: Szkocka wyspa 'Isle of Skye' oraz zamek 'Dunvegan' i ogrody.

Post »

KaRo pisze:Piękna wycieczka...te widoki są urzekające emanują jakimś spokojem czy nawet nostalgią ...hm może za słońcem.
Chciałabym zwiedzić takie zakątki ale mieszkać w tamtejszym klimacie też raczej bym nie mogła. :wink: :D
Mimo to warto oglądać takie miejsca ,nawet na zdjęciach ;:180 :wit
Karo, tam słońca faktycznie jak na lekarstwo. Podobno mieliśmy duuuużo szczęścia,ze udąło się nam trafic na tak wspaniałą pogodę !
Wyspa emanuje spokojem... Są miejsca że ma się wrażenie iż czas się zatrzymał, i życie toczy się swoim torem.... można tam odpocząć od cywilizacji.
Awatar użytkownika
doromichu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4019
Od: 12 mar 2011, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: United Kingdom.Cheshire

Re: Szkocka wyspa 'Isle of Skye' oraz zamek 'Dunvegan' i ogrody.

Post »

Aga nie wiem dlaczego dopiero teraz zobaczylam, :oops: :oops: ze masz inne watki z czego bardzo sie ciesze uwielbiam zwiedzac ,i sporo juz widzialam w tym pieknym kraju,co prawda jest bardziej deszczowo,ale mozna moze nie przyzwyczaic sie,co zyc z tym :heja
a teraz ide zwiedzac,musze sobie wygooglac jak mam daleko i kiedys sie wybrac ;:196
Awatar użytkownika
bunia79
500p
500p
Posty: 514
Od: 25 cze 2012, o 23:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Szkocka wyspa 'Isle of Skye' oraz zamek 'Dunvegan' i ogrody.

Post »

Piękne, nostalgiczne widoki! Klify robią przeogromne wrażenie. Bardzo się cieszę, że mam możliwość takiej wirtualnej wycieczki, bo w realu to na razie ograniczamy się do zwiedzania okolic :)

Pozdrawiam serdecznie. Bogusia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”