Mamy się bać - Palikot grozi i straszy wsadzaniem do więzień

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Awatar użytkownika
Rusalka
1000p
1000p
Posty: 1655
Od: 10 sty 2011, o 14:24
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Siedlce

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

robertP2 pisze:To ja na te podobno stwierdzę, że miejsce osób psychicznie chorych powinno być w psychiatryku, mo ...zmoderowano a gieje czyli inaczej pedały niech się nie wymądrzają .Mamy demokrację i z niej korzystam :uszy
Robercie..
oni też mają demokrację!
I moim zdaniem czy to gej, czy psychicznie chory, czy też inwalida wojenny z obciętymi kończynami...
Każdy z nich to CZŁOWIEK i należy mu się szacunek!
Aż mnie dziwi że "władzę" forum pozwalają na takie wypowiedzi w niektórych wątkach -a zaglądam i czytam pobierznie niektóre.
Prosi się o poszanowanie dla religii..a co z poszanowaniem dla ludzi!?
Pewnie się naraże dużej grupie ludzi, ale moim zdaniem..
Chces szacunku od ludzi?
Sam go najpierw daj innym..
Coś dziwnie piszę? Tak Ci się zdaje?
To mój T9 i pod jego władzą pozostaję ;-)
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

Czekałem na taka wypowiedź.Widzisz celowo napisałem taki post żeby niektórych ruszyć.
Paradoks pokazałem , że ludzie są łatwi do manipulacji.
Paradoksem jest fakt iż ci którzy domagają się tolerancji innych nazywają faszystami i domagają się publicznego społecznego linczu na łamach prasy w radio czy na bilbordach a także świadomego wyśmiewania się , obrażania i ustawienia w kąt.Tak na takich głosowaliście POlikoty.Nic z ich obietnic nie wyszło a pies który czuje zagrożenie zaczyna kąsać złośliwie.
Ja mam szacunek i to duży, ale i on się kończy w pewnym momencie.Zależnie od danej sytuacji i towarzystwa.Bynajmniej nie pozwalam sobie plucia w twarz .Ktoś przegnie zasady to stosuję tą sama zasadę żeby cham i prostak zrozumiał operuje takim samym słownictwem , muszę uwłaczać samemu sobie i zniżać się do poziomu chama .Potem wracam żeby mnie nie pokonał swoim doświadczeniem w obrzucaniu błotem.Ale chcę mu jedno pokazać, że i ja potrafię jeżeli zajdzie potrzeba.
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
mirzan
---
Posty: 4279
Od: 23 maja 2005, o 06:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

No to pokazałeś...
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

Takie pobłażanie ciamcia ramcia tylko jeszcze bardziej nakręca ludzi którzy na siłę próbują swoje własne chore zasady wdrożyć w społeczeństwie.Innej drogi nie ma.
A jak ktoś woli taką władzę jaka obecnie jest to proszę bardzo, tylko nie narzekać potem, że jest jak jest.
Chyba ,że się liczy ( jak się miało dziadka z werwą ) że dostanie się obywatelstwo niemieckie i wyjedzie do krainy miodem i mlekiem płynącem do Raichu :lol: lub gary w Anglii czekają .A władza będzie robić co chce i jeszcze mówić, że jest dobre i dadzą taniec z frajerami ale w tv tylko relacja live na żywo.
:wit
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”