Idol po angielsku

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Grzegorz B

Post »

Aurynka, zgadzam sie z Tobą. Rewelacja ;:112 ;:112 ;:112
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

A to jeszcze lepsze :lol: :lol: Co ci niektórzy ludzie potrafią z siebie robić :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=ldPS5q_2 ... ed&search=
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Była wzmianka w TVN - to chyba jest to autentyczne, bo bardzo piękne. :D
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Grzegorz B

Post »

Dla mnie "bomba" ;:215 ;:215 ;:215
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8491
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Nie mogło być inaczej !!! ;:138

http://futomaki.pl/
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Bomba!!! ;:333 Wierzyłam, że wygra :D
Jovanka
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2422
Od: 29 cze 2006, o 00:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Pomimo, ze dość krytycznie oceniam takie mas-programy , to dostrzegam i plusy .
To szansa dla osób utalentowanych *od urodzenia * na zaistnienie.
Kariera?? nie zawsze .
Wygrana , jak w tym przypadku jest premiowana nagraniem płytowym , a kto wie, czy wielkie gmachy oper światowych nie otworzą swych drzwi przed tym miłym i skromnym idolem.
Wspaniale, taki głos nie pojawia sie często - wielkie brawa ;:108 za werdykt.

pozdrawiam z podziwem dla nowego głosu
Jovanka :P
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8491
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Jovanka pisze: .. a kto wie, czy wielkie gmachy oper światowych nie otworzą swych drzwi przed tym miłym i skromnym idolem.
Z pewnością, gdyż jak się okazuje, występy sceniczne nie są mu obce ; występuje od 28 roku życia /czyli 8lat / :

http://talent.itv.com/page.asp?partid=332

Ps. Może nasza profesjonalistka Onak znalazłaby kiedyś chwilkę, aby przetłumaczyć ? Karinko - prosimy ;:180
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

Ok, przetłumaczę :-)) nie miałam czasu, żeby tu zaglądać. ale prośbę Twoją spełnię Amlos ;-))

Wystąpił w wieku 28 lat w konkursie karaoke, gdzie był ubrany w strój Pavarottiego.

Potem występował w BarrymoreMy Kind Of Music (1999). Pieniądze jaki wygrał dzięki temu show (8000Ł) razem z jego oszczędnościami wydał na kursy przygotowujące dośpiewania we Włoszech.

Z jego zajęć we Włoszech został wybrany by zaśpiewać dla Pavarottiego i Katii Ricciarelli, którzy powiedzieli potem, że byli pod wrażeniem. Paul uważą, żw wydał już ok 20,000Ł aby otrzymać to co dziś prezentuje swym głosem.

Paul występował w 4 pół operach w Brytanii i na kilku koncertach.Jego największą dumą był występ w filharmonii prze 15 tysięczną widownią

Po wyrostku wykryto u niego guzek, który usunięto. Dwa tyg po operacji wrócił na scenę.

wypadek na motorze w 2003, gdzie złamał obojczyk, trzymał go z dala od sceny i wypadł z kręgów opery.

Z powodu choroby, Paul zmaga się z brakiem pieniędzy i nigdy nie wykorzystał swego potencjału, dlatego też zdecydował się na Britain�s Got Talent.


Jest żonaty od 4 lat z Julie (26), która poznał na internetowym czacie. są razem w sumie 6 lat.

Paul pracował w magazynie Carphone przez dwa lata - rok jako kierownik, przedtem na nocnej zmianie i w Tesco.
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8491
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

WIELKIE DZIĘKI , Karinko ;:85 ( ten "imperialistyczny" język w czasach mojej edukacji nie był mile widziany.. :twisted: :lol: :oops: )
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

Amlos pisze:WIELKIE DZIĘKI , Karinko ;:85 ( ten "imperialistyczny" język w czasach mojej edukacji nie był mile widziany.. :twisted: :lol: :oops: )
:lol: :lol: :lol: Buziaki :-*
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”