Moja następna miłość - wędrówki górskie i inne

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja następna miłość - wędrówki górskie i inne

Post »

Krówka do corsy nie wejdzie, ale może dokupię kozę ;:oj Wał obgryzie i działeczkę też :shock: Nie wiem czy w dobrym wątku ten temat ciągniemy!
Awatar użytkownika
delosperma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2418
Od: 20 mar 2012, o 00:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Moja następna miłość - wędrówki górskie i inne

Post »

Brat M miał kozy i mleku koziemu mówimy zdecydowanie N I E :pogon
A temat jak najbardziej w tym wątku, kozy przecież też pasą się w górach. ;:oj ;:oj
Maria motyczką dziabnięta
Moje wątki Aktualne: https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 4850Wiosna" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja następna miłość - wędrówki górskie i inne

Post »

Ja nie tylko mleku koziemu mówię nie serom też ;:185 ;:185 ;:185
Awatar użytkownika
semper
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2538
Od: 27 lis 2011, o 10:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 160km od Pragi

Re: Moja następna miłość - wędrówki górskie i inne

Post »

Coś Mi się wydaje ,że bez arki się nie obejdzie. :;230
Pozdrawiam! ,Jurek z górek ;)
Moje górki
Rojnikowisko i nie tylko
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Moja następna miłość - wędrówki górskie i inne

Post »

wpisuję się na szybko, bo ślepa komenda ze mnie, ze nie zauważyłam takiego pięknego wątku! Karkonosze to moje najukochańsze góry, od paru lat nie chodzę po nich, bo dzieci w brzuchu lub podłączone do dystrybutora :evil: , więc z tym większą radością choć na zdjęcia popatrzę :wink:
Awatar użytkownika
delosperma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2418
Od: 20 mar 2012, o 00:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Moja następna miłość - wędrówki górskie i inne

Post »

Marysiu, Jurku jak M usłyszał o tych jajeczkach i krówce z mlekiem na wiejski twaróg / teraz dieta Budwigowa się kłania/ to gotów jest i arkę wybudować, tylko którędy ją spławić. ;:219 Muszę dokładnie przyjrzeć się mapie.

;:7 Pat " Komenda " / od komenderowania/ ;:163 to może jesteś, ale żeby " ślepa" to bym nie powiedziała. Śliczny domek wypatrzyłaś, piękne zdjęcia robisz ,piszesz normalnie/ nie Braillem/ ,nie nosisz okularów / o przepraszam chyba tak, nie dostrzegłam, bo ja noszę/, no można by jeszcze wymieniać i wymieniać. Cieszę się, że kochasz nasze górki, a córunie podrosną i będziesz mogła znowu pomyśleć o wędrowaniu. Zapraszam do wątku i w Karkonosze. ;:180
Maria motyczką dziabnięta
Moje wątki Aktualne: https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 4850Wiosna" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja następna miłość - wędrówki górskie i inne

Post »

Marysiu dieta jest mi obca. Mąż Twój bardzo zgodny człowiek, nie będę tu pisać co mój by powiedział na takie pomysły ;:14 , bo co będę chłopu opinię psuć ;:224 . Tym bardziej, że go znasz. Krowa jeszcze nie kupiona, a z wodą będzie klops!
sylvi
1000p
1000p
Posty: 1067
Od: 26 sty 2012, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Karkonosze

Re: Moja następna miłość - wędrówki górskie i inne

Post »

Marysiu, Samotnia ma coś w sobie, że co roku tam łażę i nie mam dość, może ty znasz przyczynę, może to jakieś zioło co tam rośnie ma taką moc ;:oj moja mama 73 lala - też czuje potrzebę się tam doczłapać - co rok :lol:
przyznam się jednak, że nie byłam tam nigdy wcześniej niż w maju, czy to prawda, że wiosną można tam zobaczyć łany krokusów???
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Moja następna miłość - wędrówki górskie i inne

Post »

Mnie się marzy Samotnia zimą...tyle razy tam byłam, a w zimie nigdy...no a szczyt szczytów marzeń to Śnieżka zima, ale to już chyba nie w tym życiu, bo kondycja nie ta :oops: A samotnia rzeczywiście ma coś w sobie niepowtarzalnego...chciałabym wiosną zabrać tam starszą córkę, pierwszy raz byłam tam mniej więcej w jej wieku, więc trzeba by podtrzymać nową świecką tradycję :wink:
Awatar użytkownika
delosperma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2418
Od: 20 mar 2012, o 00:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Moja następna miłość - wędrówki górskie i inne

Post »

Sylvi Samotnia to też moja miłość i pierwsza praca po szkole hotelarskiej. Pracowałam tam od sierpnia do marca następnego roku, ale krokusów nie widziałam. Później bywałam raczej w miesiącach letnich. Muszę się więc wybrać na wiosnę. :D
Pat No już byś nie grzeszyła takim gadaniem. Przeczytaj, co pisze Sylwia piętro wyżej o swojej Mamie. A na Śnieżkę i Samotnię nie trzeba wielkiej kondycji nawet w zimie. Ważne , żeby była pogoda, odpowiednie buty i ciepłe ubranie. Wyjeżdżasz wyciągiem na Kopę, na Śnieżkę idziesz serpentyną, a potem zejście brukowaną drogą przez Samotnię, Polanę Bronka Czecha i obok Kościółka Wang. Zobacz, ile atrakcji w jeden dzień. ;:oj ;:oj ;:oj
Maria motyczką dziabnięta
Moje wątki Aktualne: https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 4850Wiosna" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
semper
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2538
Od: 27 lis 2011, o 10:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 160km od Pragi

Re: Moja następna miłość - wędrówki górskie i inne

Post »

Ja byłem na tyle wygodny, że na Śniezkę wjechałem od czeskiej strony wyciągiem. Wracaliśmy pieszo do Pecu.To był koniec pażdziernika i na szczycie był już śnieg.
Pozdrawiam! ,Jurek z górek ;)
Moje górki
Rojnikowisko i nie tylko
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Moja następna miłość - wędrówki górskie i inne

Post »

Ja mam malutki problemik...lęk wysokości...z wyciagów skorzystałam dwa razy: raz na Śnieżkę, raz na Szrenicę, i oba razy śnią mi się do dziś po nocach :cry:
Awatar użytkownika
nirali
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 930
Od: 16 lis 2011, o 12:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: z forum ogrodniczego.info

Re: Moja następna miłość - wędrówki górskie i inne

Post »

Witam Marysiu :wit
Przeszłam cały wątek z ogromną przyjemnością i już czuję niedosyt bo czuję jak góry mnie wzywają...tęsknie za nimi ale niestety tak się składa że już trzeci sezon nie dane mi było nacieszyć się ich pięknem.
Smutna historia z Twoim kolega ale patrząc na zdjęcia to odważna z Was grupa!!
Gdy zawędrowałam na na Świnicę byłam przekonana że śmigłowcem mnie zwleką...zgłupiałam że tam wlazłam ;:oj choć teraz miło wspominam!
Widziałam też grupę wspinaczkową i choć chciałam podziwiać to nie mogłam patrzeć :oops:
Będę czekała na dalsze opowieści i zdjęcia :)
Pozdrawiam Kasia.

niralowy ogród
Zablokowany

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”