Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Iga ,wiesz nie wiem dokładnie,trochę pewnie pachnie ale nie jakoś intensywnie bo nie zwróciłam na to większej uwagi,bardziej zapamiętałam lilie w późniejszym czasie one pachną aż za bardzo, chyba wszyscy sąsiedzi czują ;:306 Poddałaś mi pomysł może też posadzę jakieś koraliki koktajlowe będą na bieżące podjadanie :tan tylko nie wiem co na to mój M on jest na wszystko :pogon ,potem szybciej wykopię jak wkopałam ,ale spodobało mi się to. ;:173 Co do lilii to zobaczę czy coś z nich będzie tylko jedna wypuszczała inne jak by zagrzybione lekko były zobaczymy,nie miałam środka żeby je zapuścić,co będzie to będzie.Wczoraj był śliczny dzień poddałam się pokusie i posiałam po 2 rządki pietruszki ,marchewki i cebulki siewki,ziemia była ciepła i wilgotna,jak by nie było zbyt dużo zimnych dni może coś z tego będzie,męczę męża o jedną skrzynkę żeby zrobić podniesioną grządkę ale ciężko się doczekać.Dużo słoneczka życzę może prognozy się nie do końca sprawdzą :wit
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Wiosna nie chce się z nami witać ;:145 zamiast hasać po ogródku to ja choruję i oglądam pomoczone moje biedne roślinki,jeszcze nie zapowiadają poprawy dopiero po niedzieli,mnie akurat wolne się skończy,jak zwykle wszystko na przekór :evil:
Mam cichą nadzieję że nie będzie tak cały rok,i zobaczę troszkę wolności i słoneczka. ;:3
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
hiacynty już stare nie wykształcają ładnych pałeczek może trzeba je na jesień przesuszyć jak tulipany.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2564
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Przeslicznie u ciebie jest; widać wiosnę mimo okropnej pogody :D U mnie na zewnątrz wszystko zmrozone i gnije.
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Iga,witam cię serdecznie niestety tylko tak pocieszam się kolorkami bo mokro i zimno a ja jak zwykle choruję gdyby było słoneczko kolorki by były żywsze ale teraz myślę aby wyzdrowieć bo pracy mnóstwo.Możliwe że u was większe zimno przy gruncie ,u mnie magnolia się powoli rozkwita a jak się rozłożą płatki zwykle ją zmrozi i jutro muszę pstryknąć fotkę póki jeszcze cokolwiek wygląda.
Obrazek
taka była jakiś tydzień temu teraz jest bardziej rozwinięta ,niestety pokazuję ją do znudzenia bo poza jeszcze żółtą nie mam ich więcej ;:131
Głowa do góry Iguś przyjdzie ciepełko i do ciebie. ;:3 ;:138
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1726
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu ;:167
Wiosenne kwiatki i piękne rabatki a na niej bratki prezentują się wspaniale.
Magnolia super, ja w biedrze kupiłam małą sadzonkę gwiaździstej (stellata) oraz soulangeana .
Ale ta ostatnia , mizerna sadzonka po ostatnich przymrozkach ma nieciekawe liście.
Ze starych magnolii mam niezawodną Susan oraz trochę młodszą Yellow Bird (później kwitnąca).
Ale choruję na taką , która ma duże, tulipanowe kwiaty.
Jak jadę do pracy to mijam taką biało różową, jak kwitnie do dech zapiera.
Tylko gdzie je wszystkie wsadzić. ;:306
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witaj Ewuś ,masz dużo magnolii i jest na pewno pięknie jak kwitną,na te dobrych parę lat czekałam więc się zastanawiam czy w moim wieku jest sens czekać na kwiat magnolii ,chociaż u znajomych ma wysokość około metra i cała obsypana kwieciem biała możliwe że to gwieździsta,zawsze mi się podobała.Co do terenu to jeszcze bym znalazła tylko tam od pól bardziej wiatry zimne operują dla magnolii to nie zdrowe ale kupiłam 3 hortensje żeby taki żywopłot utworzyć i może mi się to powiedzie chociaż patyczki cieniuśkie mają zobaczymy czy przetrwają.
Obrazek
korona cesarska tylko czeka na ciepełko. :wit
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Już trochę czasu minęło trzeba uaktualnić kwitnienia chociaż nie wszystko zdołałam wyłapać.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
coś mi się popsuło z wysyłaniem na dzisiaj tyle zdjęć.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Nastał czas irysów i nie tylko, piwonie również zaczynają kwitnienia a i róże też zaczynają.Jolu masz juz kolorowo a dopiero zacznie sie dziać.Mile spędzonego weekendu i pogody wedle potrzeb ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Jadziu witam cię serdecznie ,zanim zawitałam na forum to już część piwonii już przekwitła,ostre słońce i susza zrobiły robotę na szczęście troszkę popadało to te następne może dłużej postoją.Wpadnę jeszcze do ciebie tylko teraz jak zwykle w biegu,dużo zdrowia i pięknej pogody do spacerów po ogrodzie. ;:138 ;:168
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Dzisiaj był piękny dzień można powiedzieć że odpoczywałam i cieszyłam się słońcem nawet pojadłam czereśni tylko komaty mnie dopadły i teraz będzie drapanko :lol: ;:191
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mieszanka tych zdjęć ,wiadomo wiekszość już przekwitla a tyle jeszcze dzisiaj złapałam
Obrazek
osty na razie jeszcze zielone jak zbrzydną będzie ciachanie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Oj powtórzyło mi się sorki ;:131
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
tyle na dzisiaj znając życie nie prędko znajdę czas na pstrykanie zdjęć więc łapię co się da,wszystkim wszystkiego najlepszego. ;:138
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu zaraz na bogato sie wstrzeliłaś ;:196 z pięknymi piwoniami, różami i strzegącego różanego sekretu mędrca ,który nie słyszy co w trawie piszczy ;:215 Udanego tygodnia ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witaj Jadziu to dlatego że jak już usiądę do komputera ,to nie chcę pominąć jakiegoś zdjęcia bo się już w tym albumie gubię, więc leci seria świeżych zdjęć potem długo nie mam możliwości żeby nawet zrobić zdjęcia,więc niektóre przekwitają nie uchwycone,tak naprawdę nic się z roku na rok nie zmienia,marzeń wiele -realizacji zdecydowanie mniej.Marzyć jednak nie przestaje na pewno nie wszystko ale jakaś cząstka się spełni.Pochlebiła mi niezmiernie twoja ocena a mędrca bardzo lubię, wnosi do mojego ogródka taką pogodę ducha i spokój a zarazem dziecięcą radość.A propo tego nie słyszenia co w trawie piszczy, to czasami zdrowo tak nie słyszeć. :lol: Upał u nas już któryś dzień ,dla ciepłolubnych to sama radość ale ja chowam się do cienia i nie mam sił w zbyt wysokie temperatury jeszcze popitraszę coś na jutro i w porę do spania bo jutro 5,00 jestem w pracy,miłego dnia i nie jednego a wielu,wielu pięknych dni ci życzę. :wit
Obrazek
tamtego roczne ale już zaczynają rozkwitać. ;:138
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”