Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witaj Mateuszu wreszcie znalazłam chwilkę żeby Ci odpisać,dzisiaj miałam na 5 rano ale nie bardzo jestem w formie jak wracam o 16 do domu wręcz pijana ,muszę odpocząć a dopiero potem funkcjonuję jutro chwila wytchnienia i znowu na 5.00 rano potem szaleństwo ogrodowe tylko pogody,pogody mi trzeba.Porządki trzeba robić bo nie wiadomo jaki trafi nam się listopad a jak się wyrobimy to wieczory na inne rozrywki nam zostaną,np.klikanie na forum.Też dużo zdrowia i powodzenia ci życzę. ;:138
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

:wit Życzę wytchnienia- bo bardzo ważne. Ogródek nie zając, nie ucieknie :wink: . Jeszcze sobie wszystko porobisz- ja mam nadzieję na lepszą w końcu pogodę , bo z robotami trochę przez deszcze też zostałam w tyle. Grunt,że cebulowe wszystkie zdążyłam wsadzić- reszta też pomału "się zrobi". Pozdrawiam. ;:196
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Oj tak, odpoczynek potrzebny, wypocząć zimą to swoją drogą, ale w czasie sezonu też trzeba troszkę odpocząć. My nie roboty, a na pewno nie z gumy, o tym przekonałem się wczoraj... :( Zdrowia i duużo słoneczka ;:3
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witam was serdecznie Elu i Mateuszu ;:138 ;:168 Tak jest mam trochę wolnego czasu wreszcie się doczekałam tylko pogody ,jak innym mi trzeba,ostatnie dni wyjątkowo mokre więc jest nadzieja że nie długo się zmieni i oby na cieplej.Byłam dzisiaj w pracy bo w pośpiechu wpakowałam sobie bona do kieszeni gdzie wylał mi długopis potem szybko do domu i przypomniało mi się , ;:oj bon w niebezpieczeństwie! ;:124 jak ktoś nie ma w głowie to ma w nogach na szczęście trzeba było po coś jechać to mi się transport szybki i tani udał,bon uratowany,uff. ;:213 Deszcz co prawda dokuczył trochę ale za to dużo w domu sobie zrobiłam na co nigdy czasu nie miałam i jeszcze coś do zrobienia zostało ,myślę że nie tylko ja tak mam lista prac niczym" Regina rumiankowy" :;230 Rozpisałam się trochę ale jeszcze nadmienię że ostatnie moje nabytki,czyli czosnki, korona ,złotnica różowa i inne skalniakowe posadzone,wiciokrzew przesadzony,drzewko owocowe stracone ,robota myszorka :evil: jarzyny wykopane jeszcze ogólny porządek ,grabanie liści ,kopanie i takie tam-i może być zima.Węgiel kupiłam :tan Ach byłabym zapomniała rzadko udaje mi się oglądać ale nasz kolega z forum Piotrek miał wizytę Maji "W ogrodzie"piękna prezentacja jest co oglądać.Elunia ty masz tak wypacykowane że nie ma innej opcji że nie zdążysz ,na pewno jeszcze będzie pogoda ja mam o wiele więcej zaległości niestety jestem niezorganizowana i nie dokładna ale trudno tacy też chcą żyć ,ale wolała bym być tobą ;:7
Mateuszku ja ja bym w twoim wieku potrafiła to co ty to pewnie teraz mój ogród byłby o wiele ładniejszy,powodzenia i spełniamy marzenia-wszyscy jak kto potrafi. ;:138 ;:114
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Spotkała mnie wielka przykrość,jeszcze raz potwierdziło się że łatwiej jest żyć w zgodzie z przyrodą niż z ludźmi. ;:174
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Co takiego się stało? Aczkolwiek niestety chyba muszę przyznać rację :(
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Oj Joluś czasem się zawodzimy ale dobrzy ludzie też są i to wokół a zawiść wszechobecna niestety nie ma co wszystkiego brać do siebie bo człowiek ,by zwariował głowa do góry będzie dobrze.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Serdecznie was witam Mateuszu i Beatko dziękuję za wsparcie ale dopiero teraz mogę a raczej jestem w stanie trzeźwo myśleć,moje serce było rozdarte a myśli zatrute,jest lepiej,poznałam kto mój wróg a kto przyjaciel.To było straszne przeżycie i nikomu czegoś takiego nie życzę.Dzisiaj popracowałam na działce posprzątałam jeszcze liście po niedawnych zawieruchach i aż mi się krew w żyłach oczyściła po tej traumie.Niestety nie mogę powiedzieć nic na ten temat przeżyłam ale ludzkie złośliwości potrafią doprowadzić człowieka do załamania szkoda tylko że ci idioci nie zdają sobie sprawy że mogą pozbawić kogoś życia. I jeszcze jedno wiara i modlitwa to wybawienie w takich sytuacjach. Teraz z innej beczki skoro już wracam do życia to przesyłam wam z wielką radością skromne moje tegoroczne.. .
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
;:196 ;:196
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Joluś niestety już tak jest nic na to nie poradzisz uwierz mi sporo złej krwi napsuły mi podobne sytuacje w życiu ale to nas wzmocni nie pokona choć trudne .Głowa do góry i twardo do przodu
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu miło pozaglądać na kolorowe rabaty. Hortensja prześliczna, co za kolor. ;:oj Dobrze, że już wraca powoli równowaga, źli ludzie są wyjątkowo napastliwi, ale dobrych też pewnie masz wokół sporo. ;:108 Pozdrawiam ;:3
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć dziewczyny jak dobrze że was mam,wzięłam głęboki oddech i jak mówisz Soniu do przodu nie jest to łatwe jeszcze nie dawno wszystkich z radością witałam z uśmiechem na twarzy teraz nie jestem pewna kto mój wróg,ale są faktycznie ludzie którzy w najtrudniejszej chwili okazali mi szacunek i współczucie,czasu trzeba może się rany zagoją ale nigdy nie zapomnę jak przeżyłam 9i10 stację drogi krzyżowej,na własnym żywym sercu.Powoli powraca chęć życia i jasność widzenia,jak oglądam ogrody zapominam i piękno roślin przelewam w głąb serca tak rany się zasklepiają tylko jak wyjdę na zewnątrz to koszmar powraca,jeszcze raz dziękuję.Żeby rozweselić nieco atmosferę coś dla was:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Oj te żółte róże piękne :)
I hortensje mi się podobają, mam jedną, ale małą i od niedawna, jeszcze nie kwitła. Kolorowo u Ciebie bywa.
Ja sam mam czasem ponuro na serduchu w takie dni, ale niebawem wiosna, trzeba się rozweselić.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu ostróżki cudne. ;:oj Mam dwuletnią kępę, czy można ją podzielić wiosną, bo chciałabym posadzić kilka takich samych, a nie znam odmiany.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”