Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Ja absolutnie nie czuje się urażony, przedstawiam tylko swoje zdanie i pokazuje to z innej perspektywy :wink:
Oj mieć swój ogród, kochać rośliny to jedno, ale mieć pieniądze, czas i siłę na pracę w ogrodzie, bo nie oszukujemy się, ale to nie jest lekka praca to drugie, dlatego pomoc czasem się przydaje :) Sam, bym skorzystał z takowej pomocy bo mam obecnie hałdę ziemi do rozwiezienia i tak stoi pół roku ;:306 o moim braku czasu nie wspomnę ;:224
Z tą zimą to zgadzam się! Oby to dziadostwo przemarzło! :D I takie ośnieżone ogrody też są piękne!
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Mateuszu mnie się marzy taka hałda ziemi tylko taka dobra czarna,chciałam kupić u nas ale nie wożą ziemi tylko sporzywkę.Do tego mąż się zbuntował że dodanie tej ziemi do naszej gliny nic nie da bo przy pierwszych ulewach wszystko wypłucze i dalej zostanie glina a kasa zniknie w trawie.W ogóle nie mogę liczyć na jego pomoc w tym względzie bo on raczej betoniarz nie rolnik i żadne argumenty mi nie pomogą a zawsze polepszona ziemia coś lepiej urośnie. ;:185 Nie ma rady musi być jak jest. ;:223 Nasiona już kupiłam to coś posieję a miały być już tylko ziemniaki :lol: Pocieszę się wspomnieniami dobre i to bo mam zamiast więcej to coraz mniej. ;:145 nie wiem o co chodzi ale jak szukam zdjęcia na fotosiku to mi niknie i nie mogę go ponownie włączyć.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
moja jeszcze zima bo za chwile jej" nima" :wit
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

To ostatnie akurat nie jest ciekawe ,
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
zdecydowanie wolę cieplejsze kolorki :wit
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Zdecydowanie Jolu też wolę ciepłe kolorki, jednak i biel taka czyściutka jest piękna. U mnie zdecydowanie śnieg się już stopił , tylko w mniej słonecznych miejscach widać jego brudną powłokę. W ogródku też coraz mniej śniegu, może do jutra będą tylko gdzie nie gdzie jakieś brudne jego resztki. Byle do wiosny ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witaj Jadziu,u nas też zalega już brudny śnieg,zdecydowanie cieplej i słoneczka troszkę więcej.To mobilizuje do drobnych prac typu siewki,posiałam jakieś kwiecia i wzeszły i padają ;:145 powodem jest chyba niestała temperatura w domu raz zimno, raz 90Cna piecu a to delikatne to pada. ;:223 Zobaczymy co się uda to będzie,u mnie w pracy dzisiaj ciężki dzień jestem padnięta jak moje siewki. ;:306 :wit
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Obrazek
tęskni mi się za moimi byłymi kwiatkami a nie mam już cierpliwości na sianie dwuletnich,może gdzięś spotkam rozsadki? :wit
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2882
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu, jakaś ta zima inna niż u mnie, a to przecież tylko za górką ;:oj Wspomnienia miłe oku i sercu, a teraz kiedy spod śniegu wyłazi pozimowy brud, jeszcze milsze i dające nadzieję, że już za chwileczkę będzie pięknie. ;:138
Tych dzwonków jakoś mile nie wspominam, kwiatuszki cudne, ale krzaczory niestabilne o szorstkich liściach. Mam czasem nadmiary od koleżanki, która je lubi i czasem sieje. ;:224
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Mam nasiona tych dzwonków ,ale rzeczywiście to wielkie krzaczory tak jak kosmosy dlatego zrezygnowałam z nich .Jednak nie powiem bardzo mi się podobają.Jolu przy takiej pogodzie śnieg szybko zniknie a miałaś go całkiem sporo ;:3 ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witajcie dziewczyny miło was czytać :lol: niestety nie widzę was :wit .
Martunia jak tylko będzie taka możliwość może jak się ociepli bliżej wiosny to zmobilizuję mojego żeby mnie do ciebie zawiózł jak łapniemy kontakt to już łatwiej będzie się spotkać.MAZ jest strasznie ostrożny w związku z kowidem dlatego to nie jest łatwe ale może się coś poprawi.Byłabym bardzo chętna na te nadwyżki dzwonków są wielkie ale ja takie potrzebuję na górkę tam widać tylko wielkie małe nikną w trawsku które rzadko koszone przytłacza i zarasta,duże daje radę. :wit Posiałam parę kwiatuszków zobaczymy co się ostanie.Martuś zima u mnie inna czyli mniej czy więcej śniegu?Teraz jest mniej i brudno a za chwilę będzie błoto :;230 Jak ktoś już powiedział kompiele błotne przed nami :;230 ;:138 Udanych wschodów roślinek :wit
Obrazek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

ten busz tytoniowy zamierzam w tym roku uskutecznić bo po kilku latach zatęskniłam za nim :tan


Jadziu ja tak przeglądając zdjęcia z poprzednich lat powracam do niektórych ,powiem też mnie denerwują przewracające się wybujałe kwiaty i trzeba je często palikować i wiązać co nie daje już takiego efektu.Niestety na mojej starej górce mogą być tylko takie bo delikatne nie przetrwają a mnie tam mało widać co do potrzeb,jeszcze dwa lata i jak dożyję będę mieć więcej czasu dla moich pupili ;:138
Obrazek
Te mi też zanikły trzeba wznawiać jak botanicy ratują zagrożone gatunki tak ja powracam do moich zaginionych, ;:138
Pięknych pogód Jadziu. ;:138
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cudny kolor asterka ja też nie lubię palikować kwiatów bo cudnie wyglądają w normalnej pozycji, a nie takie związane .Cóż nie zawsze można mieć tak, bo wtedy kładą sie na inne rośliny i jest nieład artystyczny :wink: Też muszę wiosną przesadzić astra bo tam gdzie rośnie wiecznie sie kładzie i nie bardzo go widać a ma cudowne kwiaty takie bordowe .Miłego tygodnia Jolu ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu łan tytoniu piękny, ;:oj ale u mnie daje taki samosiew, że zaczynam się zastanawiać, czy dalej go uprawiać. :roll:
Mateusz ma rację, że czasem przydał by się ktoś, kto zaprojektuje i pomoże sadzić. Ale każdy ma włane pomysły na ogród, więc który projektant, by wytrzymał nasze zmieniające się pomysły. :;230
U mojego syna też taki trudny gliniasty teren, ale już zaplanowałam przywiezienie ciężarówki kompostu i mam nadzieję, że to trochę rozluźni glebę na rabatach. ;:218
Pozdrawiam ciepło, trzymajcie się zdrowo. ;:168
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”