Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12942
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cicho pewnie notesik, ołówek i liczenie grosików w "skarbonce" na ogrodnicze szaleństwa, oj będzie się działo!
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witaj Joluś zima do nas zawitała z pompa a nam juz się marzy wiosna .Jeszcze troszeczkę .Teraz czas obserwacji nowości roślinnych i planowania co gdzie i przede wszystkim kiedy bo z tym też problem. standardowo. Pozdrawiam. :wit
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witam wszystkich którzy do mnie zaglądają i bardzo dziękuję za waszą cierpliwość do mnie.Przepraszam bardzo że takie długie milczenie ale trudny rok mało czasu wnuczek a co się z tym wiąże to sami wiecie ,"kupe " radości ,troszkę obowiązków.Tak że w tym roku nie robiłam zdjęć ale kwiatuszki były bardzo wdzięczne i spisały się na medal tylko biedne magnolie nie podołały niespodziewanemu przymrozkowi ale to już przeszłość i miejmy nadzieję że ten początek będzie lepszy.
Dziewczyny macie racje co prawda zima jeszcze ma nam dać popalić ale przeżyjemy myślę całkiem dobrze a notesik jak najbardziej niebawem się uskuteczni.Drugim powodem było to że w żaden sposób nie mogłam się zalogować nawet mojego adresu meilowego nie kodowało a to za sprawą jakichś zmian co synek coś tam grzebał ,synek pozmieniał -synek mi naprawił i ma być ok. ;:215 Moje założenie w tym roku pomyśleć bardziej o sobie troszkę szafę uzupełnić ,odpoczywać jak tylko się da roślinki mniej drobnych więcej krzaczków mniej pracochłonnych ,o ile mi się to uda zobaczymy. ;:131 Z radością pozaglądam do was tylko zupkę na jurto ugotuję na razie miłego wieczoru wszystkim. :wit
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Joluś czytam ,ze wnuś sama radość gratuluję ;:138 a ogród poczeka.Ja mam nowy dach nad głową dużo nowych doświadczeń budowlanych.ale to już za nami .Teraz nowy sezon rozpocząć trzeba zamówiłam sobie kilka roślinek no może trochę więcej niż kilka bo jak ruszymy wiosna to znowu wydatki na słupy wzmacniające i elewację a tak jedno zamówienie roślinne miesięcznie to nie odczuje a chciejstwa będą :;230 em głowy nie urwie tylko ;:14 ;:14 ;:14 się gdzie ja to posadzę bo niby miejsca nie ma ale ono jest ;:138 I tak mija czas do wiosny teraz mrozy-15 ale już koło niedzieli temperatura wraca do normy i jak to w marcu będą dłuższe dni..Będziemy odliczać do wiosny. ;:196
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witaj Beatko masz rację idzie do wiosny powolutku i w naszych serduszkach jakoś więcej radości,nowe plany nowe wizje ogrodowe,w tym cała nasza radocha. ;:138 Tak trzymamy i mniej boleści będzie nas trapić ,wnusio się jak wiosenny kwiatuszek powoli rozwija ,zmienia,ku radości nas wszystkich ;:167 .Już jak tam byłam miałam ochotę poplanować co jej zamówić do ogrodu,na pewno będzie to hortensja z tych dużych ale bukietowa żeby nie przemarzała,jeszcze nie wiem jaki gatunek.Dla siebie to ostrożnie bo miejsca nie ma a obiecałam sobie w tym roku pomyśleć o swoim wyglądzie szafę trzeba zaopatrzyć bo jakby /nie daj Boże /przyszedł pożar to nie miało by się co nawet palić :lol: Poza tym nic nie planuję bo i tak nic z tego mi nie wyjdzie a samo czasami lepiej wychodzi tylko tego się jakoś nie docenia.Miałam naprawki robić ale tak mi się nie chce że pooglądam sobie ogródki a co tam w końcu urlop mam. ;:131 ;:196
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu nie dziwię się, że wnusio absorbuje, to taka przyjemność rozpieszczać bez odpowiedzialności. ;:173 Mój dwulatek już rozkoszny, pokazuję mu ogród i nawet wysiewami się interesuje. ;:306
Mało planujesz zmian w ogrodzie, ale najlepsze pomysły przychodzą spontanicznie. ;:108
Myślisz o hortensjach bukietowych. ;:215 Według mnie najmniej kłopotliwa jest jednak Limelight. Najpiękniejsza moim zdaniem jest Magicaal Moonlight, ale potrzebuje trochę cienia w południe, bo ogromne kwiaty lubią się przypalać. Jest tyle odmian, że z pewnością wybierzesz najlepszą dla siebie.
Dobrych dni. ;:3
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witam Soniu te hortensje które wymieniłaś,może jedną z nich mam tylko mało zasilałam ziemię i taka troszkę biedniejsza jest ,nie potrafię wypowiedzieć tych trudnych nazw ,jak dostanę w tym roku sadzonkę to napiszę co zyskałam ,zamawia koleżanka więc cierpliwie czekam,chyba się w nich zakochałam i Stara górka to może być czasem piwonoiwo ,hortensjowa w przyszłości no może jeszcze liliowcowa. :heja
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Po długim czasie robię wreszcie wpis żeby nie zapomnieć hasła bo nie mogłam się zalogować wreszcie się udało chociaż wydaje mi się że tak samo wpisywałam ,ale teraz to nie ważne.Pozdrawiam wszystkich uczestników i cieszę się że mogę z wami nadal być,potem będę jeszcze wspominać problemy a teraz chociaż jedno zdjęcie wspominkowe na ocieplenie nastroju,może się uda....
Obrazek
;:138 ;:138 ;:196
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jestem jeszcze raz może uda mi się wkleić zdjęcie z nowej kolekcji 2018

Obrazek
z tej hortensji byłam w tym roku bardzo dumna :tan
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Kto tu do nas znów zawitał :D
Witaj! :wit W sumie to i ja dłuugo tu nie byłem, ale przez powiadomienie o wpisie u Ciebie aż zaglądnąłem :;230
Piękna hortensja! też chce taką :D
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Hej Jolka :wit mnie również zdarza się zapominać hasła i wtedy jest d...a blada ;:306 Wszystkiego naj, naj w tym roku kochana aby rosło , kwitło i pachniało ale dało się też zjeść niemało :D
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witajcie kochani,Mateuszku i Ewciu ;:138 ;:138
Przez ten rok u mnie dużo się działo dużo złego dlatego nie chciało mi się bardzo gadać na końcu nie kodowało mi mojego hasła i kaplica.To już przeszłość i mam nadzieję na dobry rok.Mateuszku u ciebie dużo się zmieniło i trzymaj tak dalej nie wiem czy coś nie pomylę ale to ty wyjeżdżałeś za granicę czy ktoś inny bo zaglądałam wszędzie i już mi się myli.Tak jak Ewcia wspomina roślinki dały czadu w tym roku tylko miałam za mało czasu żeby się tym nacieszyć dobrze że mam parę zdjęć.Teraz mogę wspominać...
Obrazek

Ewunia jeśli jakieś pochwały to Tobie się należą ogródek ci się rozrasta prace w nim niesamowite,podziwiam i zaglądam co chwile też gdzieś podróżowałaś ,zdrowia Ci życzę z całego serca i miej zawsze w sobie tyle radości bo nasze roślinki nas potrzebują i dają nam w zamian tyle piękna.Dla ciebie moje tegoroczne


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Za granicę? W sumie też dawno tu nie pisałem. A mój wyjazd do Anglii byl półtora roku temu :D choć teraz też bylo dużo zmian. Muszę odświeżyć swój wątek.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”