Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witam :wit
Oj tak po zdjęciach widać ile pracy włożyło się w ogród :wink: Ale i widać jak roślinki rosną :D
Tam na ostatnim zdjęciu jest pełno rożnych irysków czy mi się wydaje?
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Mateuszku przepraszam że tak późno odpisuję ale dopiero teraz byłam w stanie zasiąść do komputera grudzień to jest masakra dla mnie i nie tylko dla mnie. ;:131 Na szczęście się kończy i mam nadzieję na parę dni wolnego w styczniu,już odpowiadam na Twoje pytanie ,tak masz zupełną rację to irysy różne bo takie grupy bardziej mi się podobają niż oddzielnie sadzone gatunki przesadziłam je tylko w jeden kącik bo wiem potem że nic innego między nimi nie ma,jak sadziłam w kępkach gatunkami to zawsze sobie coś przy tym zniszczyłam plewiąc ale przy mojej sklerozie to i ten sposób nie daje gwarancji. :;230 Ponieważ nie wiem kiedy znajdę chwilkę aby ponownie zasiąść do komputera to przynajmniej Noworoczne życzenia przekażę ,dla wszystkich żeby ten rok był spokojnym,bezpiecznym i pełnym sukcesów i radości dla każdego. ;:136 ;:168
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu- puk, puk... A gdzie ty się podziewasz? Mam nadzieję, że wszystko w porządku? ;:196
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Elunia żyję jeszcze i chyba dostaję na nowo ochoty do życia bo dzisiaj byliśmy z M.na starej górce i podcinaliśmy stare gałęzie na gruszy a jedna dzika śliwka poszła całkowicie zagrażała płotowi sąsiada.Tak że sezon wiosna 2017 u mnie zaczęty jak jutro będę się nudzić to przepikuję sobie paprykę i pomidorki a mam ich trochę ;:131
Doczekałam się wreszcie na to badanie zaburzeń snu i mam dylemat na sali dowiedziałam się że jestem zdrowa a na wyniku badań mi pisze że bezsenność głęboka ,zakaz leżenia na wznak bezdech,polecana wizyta u neurologa-bezwład kończyn w czasie snu,konieczność leczenia niedrożności układu górnych dróg oddechowych. ;:219 Czy waszym zdaniem przy takich objawach które na prawdę mam można mnie uważać za osobę zdrową? :;230 Jak tu się leczyć? ;:223
To tyle utyskiwań a teraz wspominki zadowolonej babinki :tan
Obrazek

ObrazekTę mam chyba obok tarasu i bardzo długo w tamtym roku kwitła zobaczymy czy przetrwała po tegorocznej zimie mam nadzieję że dużych strat nie będzie. :wit Miłej niedzieli wszystkim życzę ja jutro na wolności ;:87
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu różyczka śliczna, ;:oj ale zima generalnie chyba nie była dobra dla róż. Moje Chopiny przemarzły do kopca. ;:145 Miła niedziela się zapowiada, jak będziesz pikować maluchy. ;:215 Byłaś na 24 godzinnym badaniu w oddziale? Lekarze jeszcze mało wiedzą na temat bezdechów i bezsenności, nie chce się im uczyć. ;:108
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

To była tylko przespana a raczej nie przespana noc ;:306 ale coś tam zdołało zbadać miałam ten gorszy aparat nie do komputera ale podobno wybada, co do wiedzy doktorów to nie mogę się wypowiadać ale do podejścia do pacjenta to owszem dużo można opowiedzieć zaraz widać,ale nie narzekam pielęgniareczki były SUPER ;:138
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

:wit Pozdrawiam. Dobrze, że wszystko w miarę się kręci. Nie przepracuj się. ;:196
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Elunia jak zwykle zanim odpowiem miną wieki,mam wreszcie wolne dni i coś może zrobię ale nie poszaleję zaczął mnie boleć kręgosłup jak nigdy dość ostro mam nadzieję że przejdzie,dzisiaj załatwiłam ważną sprawę a jutro bym pogrzebała w ziemi.Jak pogoda pozwoli i kręgosłup ;:131
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Ja dziś trochę pogrzebałam ale też pada.Oby kręgosłup przestał.
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

;:196 Życzę zdrówka - bo do grzebania w kwiatach koniecznie potrzebne. :wink:
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1915
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć dziewczyny bardzo dziękuję za wpisy,jak zwykle zaglądam jak mam już wszystkiego dość dzisiaj dałam sobie czadu na starej górce i powiem wiało jak diabli a potem zrobiło się całkiem fajnie.Widzę że jestem coraz słabsza bo już nie na przewalam jak dawniej szybciej się męczę a z rąk narzędzie wypada bo słabe.To tak brzmi jak bym miała ze sto lat ale na szczęście jeszcze do tego daleko ,jestem jednak zadowolona przeradłowałam pod jarzynki ,przesycha a rabatki te najważniejsze przeplewiłam i ruszyłam solidnie ziemię bo było jeszcze strasznie po jesiennej ulewie i zamuleniu.Ładnie wychodzą narcyze dobrze sobie radzą w tamtej ziemi,marcówki też niczego sobie były pod mułem tak ze dwa cm.ale przetrwały,to bardzo cieszy jak coś przeżyje po zimie.Robak ogrodowy zaspokojony mogę spokojnie teraz iść do pracy,następne wolne? ;:131 kto to wie... ;:224 Idę teraz odpocząć w waszych ogródkach :wit Pięknej pogody wam życzę. ;:3 ;:3 ;:3 ;:3
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4530
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

:)
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Co tu tak cicho? :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”