Nasi piłkarze i wszystko o piłce nożnej

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nasi piłkarze i wszystko o piłce nożnej

Post »

Zapraszam do dyskusji :D
Miłego dnia!
Admin.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

O naszych mamy dyskutować? :shock: :shock: O Boże! :shock:
Na dzień dzisiejszy to wg. mnie można coś napisać jedynie o Ebim i tyle. :?
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Uważam, że lepiej o naszych niż o reprezentacji Nauru. :wink: Piłkarze jak piłkarze gorzej mamy z sędziami i działaczami, to trudniejszy temat. Mamy kilku zdolnych obiecujących graczy. Szkoda mi Dudka, to co zrobił z nim trener Liverpoolu to tragedia dla Jurka. może to się jednak wkrótce skończy.
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze:Szkoda mi Dudka, to co zrobił z nim trener Liverpoolu to tragedia dla Jurka. może to się jednak wkrótce skończy.
Przecież Dudek posypał się kondycyjnie. Popełniał coraz więcej błędów. To było widać w ostatnich meczach z Jego udziałem.
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Aurynko każdy profesjonalista odstawiony na bok po pewnym czasie traci formę. Nie chodzi o kondycję, bo tej nigdy mu nie zabraknie jeśli trenuje. chodzi o psychikę i zatracanie instynktu. nie broniąc w meczach tracił zmysł bramkarski. Co innego sparing , a jeszcze co innego mecz o punkty. Ja Dudka nie skreślam moim zdaniem wciąż nr 1 w polskiej bramce.
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze:Aurynko każdy profesjonalista odstawiony na bok po pewnym czasie traci formę. Nie chodzi o kondycję, bo tej nigdy mu nie zabraknie jeśli trenuje. chodzi o psychikę i zatracanie instynktu. nie broniąc w meczach tracił zmysł bramkarski. Co innego sparing , a jeszcze co innego mecz o punkty. Ja Dudka nie skreślam moim zdaniem wciąż nr 1 w polskiej bramce.
W jakiej polskiej? :roll: Leci gość na kasę i ma gdzieś Polskę. Już każdy o tym mówi. A co do formy, to trudno nie siedzieć na ławeczce jeśli puszcza się co drugą bramkę.
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Czy Ty czasem nie pijesz do ostatniego meczu z Arsenalem? To jest profesjonalne podejście do tematu. Każdy zawodowiec dąży do kariery, która przyniesie mu jak największe korzyści materialne a zarazem sławę. Żeby tak się stało trzeba grać w bogatym klubie. Jak sobie wyobrażasz karierę Dudka w 3 ligowym klubie w Polce. Tam na pewno nie zrobiłby kariery. A jeśli foruje się Reyne, który na pewno nie jest lepszym bramkarzem od Dudka to zostaje się ławka, mało ważne mecze, a co za tym idzie wpadki jak ta z Arsenalem. Trudne chwile miały wszystkie gwiazdy z Ronaldo, Zidanem i Beckhamem na czele. ten ostatni też opuszczając Real poszedł do Stanow za kasę. :wink:
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze:Czy Ty czasem nie pijesz do ostatniego meczu z Arsenalem? To jest profesjonalne podejście do tematu. Każdy zawodowiec dąży do kariery, która przyniesie mu jak największe korzyści materialne a zarazem sławę. Żeby tak się stało trzeba grać w bogatym klubie. Jak sobie wyobrażasz karierę Dudka w 3 ligowym klubie w Polce. Tam na pewno nie zrobiłby kariery. A jeśli foruje się Reyne, który na pewno nie jest lepszym bramkarzem od Dudka to zostaje się ławka, mało ważne mecze, a co za tym idzie wpadki jak ta z Arsenalem. Trudne chwile miały wszystkie gwiazdy z Ronaldo, Zidanem i Beckhamem na czele. ten ostatni też opuszczając Real poszedł do Stanow za kasę. :wink:
No wybacz Jarku, ale jak się w dwóch ostatnich meczach puściło aż dziewięć bramek, to chyba nie należy liczyć na cuda. Tym bardziej , ze wcześniejszy okres też był kiepskawy.
Liverpool podpisał kontrakt z Padellim jedynie na pół roku, zobaczymy zatem czy będzie lepszy od Dudka. A jeśli chodzi o kasę, to jak zaczyna ona za bardzo przysłaniać ideę sportu i pasję - wówczas można spaść szybko bardzo nisko. :) Z każdą nową drużyną trzeba się zgrać, a na to potrzeba bardzo dużo czasu. Częste przechodzenie zatem z jednej do drugiej nigdy jeszcze nie wpłyneło pozytywnie na osiagnięcia danego piłkarza. :wink: ( to ostatnie tak na marginesie). A Beckham jest tego najlepszym przykładem, bo to już przeżytek. :roll:
Jurek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2074
Od: 28 kwie 2006, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: z Nienacka

Post »

Yaro32 pisze: Ja Dudka nie skreślam moim zdaniem wciąż nr 1 w polskiej bramce.
Wg mnie na dzień dzisiejszy lepszą formą dysponuje Boruc.Został zreszta wybrany piłkarzem miesiaca,co o czyms świadczy.
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Aurynko a jak się buduję formę? Poprzez trening i możliwość występowania w meczach o stawkę. Ciągły rytm meczowy to jest ważne. Dudek z łaskawości Beniteza grał kiedy się chciało się trenerowi. Tak się na da rady utrzymać wysokiej formy. Czy uważasz, że wyczyn z Ligi Mistrzów i cały tamten sezon to był przypadek. Ja myślę, że to była właśnie ciężka praca i możliwość grania o coś. A te 9 bramek. Fakt część Dudka, ale co robiła w tych meczach obrona to już inny temat. :wink: Aurynko tak na marginesie skąd u Ciebie zainteresowanie futbolem?
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze: Aurynko tak na marginesie skąd u Ciebie zainteresowanie futbolem?
Jak tatuś ma zajoba, to i córeczka przesiąka, choć stara i nie powinna już się tak dawać ;:112 :wink:
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Super. Ale wracając do futbolu, co sądzisz o Radku Matusiaku i całym zawirowaniu wokół jego osoby? Najnowsze wieści Matusiak prawdopodobnie w Fulham. :wink:
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze:Super. Ale wracając do futbolu, co sądzisz o Radku Matusiaku i całym zawirowaniu wokół jego osoby? Najnowsze wieści Matusiak prawdopodobnie w Fulham. :wink:
Z tego co mi wiadomo to on nie podjął jeszcze żadnej konkretnej decyzji. Moim zdaniem powinien się zastanowić, bo Livorno to tylko jedna z możliwości. Wiadomo, że transfer będzie korzystny dla GKS -u pod względem finansowym, bo to chyba kwota rzędu 300tys Euro, ale czy dla samego Radka, to jakoś w to nie wierzę. :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”