Praktyczne wynalazki dla kobiet ;-)

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Praktyczne wynalazki dla kobiet ;-)

Post »

W dziale tym prezentujmy praktyczne wynalazki dla naszych kobiet. Oczywiście chodzi o te cuda, bez których żadna kobieta obyć się nie może. Oczywiście temat jest :-)

Na początek automatyczna chusteczka do nosa.


Obrazek
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Post »

Ja mam najnowszy typ walkmana- takiego nie ma jeszcze nikt, bo to prototyp :wink: :;230 :;230

Obrazek

Jest też wersja dla mężczyzny-tę ma mój ukochany mąż :wink: :;230 :;230

Obrazek
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Ale zwróćcie uwagę, ze najbardziej pomysłowi w tego typu gadżetach są Azjaci.
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

potrzeba matką wynalazku :D
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Post »

Polecam klapki japonki własnego wyrobu- wypijając z atrakcyjniejszej butelki można mieć luksusowy fason :wink: :;230 :;230

Obrazek
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Współczuję temu człowiekowi. To jest właśnie prawdziwa bieda. Gdybym mógł oddał bym mu swoje buty. ;:110
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Post »

Yaro- zwracasz temat w niewłaściwą stronę. Ja się nie naśmiewam - po prostu pokazuję wynalazek człowieka zrodzony z potrzeby. Jak wszystkie wyżej. To nie znaczy , że nie współczuję biednym ludziom. Słyszę już protesty /jeszcze wyimaginowane, ale już czuję, co dalej... :cry: /
W ten sposób nie mogę nic pisać ani wklejać, bo znowu rozpętam, że jestem bezguście...

nie oczekuję odpowiedzi...
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Nela pisze:Yaro- zwracasz temat w niewłaściwą stronę. Ja się nie naśmiewam - po prostu pokazuję wynalazek człowieka zrodzony z potrzeby. Jak wszystkie wyżej. To nie znaczy , że nie współczuję biednym ludziom. Słyszę już protesty /jeszcze wyimaginowane, ale już czuję, co dalej... :cry: /
W ten sposób nie mogę nic pisać ani wklejać, bo znowu rozpętam, że jestem bezguście...

nie oczekuję odpowiedzi...
Nelu ta fotka jest na 90% pozowana, a poza tym nie dawaj się sprowokować Jarkowi, bo on ma wielu krewnych na zdjęciach z sieci. :lol: Dał mi to też już raz do zrozumienia swoimi uwagami odnośnie jednej z moich fotek :wink:
Baw się nadal, tak jak inni. :D Śmiech to zdrowie i wszyscy tu wiedzą, że zdjęcia są wklejane pod innym kontekstem niż Jarek uważa. :D
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

aurynka pisze:Nelu ta fotka jest na 90% pozowana, a poza tym nie dawaj się sprowokować Jarkowi, bo on ma wielu krewnych na zdjęciach z sieci. :lol: Dał mi to też już raz do zrozumienia swoimi uwagami odnośnie jednej z moich fotek :wink:
Baw się nadal, tak jak inni. :D Śmiech to zdrowie i wszyscy tu wiedzą, że zdjęcia są wklejane pod innym kontekstem niż Jarek uważa. :D
Aurynko ;:138
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Ależ Wy się obrażacie. A niby takie dowcipne jesteście. :D Nelu nic nie sugeruje tylko przedstawiłem swoje odczucie nie z powodu , ze zamieściłaś tę fotkę, tylko tak mi się nasunęło jak zobaczyłem. Oczywiście Aurynko, jakaś Ty bystra, ze fotka pozowana. Zobacz jakie nóżki pomalowane ma ten murzynek. Rzuca się od razu nie trzeba się zbytnio przyglądać. Tylko nie porównuj zdjęć typowo pozowanych jakie przedstawia Nela do tego ze starszym Panem, któremu ktoś zrobił zdjęcie. Ale przecież to takie Aurynko nieważne. Bawcie się i wstawiajcie co tylko sobie życzycie i nie zważajcie na moje czasem, źle odbierane uwagi.

A to dla Aurynki, żeby nadal wszystko tak dobrze widziała :D :D :D

Obrazek



Pozdrawiam - "prowokator" Jarek :wink:
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
Kasia80
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 10
Od: 29 gru 2006, o 16:03
Lokalizacja: Gdańsk

Post »

Jarku ja też lubię się pośmiać ale to nie są fotografie realne raczej.Umiem wspóczuć, uwierz mi, chociażby z racji mojej pracy. Jak wszyscy zaczęliby zastanawiać się czy rysunek lub kawał kogoś nie urazi to tu nie pośmialibyśmy się wiele.Przepraszam że się tak odezwałam nowa tu. :oops: :oops:
Każdy dzień jest piękniejszy. Kasia.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Kasia80 pisze:Jarku ja też lubię się pośmiać ale to nie są fotografie realne raczej.Umiem wspóczuć, uwierz mi, chociażby z racji mojej pracy. Jak wszyscy zaczęliby zastanawiać się czy rysunek lub kawał kogoś nie urazi to tu nie pośmialibyśmy się wiele.Przepraszam że się tak odezwałam nowa tu. :oops: :oops:
To co, że nowa. :wink: Super, że jesteś z nami i udzielaj się ile tylko możesz :D
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6531
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Myślę, że są ludzie, którzy powinni pisać bloga i to by pozwoliło im się wypisać za wszystkie czasy i na wszystkie tematy. Może założymy taki blog? W prezencie? :twisted:
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”