Muzyczny wątek - my grajki...

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Z tego co pamiętam to robiło się piórka (wycinało) z plastiku.
Teraz takie piórko do gry na mandolinie zrobiłabym z nieważnej karty bankmatowej.
:D :D :D
Promyczek

Post »

Elizabetka pisze:Z tego co pamiętam to robiło się pórka (wycinało) z plastiku.
Teraz takie pórko do gry na mandolinie zrobiłabym z nieważnej karty bankmatowej.
:D :D :D
Ja do gitary robię piórka ze zużytych kart telefonicznych, a ostatnio to nawet dowodem osobistym musiałem grać, bo zapomniałem na biwak wziąć tej drobnicy :oops: :D
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Promyczek pisze:Ja do gitary robię piórka ze zużytych kart telefonicznych, a ostatnio to nawet dowodem osobistym musiałem grać, bo zapomniałem na biwak wziąć tej drobnicy :oops: :D
Zawsze coś tam można skombinować Adamie. :D
Bardzo lubię jak ktoś gra na gitarze, właściwie na wszystkich instrumentach.

Pozdrawiam. ;:101
Promyczek

Post »

Elizabetka pisze:
Promyczek pisze:Ja do gitary robię piórka ze zużytych kart telefonicznych, a ostatnio to nawet dowodem osobistym musiałem grać, bo zapomniałem na biwak wziąć tej drobnicy :oops: :D
Zawsze coś tam można skombinować Adamie. :D
Bardzo lubię jak ktoś gra na gitarze, właściwie na wszystkich instrumentach.

Pozdrawiam. ;:101
Ja w tego typu kombinatorstwie przeszedłem już kilka etapów wtajemniczenia :lol: Pamiętam moment sprzed 4 lat, jak grałem na gitarze tipsem koleżanki lub jak służyła mi do tego celu łyżeczka do herbaty w Cisnej na obozie. :lol:
Awatar użytkownika
Kasia80
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 10
Od: 29 gru 2006, o 16:03
Lokalizacja: Gdańsk

Post »

Ja też grałam eksperymentując na różne sposoby aż struna nie poszła. :D
Każdy dzień jest piękniejszy. Kasia.
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Ja nigdy nie nauczyłam się grać piórkiem :lol: Grałam tylko palcem i to z krótkim paznokciem :lol: Ale ja jestem samoukiem i wiele nie grałam. Opanowałam tylko jedną fugę Bacha i trochę akompaniowałam sobie do różnych melodii. W dodatku to było dawno, dawno temu...
Promyczek

Post »

chatte pisze:Ja nigdy nie nauczyłam się grać piórkiem :lol: Grałam tylko palcem i to z krótkim paznokciem :lol:.
Palcami gra się fajnie i też w większości przypadków to stosuję. Na obozach jednak bardziej sprawdza się piórko , bo wydobywa donośniejsze brzmienie i ludzie nie przekrzykują całkowicie muzyki, jak się rozkręcą w śpiewach :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”