Obejrzałem dzisiaj taki właśnie film ...

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
zdrowamarchewka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 40
Od: 1 lut 2008, o 16:57

Obejrzałem dzisiaj taki właśnie film ...

Post »

PLAN LOTU z Jodie Foster w roli głównej.

Matka i córka wracają z Berlina do domu. Dziecko niespodziewanie znika, a nikt z pasażerów samolotu nie przypomina sobie, by dziewczynka w ogóle znajdowała się na pokładzie...

Kiepski, nie polecam :(



"MEIN FUEHRER, naprawdę najprawdziwsza historia o Adolfie Hitlerze".

Akcja filmu rozpoczyna się w czasie świąt Bożego Narodzenia 1944 r. Hitler ma wygłosić orędzie noworoczne do narodu, by zmobilizować Niemców do walki. Jednak wódz Trzeciej Rzeszy pogrążony jest w depresji. Minister propagandy Joseph Goebbels wpada na pomysł, by zaangażować więzionego w obozie koncentracyjnym żydowskiego aktora Adolfa Gruenbauma.

Ma on pomóc Hitlerowi w przezwyciężeniu kryzysu.

Kicz, nie polecam :(


Co się ze mną dzieje :( nic mi sie nie podoba :( wypozycze sobie film "Przesłuchanie" - polecił mi go jeden Pan z IPNu.
terayon
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 10
Od: 14 sty 2009, o 16:50

Post »

PLAN LOTU z Jodie Foster w roli głównej.

Matka i córka wracają z Berlina do domu. Dziecko niespodziewanie znika, a nikt z pasażerów samolotu nie przypomina sobie, by dziewczynka w ogóle znajdowała się na pokładzie...

Kiepski, nie polecam Sad
Nie wiem jaki masz gust, ale Plan Lotu mi się bardzo podobał oglądałem go wiele razy, i chętnie obejrzę go jeszcze raz.

A co do "MEIN FUEHRER, naprawdę najprawdziwsza historia o Adolfie Hitlerze". nie oglądałem.
Pozdrawiam Przemek

Moje storczyki
Awatar użytkownika
KaeR
1000p
1000p
Posty: 1051
Od: 10 maja 2007, o 18:09
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Post »

Witam.

Bebeszek napisał:
A może napisałbyś coś o filmie pt. "Plan Lotu"
Tutaj poczytasz o filmie "Plan lotu"


Pozdrawiam, Krzysztof.
Fallenangelv
---
Posty: 1821
Od: 5 sty 2009, o 10:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Post »

A ja mogę wam polecic bardzo dobry film polski. ,,Szabla od Komendanta ,, Jana Jakuba Kolskiego z Bronisławem Pawlikiem .Komedia z 1996r.
zdrowamarchewka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 40
Od: 1 lut 2008, o 16:57

Post »

LUSTRA

„Lustra” (”Mirrors„) to horror oparty na całkiem ciekawym pomyśle związanym z uwięzieniem demonów w lustrach, a ich możliwości nie ograniczają się wyłącznie do obserwowania swojej ofiary. Fabuła filmu opiera się na niewyjaśnionej śmierci kolejnych osób, co jak później się okazuje, ma swoją przyczynę w tym co działo się wiele lat temu.

Jakościowo solidnie zrobiony film, mozna obejrzeć. Chociaz znam lepsze horrory ;) ale nie będę w tym przypadku narzekał. Efekty przyzwoicie zrobione, przydałaby się druga cześć.
pomolog
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1883
Od: 1 maja 2008, o 18:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Wszystkim zainteresowanym kinematografią polską (ja jestem maniakiem w tej kwestii :P ) polecam serwis:
http://www.filmpolski.pl/fp/
- gdzie znajdziecie dokładne informacje na temat wszystkich polskich filmów zarówno fabularnych, długometrażowych - jak i krótkometrażowych dokumentów czy prac dyplomowych studentów szkół filmowych. Z ostatnio oglądanych przeze mnie polecam:
"Cisza" Michała Rosy, "Trzeci" Jana Hryniaka, oczywiście "Samotność w sieci" Witolda Adamka (jak ktoś jeszcze nie widział) - a bardziej dla rozrywki komedię J.Machulskiego "Vinci".
Pozdrawiam serdecznie :wink:
zdrowamarchewka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 40
Od: 1 lut 2008, o 16:57

Post »

Kinematografia polska jest bardzo bardzo bogata. I fajnie by było gdybyś polecił kilka naprawdę bardzo dobrych mało znanych filmów. Polecanie wszystkiego naraz to tak jakby niczego nie polecić.

Ja będę oglądał za kilka dni Przesłuchanie - to film, który dotyczy najnowszej historii Polski z Krystyna Janda w roli głównej.
pomolog
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1883
Od: 1 maja 2008, o 18:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

zdrowamarchewka pisze:Kinematografia polska jest bardzo bardzo bogata. I fajnie by było gdybyś polecił kilka naprawdę bardzo dobrych mało znanych filmów. Polecanie wszystkiego naraz to tak jakby niczego nie polecić...
Oczywiście, masz rację :) Dlatego tak na początek, podałem tylko te cztery tytuły... a jest dużo, dużo więcej... może też warto wspomnieć o filmach, których nie polecamy - i dlaczego?
Pozdrawiam serdecznie :wink:
zdrowamarchewka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 40
Od: 1 lut 2008, o 16:57

Post »

J.Machulskiego "Vinci" - tak, bardzo dobra i solidnie zrobiona komedia sensacyjna. Równie dobra jak VABANK.
Awatar użytkownika
Caro
100p
100p
Posty: 198
Od: 17 wrz 2008, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głowno

Post »

Ja dzisiaj oglądałam 'Madagaskar 2'. Nie ma to jak film animowany :D Ale najlepszy jest 'WALL-E' ;:1
Awatar użytkownika
ingga
500p
500p
Posty: 932
Od: 7 paź 2009, o 10:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Obejrzałem dzisiaj taki właśnie film ...

Post »

Miałam założyć podobny temat, ale po co jak jest ten :wink:

Podzielcie się opiniami co ostatnio obejrzeliście i czy warto, czy szkoda czasu.

Ja ostatnio ogladałam "Pożegnanie z niewinnością"
http://www.filmweb.pl/film/Po%C5%BCegna ... 010-548163

film taki sobie, ale porusza ciekawy temat, dlatego uważam, że warto go obejrzeć szczegolnie przez rodziców, którzy mają nastoletnie dzieci
Awatar użytkownika
Ogrodnik88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1427
Od: 17 cze 2010, o 22:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Obejrzałem dzisiaj taki właśnie film ...

Post »

Ja wczoraj oglądałem ,,Gran Torino'',polecam :)

http://www.filmweb.pl/film/Gran+Torino-2008-476580
x_r-t
---
Posty: 504
Od: 30 maja 2010, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Obejrzałem dzisiaj taki właśnie film ...

Post »

Amelia - film, który zawsze chętnie oglądam.

http://www.filmweb.pl/Amelia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”