Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witam Jadziu ,Witam Mateuszu ;:138
Jadziu masz rację dzisiaj już lepiej i nabieram siły na następne fale klientów przedświątecznych,niektórzy bardzo okazują starsze pani za kasą inni wręcz przeciwnie ale nie pozwalam sobie odebrać ochoty do pracy ;:108 Ogród jest najlepszym lekarstwem na wszelkie bóle te psy.. i te fi.. ;:306 W tym kącie co było to parzydło,czy coś tam to białe to mu się podobało ale po przesadzeniu niestety zginęło,teraz są tam iryski i jakoś nie mogą się rozbujać zobaczymy w tym roku jak nie będzie efektów ,będzie znowu rekonesans,Najgorsze że tam uwielbia rosnąć kostrzewa czy coś tam już nie pamiętam nazwy wplątuje w korzenie irysów swoje białe łamliwe i nie idzie tego wyplenić.Słonko się schowało i nie ma jak zrobić dobrych zdjęć,miłego dnia jeszcze Jadziu. ;:196

Mateuszu nie mam zdjęć z górki ale postaram się zrobić w najblizzym czasie cośmy tam poczynili,teraz jak mi się uda to zrobię koło domu co wychodzi ale jest szaro i ponuro nie wiem co wyjdzie ,coś jest więcej jak 2 dni temu.Ty jak znowu ruszysz z pracami to cię ani pędolino nie dogoni ;:306 zawsze mi szkoda że ty tyle narobiłeś a ja ani du,du. ;:138 Dużo sił i pomysłów na ten sezon. :wit
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

na końcu forsycja już tylko troszkę ciepła i zacznie pokazywać swoje złotko. :wit
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1749
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu
U Ciebie klimaty wiosenne ;:63 a u mnie wiosna przyszła w zimowej szacie. ;:oj
Za oknem śnieg i mrozik.
Gdzie jesteś wiosno? ;:145
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu wiosenka przyspieszyła teraz dostała powera jak juz nawet forsycja w przedpokoju czeka .Nie zauważyłam czy u sąsiada też jest w takiej fazie ,bo ja jej nie mam ,albo mam młodziutką którą sobie ukorzeniłam Narcyzy tez sporej wielkości za chwilkę gdy słonko zaświeci będziesz mieć kolorowo. Słonecznego tygodnia ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Ewcia u nas też był przelotny śnieg ale szybko stopniał teraz jest trochę chłodno ale na spacerek w sam raz, tylko popracować zbytnio się nie daje zresztą wielki tydzień i o świętach trzeba pomyśleć a mnie się to nijak nic nie klei.Dopóki nie zrobi się konkretne ciepło ja będę ciągle funkcjonować jak by w letargu,tym bardziej że ciągle trapi mnie przewlekły kaszel i nie mam za wiele wigoru.Powoli,powoli doczekamy się ciepła,już raczej się nie cofnie tylko pójdzie do przodu :) więc pięknych pogód ci życzę Ewciu. :wit
Obrazek

Witaj Jadziu. :wit Co prawda powoli widać wiosenne akcenty ale mój ogródek ciągle ma jakieś rany teraz front musi być zbebeszony bo M.będzie gdzieś w tym roku podsypywał ziemi pod taras i moje skalniakowate z tarasu muszą być poprzesadzane i nigdy ten ogród nie jest bujny i zdrowy tylko ciągle jakieś operacje bolesne ;:161 Przypomniałaś mi o forsycji że mam ją uciąć ,zaraz idę to zrobić za świeżej pamięci miłej niedzieli jeszcze. :wit

Obrazek
wspominki ;:173
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2884
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jola, :wit
Piękne kwiatuszki na wspominkowych fotkach ;:138 , ale wiosna już zagościła w ogrodach, to i u Ciebie powinno coś zakwitnąć :wink:
Nie wiem, czy Twój eM zapała miłością do ogrodów kiedy zobaczy mój busz. Skutek może być odwrotny i przerazi się, że może w krótkim czasie nie mieć gdzie postawić nogi koło domu :;230
Dużo sił i zdrowia na Wielki Tydzień i pięknych Świąt Wielkiej Nocy ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Martuś dopiero teraz mogę spokojnie usiąść,mogę powiedzieć odpoczywam po Świętach ,dziękuję bardzo za życzenia,o reakcje mojego nie musisz się martwić bo u mnie było dużo więcej wcześniej roślin ale sugestywnie mi karze to zlikwidować więc powiększam na górce ratując od niechybnej śmierci ;:174 .Tam jednak nie nadążam z dopilnowaniem i różnie to bywa. :oops:
Dobrze, niech widzi duże ogrody może doceni jak niewiele wymagam tym bardziej że nic nie wymagam prac od niego,chyba że sam się zaoferuje.Dzisiaj piękne słoneczko ale ja po nieprzespanej nocy ,bo mieliśmy wnuka na noc a ja mam problemy ze spaniem,więc teraz padam,nawet na pole mi się nie chce wyjść.Wiatr duje jak nie wiem.Tak sobie myślę jak dziewczyny w pracy powracają z chorobowych może uda mi się dostać wolny dzień wpadli byśmy kiedyś do ciebie ale tak po prostu ogródek i tyle nie wstępujemy do domu mój jest strasznie przestraszony kowidem więc dobrze jak pojedzie.Ja pracuje w takim miejscu że też nie chciałabym cię narażać.U mnie forsycja zaczyna się rozchylać i gdzieniegdzie krokusy ,hiacynty jakieś dwa raptem się wybijają,szału nie ma ale zawsze coś. :wit Miłego świętowania jeszcze :wit
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witaj Jolu można śmiało powiedzieć ,że już po świętach ;:196 .U nas też tak duje od samego rana, a moja głowa ledwie się trzyma na szyi.nawet nie zaszłam do ogródka zeby spojrzeć w oczy kwiatkom ;:222 Fajne wspominkowe fotki oby już tak było w naszych ogródkach ,jednak na takie widoki trzeba będzie nam poczekać.Udanego tygodnia ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1749
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu
Fajne te wspominki ;:63 , pokazuj jeszcze te kolorki bo choć lubię biały kolor to chwilowo mam go dość.
Dzieci są trochę absorbujące ale i kochane. Odpoczniesz sobie potem w ogródku. ;:108
;:65 czekam razem z Tobą na ;:3
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Jadziu mam nadzieję że boląca głowa już nie dokucza wiosna faktycznie już zagląda ale byłoby zbyt pięknie bym mogła się nią cieszyć,przed Świętami praca na środkowe zmiany ,Święta ,a po ŚWIĘTACH AKUKU covidek do mnie zawitał na razie znośnie zobaczymy co dalej mam się na ciągłej baczności.cieszcie się wiosną za mnie.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Ewcia juz 3raz pisze te odpowiedx i zawsze mi cos się sp...bo mam grube paluchy chciaam ci pokazac co czeka na moje zdrowie i ciepło ale nie wiem czy sie uda bo to tablet syna.

-- 13 kwi 2021, o 13:56 --

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Moja golizna konarów muszę czymś przesłonić myślałam o firletka czy da radę tutaj rosnąć?
Obrazek

-- 15 kwi 2021, o 11:09 --

Obrazek


Magnolia zaczyna się rozwijać żeby nie przyszły przymrozki. ;:185
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2884
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jola :wit
Te konary do lata powinny Ci się trochę zazielenić, ale na razie musisz uzbroić się w cierpliwość, zanim znowu zrobi się zielona ściana ;:108 Może posiej tam jakieś pnącza jednoroczne, np.wilce, groszki pachnące, nasturcje, które wykorzystają konary tuj do wspinania się i szybko zazielenią łysiny, tylko wtedy tuje mogą gorzej odbijać. Firletka Ci tego nie zasłoni, może niektóre siewki zakwitną już w tym roku, ale większe krzaczki będą dopiero na drugi rok.
Ogród mam spory, możemy bez problemu zachować dystans w maseczkach, będziemy bezpieczni ;:215
Nareszcie odkryłam gdzie szukać Twojego wątku ;:138
Dużo zdrowia Ci życzę i wiosny prawdziwej i na stałe ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”