Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
remik19
100p
100p
Posty: 143
Od: 8 mar 2013, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie okolice Radomia

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

Dziękuję Kasiu ;:196
Staram się jak mogę żeby dogodzić choć troszkę kwiatom domowym. Z ogrodowymi natomiast w tym roku to bedę miała prawdziwą przeprawę. Wszystkie z pod ściany domu muszę przesadzić. Ogólnie czeka mnie nie lada wyzwanie z aranżacją żeby jako tako to wyglądało. Powiększyło mi się podwórko, bo wyburzyliśmy 2 budynki gospodarcze i nie wiem kompletnie co tam zaplanować. Działkę mamy ogromną a co za tym idzie kupę roboty. Niedawno skonczyliśmy ogrodzenie , teraz w styczniu rozbiórka a wiosną kopanie nowego szamba więc od ostatnich wakacji ciagle kupy ziemii i kamieni wszelakich pousypywane gdzie się da ;:223 W tej chwili podwórko jest w miarę doprowadzone do jakiegoś tam wyglądu do czasu aż zacznieny kopać pod szambo :;230
Tym bardziej jestem pełna podziwu za tempo w jakim działacie w swoim ogrodzie i w domku bo też przeszedł piękną metamorfozę.
Pozdrawiam bardzo serdecznie ;:333
Awatar użytkownika
remik19
100p
100p
Posty: 143
Od: 8 mar 2013, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie okolice Radomia

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

Witajcie :wit
Dawno nic nie pokazywałam.
Rośliny budzą się do życia. Znów zapowiada się ciężki rok z powodu suszy. Póki co podlewam codziennie bo posialiśmy dużo trawy w dwóch miejscach , gdzie stały 2 budynki gospodarcze. Budynki rozebraliśmy w styczniu a w marcu nawieźliśmy 4 wywrotki ziemi. Grabiliśmy i wybieraliśmy kamienie.....i tak kilka razy ;:224 Pracy było dużo ale mam nadzieję że bedą efekty :wink:
Pierwsze rzodkiewki ze szklarni
Obrazek
Miodunka
Obrazek
I nie mam pojęcia co to za roślina. Pierwszy raz zakwitła a rośnie u Mnie już 3 rok. Może ktoś podpowie nazwę
Obrazek
Na dziś to wszystko. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i dużo zdrówka życzę ;:168
Awatar użytkownika
Arkadius121
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4200
Od: 30 kwie 2011, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

Piękne kwitnienia w ogrodzie ;:138 a rzodkiewki bardzo dorodne ;:oj
Pozdrawiam i miłego weekendu życzę :wit ;:3
Awatar użytkownika
emma1966
500p
500p
Posty: 593
Od: 12 wrz 2012, o 17:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

Ta roślinka której nie znasz nazwy to prawdopodobnie hiacyntowiec hiszpański :) .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”