Moje słoneczne uprawy ;)

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
justus27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16365
Od: 18 mar 2009, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorlice/małopolska

Re: Moje słoneczne uprawy ;)

Post »

Dwukolorowe pelargonie bardzo ładnie się prezentują ;)
Planujesz jeszcze jakieś zioła na przykład na balkonie uprawiać?
parapetowce
Tylko marzenia serca się spełniają.
lilbee
200p
200p
Posty: 206
Od: 15 cze 2014, o 00:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Moje słoneczne uprawy ;)

Post »

Justuś27 Ziółek trochę mam ale przezimowała tylko melisa a poza tym mam, miętę pieprzową, bazylię, szczypiorek, pietruszkę, koperek, szałwię, oregano, hyzop, lubczyk. Tylko maleństwa więc myślę że do konsumpcji będą dopiero z początkiem lipca, natomiast zamierzam kupić już gotowe sadzonki rozmarynu, cząbru i majeranku.
A dziękuję, dziękuję za wszystkie pochwały, jutro ostatni raz jadę po roślinki żeby balkon już był na powiedzmy na tip-top, chociaż jest tyle cudownych roślin że pewnie w takcie sezonu i tak sporo przybędzie. ;) Pelargonie 2kolorowe mam pierwszy raz i bardzo mi się podobają kwitnął jak oszalałe, chociaż te wielkie czerwone i tak będą moimi ulubionymi ;) jutro jak pogoda będzie ładna posadzę wszystko i zrobię zdjęcia.
Pozdrawiam,
Weronika
Moje Słoneczne Uprawy
Awatar użytkownika
Malachitek
1000p
1000p
Posty: 1177
Od: 13 kwie 2013, o 01:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje słoneczne uprawy ;)

Post »

I jak tam się udały zakupy? Balkon już oporządzony? U mnie cały czas zmiany, bo się nie mieszczę - też tak mam, że posieję za dużo, a później mi szkoda tych małych roślinek :roll:
Ale ilość ziół u ciebie oszałamia, będzie w czym wybierać. I dobrze, bo to i zdrowo i kolorowo na talerzu :wink:
Awatar użytkownika
Renata1962
1000p
1000p
Posty: 2587
Od: 24 lut 2011, o 16:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Moje słoneczne uprawy ;)

Post »

Witaj na balkonie kolorowo pelasie super ;:215 też lubie zioła ale takiej kolekcji to nie mam ;:138
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje słoneczne uprawy ;)

Post »

Podziwiam, bo ja mam balkon kompletnie pusty... Mam taką sugestię w kwestii pomidorów na parapet - posadź odmiany Bajaja, Tiny Tim, Micro Tom - są karłowe, mogą być nawet w niedużych donicach i wcześnie zaczynają owocować. Ja w tym roku już w lutym posiałam, a mimo to krzaczki były zwięzłe i nie wyciągnęły się.
Piękny busz masz w pokoju - widać, że roślinki zdrowe - mimo że niektóre pijusy ;:306
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”