Zieloni współmieszkańcy Ani

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
ania007
200p
200p
Posty: 404
Od: 17 kwie 2007, o 22:53
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post »

Ooooo, witam Cię u mnie serdecznie, palema musi przyjść bo inaczej uduszę sprzedającego :wink: A za kompliment serdecznie dziękuję, kwiatusie również :D
Chłop jak sięga, to przysięga, jak dostaje, to przestaje.

Mój zielony dom
Awatar użytkownika
effa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2752
Od: 16 wrz 2007, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sandomierz

Post »

Sporą masz kolekcję :D Kwiaty Cię lubią co widać na zdjęciach. No i tyle ślicznych sukulentów, po prostu dech zapiera :D
Pozdrawiam Ewa
Rośliny doniczkowe / Kaktusy
Awatar użytkownika
MamaOli
50p
50p
Posty: 97
Od: 4 gru 2007, o 21:30
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post »

ania007 pisze:
MamaOli pisze:Nie no, tak nie może być!!!! Następnym razem zabieram się z Tobą! Ustawię barykadę koło Shella, a jak się przeciśniesz, to następną w Maciejowej i w Radomierzu. NIE POJEDZIESZ BEZE MNIE!!!
Martusiu a co stoi na przeszkodzie żebyś sama tam się wybrała :?: Przecież palmiarnia jest otwarta nie tylko dla znajomych pana Janusza :wink: A z tą blokadą to się pospiesz bo jadę w sobotę :wink:
Ano na przeszkodzie niby nic nie stoi, ale nie wiem, czy mój szczerbaty uśmiech się panu Januszowi spodoba, więc wolę zdać się na Twój. :;230 :;230 :;230 A tak serio, to chyba muszę mężulka namówić na wycieczkę...
Pozdrawiam, Marta.

moje roślinki
Basia k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 1160
Od: 2 maja 2007, o 16:58
Lokalizacja: podlaskie

Post »

Aniu śliczne roślinki ,możesz napisać namiary gdzie można kupić Graptopetalum
Awatar użytkownika
ania007
200p
200p
Posty: 404
Od: 17 kwie 2007, o 22:53
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post »

Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale znowu nie mam na nic czasu :cry:
effa pisze:Sporą masz kolekcję :D Kwiaty Cię lubią co widać na zdjęciach. No i tyle ślicznych sukulentów, po prostu dech zapiera :D
Dziękuję effa, sukulenty to moje ulubione roślinki i dlatego mam ich tak dużo :D I staram się żeby jakoś wyglądały :wink:
MamaOli pisze:Ano na przeszkodzie niby nic nie stoi, ale nie wiem, czy mój szczerbaty uśmiech się panu Januszowi spodoba, więc wolę zdać się na Twój. A tak serio, to chyba muszę mężulka namówić na wycieczkę...
Martusiu nie wątpię, że Janusz nie miałby nic przeciwko kolejnej maniaczce kwiatowej z Jeleniej Góry :wink: Chyba juz powinien się przyzwyczaić :D A co do wycieczki to namów męża koniecznie, jak nie będzie chciał jechać po badyle to tam obok jest przecież Zamek Książ... a palmiarnia to tak przy okazji, żeby troszkę egzotyki zażyć i w końcu to też atrakcja turystyczna :wink:
Basia k pisze:Aniu śliczne roślinki ,możesz napisać namiary gdzie można kupić Graptopetalum
Basiu dziękuje serdecznie, ale moje miernoty nie umywają się do Twoich. A graptopetalum kupiłam kiedyś w palmiarni, ale ostatnio nie widziałam, żeby było. Jeśli jesteś cierpliwą osobą to da się je rozmnożyć z liścia, tylko to baaaaardzo długo trwa :D
Chłop jak sięga, to przysięga, jak dostaje, to przestaje.

Mój zielony dom
Reposit-09
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 1955
Od: 26 cze 2007, o 19:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

ania007 pisze:
kari pisze:Oj, naprawdę? Normalnie jestem... wniebowzięta Dziękuję!
A co tej znajomości - nie da się ukryć, że takie jak najbardziej warto pielęgnować
Karinko jak by coś jeszcze Ci w oko wpadło to pisz śmiało :D A co do znajomości to Janusz ma już mnie chyba powoli dosyć bo wiercę dziurę w brzuchu o jakieś "dziwactwa" a on musi się wytężać żeby moją chuć zaspokoić :D
Ojej, dawno mnie nikt tak nie rozpuszczał :D :D :D A Janusze to fajne chłopaki są ;)
Nie martw się brakiem czasu - teraz chyba siakiś takiś gorący okres trwa? Bo ja też mam urwanie głowy - i w pracy i w ogrodzie. Dobrze, że chociaż na studiach dają odetchnąć... :?
Basia k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 1160
Od: 2 maja 2007, o 16:58
Lokalizacja: podlaskie

Post »

Dzięki Aniu za odpowiedz ,może gdzieś znajdę już dużą roślinkę ,oj z cierpliwością to u mnie na bakier :lol:
Awatar użytkownika
effa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2752
Od: 16 wrz 2007, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sandomierz

Post »

Aniu a gdzie Ty się ukrywasz?
Pozdrawiam Ewa
Rośliny doniczkowe / Kaktusy
Awatar użytkownika
koniczynka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6251
Od: 12 kwie 2008, o 19:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Zieloni współmieszkańcy Ani

Post »

halo jest tam kto ?
Awatar użytkownika
lampart111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2376
Od: 5 gru 2009, o 09:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świeradów - Zdrój
Kontakt:

Re: Zieloni współmieszkańcy Ani

Post »

Ładna kolekcja :)
Pozdro
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”