Zielono mi

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dumbledore
500p
500p
Posty: 535
Od: 2 wrz 2013, o 14:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zielono mi

Post »

olgierdyna pisze:Gosiu u mnie maranta też długo moczyła nóżki a później po kolei listki zaczęły puszczać korzonki. Do ziemi wsadzałam co kilka dni po jednym liściu ;:108
O kurczę - to ja może źle robię - bo u mnie szczepka złożona jest z dwóch liści :? Czyli lepiej ją pociąć na dwie pojedyncze! :D
Awatar użytkownika
olgierdyna
200p
200p
Posty: 286
Od: 26 sie 2013, o 10:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Zielono mi

Post »

Gosiu ja szczepki, które dostałam to podzieliłam na mniejsze, bo od razu chciałam mieć gęsto w doniczce ;:306
Nie pamiętam już za bardzo, ale chyba wszystkie szczepki które się ukorzeniły miały takie jakby zgrubienia na łodydze i z tego wypuściły korzonki. Jeszcze jeden liść który stoi w wodzie, ale nie ma tedo zgrubienia i niestety korzonków też nie widać
Pozdrawiam
Kinga

Zielono mi- Zapraszam
Awatar użytkownika
hanka101
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1345
Od: 31 mar 2013, o 09:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opolskie

Re: Zielono mi

Post »

:wit
Śliczny fiołek ;:138 Zupełnie nie rozumiem dlaczego nie-odmianowe fiołki nazywane są kundelkami przecież one też mają swój duuuużżżży urok :lol:
Pozdrowienia Hania
Zapraszam do mojego wątku: Cz. 1 i Część 2
Awatar użytkownika
bergamotka
100p
100p
Posty: 162
Od: 14 wrz 2010, o 12:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Zielono mi

Post »

:wit Wpadłam do Ciebie z rewizytą. Bardzo podoba mi się Twoja kolekcja storczyków i kaktusów, a widok kwitnącej i owocującej kawy jest naprawdę wspaniały.
Awatar użytkownika
justus27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16365
Od: 18 mar 2009, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorlice/małopolska

Re: Zielono mi

Post »

Langkavi Island - ma naprawdę maleńkie listki. Długość około 1,5cm. Zmierz - widać fotka musiała być robiona w dużym makro.

A o tę hojkę Pytasz... też myślałam, że wiem, co to za jedna...Obstawiałam "motoskei" - ale pewnie to nie ta...
parapetowce
Tylko marzenia serca się spełniają.
Kelpie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1241
Od: 10 kwie 2013, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Zielono mi

Post »

Przeczytałam i obejrzałam zdjęcia roślinek- zadbane i piękne- niektóre ogrrrromne ;:oj inne je szybko doganiają :wink: mam na myśli liczne ukorzenianie i rosnące szczepki ;:138 niestety co do identyfikacji to raczej nic nie pomogę :? ja z tych, u których większość doniczek wraz z zawartością na parapecie stoi jako NN ;:108 ale dzięki temu forum to zaczyna się zmieniać ;:180 no i lista chciejstw się drastycznie powiększa :;230 będę częstym gościem :wink:
Życie jest piękne:) pozdrawiam wszystkich zielono zakręconych- Karolina

mój wątek- http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=67088" onclick="window.open(this.href);return false;
obaran
200p
200p
Posty: 407
Od: 4 maja 2013, o 07:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Zielono mi

Post »

O rany, jak ja tu dlugo nie zaglądałam :D

Hoye masz świetne ;:333 Mnie też dopadł wirus "hojozy" :;230 Czego niestety nie rozumieją moi domownicy ( no może troche poza moim marudzącym M ;:306

A jak tam trzyma się Fikus ? Przyzwyczaił się do nowej Pani? ;:196
Awatar użytkownika
crazydaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4935
Od: 27 cze 2013, o 09:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Keadby UK

Re: Zielono mi

Post »

Obaran, nie martw sie - moj tez nie rozumie, wiec mu mowie, ze geniusze to ludzie nie rozumiani przez otoczenie, a tylko geniusz generuje prawdziwa pasje. Ciezkie jest zycie gwiazdy! ;:306
Kinga
Fuksjoza, hojoza, ketmioza, czyli komus tu odbija... ;) cz.3 - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 05&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Zgoda bez polskiej czcionki/Adminka
nieulozona-tak
500p
500p
Posty: 829
Od: 3 gru 2014, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Zielono mi

Post »

Witaj :-) przejrzałam cały Twój wątek. Storczyki mają super kolorki, fajnie, że kwitną Ci razem. Przejrzałam i zauważyłam, że chyba nikt nie odpowiedzial Ci co to za roślinka, którą ukorzeniałaś NN 3. Czy too Ci się to ukorzenić? czasem nie Stefanotis?? Czy udał
Kasia :)
zapraszam
Te co powodują uśmiech
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”